S kolegou dobytkem se zase jednou shodneme. Tohle je někde mezi "gut" a "sehr gut". Kdybych u toho chlastal pivo, zvažoval bych i 5 kousků. Kupodivu má tenhle film kromě chastání a prasáren i pár docela dobrých odkazů úplně jinam (minimálně Bloodsport a Das Boot, ve které hrál taky Jürgen Prochnow - tady jako baron von Wulfhausen). Nejlepší scéna filmu - brutální neshoda reálného dění (opilec s papírovou čepicí s nápisem "asshole" zvrací, obtěžuje lidi, otřesně tančí a ojede tlustou černošku) s představou hlavního, našrot opilého aktéra (král parketu si odvádí domů nejkrásnější ženu večera...). PS:.... jo, a když jsem kdysi hrál Ping-Pong v Ding-Dang.....(20.10.2008)

• Grondal

Tak toto proste nie. Viem si predstaviť, že presne takýto scenár by napísal každý druhý roboš(a to nechcem znevažovať manuálnu prácu) ktorého by ste po desiatom pive vytiahli z krčmy. A to s humorom na rovnakej úrovni ako je v tomto filme. Keď sa tak spätne ohliadnem, hanbím sa za to, že som videl dosť aby som mohol písať tento komentár.(26.12.2010)

Aha, tak tohle je pravý, nefalšovaný "pleasure-guilty" film! No, bude tomu tak. Film o chlastání hektolitrů piva, následném říhání a chcaní, popořen říznými hláškami situován do Německa, kde typický Němec nosí kšandy a místo huby má kulomet na ostrá slova, který se maže Bratwurstem. Tak jo. Blbé, až je to dobré.(1.6.2010)

Broken Lizardi sú späť. A šlape im to ako za mlada :) Až hrozivá stopáž, tak typická pre všetky ich filmy, neustála kadencia hlášok, brutálne šialené gagy a svojský humor - to všetko sú poznávacie znaky tejto skupiny. Beerfest v ničom nevybočuje z ich predošlej filmografie a komu sa páčili Superpoldové či Ostrov hrôzy, určite nebude sklamaný ani tentokrát. Mne osobne ich humor sedí veľmi a tento maximálne pohodový film (ako aj ostatné zárezy) som si patrične užil. Takže zabudnite na Oktoberfest (ktorý je beztak len pre sráčov a jebačov oviec :). Správni chlapi idú na Beerfest :)(3.2.2007)

Tak trochu zvláštní komedie z prostředí piva a pivařů. Dva bratři, jejichž rodina pochází původem z Německa, chtějí dostát rodinné tradici a odvezou dědův popel do Německa. Tady se ale dozví, že jejich vzdálení příbuzní je nenávidí kvůli tomu, že jejich děda ukradl svému bratrovi recept na jedinečné pivo. Navíc kluci dostanou na frak i v pití piva na čas, a tak se vrací do Ameriky zcela frustrováni. Rozhodnou se však jen tak se nevzdat a sestaví pětičlenný pivní tým, se kterým hodlají rok trénovat, aby to těm "náckům" nandali. Komedie je to docela vtipná a dost zajímavá. Tedy alespoň já jsem se bavil a některé scénky a vtípky tam byly perfektní. Prostě na odreagování je to super záležitost, která sice vyloženě nepřekvapí, ale ani nezklame. Postavy jsou zde perfektně propracované a herci se s nimi perfektně ztotožnili. Pokud u tohoto filmu něco zamrzí, tak je to absence České republiky v soutěžním klání na pivních hrách. Češi mají největší spotřebu piva na světě v přepočtu na počet obyvatel, a tento fakt by tvůrci neměli ignorovat. Bohužel ho ignorovali, a tak to trochu zamrzí. Ale to je jen detail. Celkově jsem byl tedy jako divák spokojený, dostal jsem od této komedie přesně to, co jsem očekával, totiž porci zábavy a humoru. Takže uděluji tři hvězdičky.(4.11.2008)

• - V Severnej Amerike bol film uvedený s dĺžkou 110 min. (vavrinec)

• - Landfill (Kevin Heffernan) nosí hodinky značky Timex Ironman. (dyfur)