Dvě hloupé blondýny, které vypadají, jakoby právě vylezly z reklamy na růžovou, se přihlásí do kurzu létání. Tam se také poprvé setkávají a zjistí, že si neuvěřitelně dobře rozumí. Dee a Dawn se stanou dobrými přítelkyněmi a ke svému překvapení zjistí, že jsou dokonce sousedky už skoro celý rok! Obě dvě si touží najít práci, a jelikož jsou "výborné" tanečnice, natrefí v novinách na inzerát a dostaví se na konkurz. Jenže tam se situace v několika příštích minutách pěkně zamotá a najednou jsou Dee a Dawn podezřelé z vraždy. Sledují je dva muži, kteří si myslí, že jedna z nich je údajná známá vražedkyně Kočka, a ti jim nabídnou kupu peněz za to, aby jely k Niagarským vodopádům a odstranily pana Wonga. Blondýnky to přijímají, protože to pochopí úplně jinak, než je to řečeno, a pouští se na bláznivou cestu... (Ssimca)

BaronX odpad!

Něco takhle shitozního jsem snad ještě neviděl. Trapné, stupidní a idiotské poskakování dvou blondýn, které není ani trochu vtipné ... ubohost největšího kalibru. Ach Denise, na co ses to dala, ajajaj. ()

sulek

Viděla jsem desítky podstatně horších filmů, takže dám klíďo píďo tři, už pro to, že tenhle si na nic nehraje. ()

megan017

Podivejte se na to trochu ruzoveji. Je to tupa komedie, tak to neberte vazne.ono to vazne neni. Ja se nad tou stupiditou i pobavila "Jak dlouho tu bydlis?" "9 mesicu, jak dlouho ty?" "O hodne kratsi dobu..asi tak rok" Videla jsem i horsi a tohle se da zkouknout, aniz by nejaka mozkova bunka umrela. ()

GameboyNES

nejvíc mě pobavili, ještě chytřejší policajti a mafiáni: Metafora je ženská s ptákem. Ne ty vole! To je chlap v ženským těle! To byla nadstavba vy volové.... ()

ab.dul

Tak k filmu se toho říct moc nedá... jen že nemá úroveň a je to největší blbost, kterou jsem v poslední době viděl. Nevím, jestli si režisér myslel, že se tento film chytne nebo co vlastně...Zasmál jsem se akorát na začátku, když vlezly do letadla, ale jinak spíš nuda, nuda, nuda, trapné. Víc jak jednu hvězdičku si rozhodně nezaslouží. ()

Marrianna odpad!

Tak jsem měla jednou večer pocit, že se nudou ukoušu a nic nemůže být horší, tak jsem si tedy z nějakého záhadného důvodu - asi pomynutí mysli, pustila tento brak. Omyl, nuda je krásná oproti tomu co přišlo - no po asi deseti minutách jsem to musela vypnout - nejspíš bych pak zabila vše co by mi připomínalo blond či růžovou. Vtip? To spíše najdu dříve jehlu v kupce sena, než se zasměju nad tímto "vtipným" svinstvem. ()

zla.ovce odpad!

Otřesných 95 minut, které nemohlo zachránit ani bujné poprsí Pamely Anderson, které v tomto filmu vidíte na každém kroku. To je taky to jediné, co si divák po zhlédnutí zapamatuje. Herecké výkony jsou mizerné, stejně jako děj a navíc musí divák protrpět i ubohé snahy Anderson o taneční kreace. Zajímalo by mě, jak může někdo sehnat peníze na takový brak! ()

whysoserious odpad!

Po shlédnutí tohoto filmu, jsem jen nevěřícně kroutil hlavou a dumal nad tím, co chtěl tímto básník ( či zde režisér) říci. Bylo snad to, že je film trapný tím, jak zdůrazňuje tupost a blbost obou hlavních aktérek režisérovým úmyslem? A, nebo mu spíše šlo o to, aby si divák po shlédnutí, s jemným úsměvem na tváři řekl: „Jééé to byla blbost"? Bohužel ačkoliv je to komedie, tak musím dodat jednu smutnou věc. Ani jednou jsem se nezasmál. Opravdu pardon, ale aby se zápletka filmu točila jen okolo faktu, že dvě blonďaté blbky pochopí mafiánskou nabídku jako poskytnutí erotického potěšení, to mi k tomu, abych mohl o něčem říct, že je to kvalitní nestačí. Divím se, že jsem u toho těch 95 minut vydržel. Pro nenáročné filmové fandy možná dobré, pro lidi, kteří mají alespoň nějaký vkus ztráta času. ()

Eilem odpad!

Tu mi stačili úvodné scény v lietadle a viac som to nemohol zniesť. Keby sa mohli hviezdičkovať aj odpady dal by som 5 hviezdičiek. ()

habertek

Davový odpad!? Mě to zase tak špatný nepřišlo. Jo je to taková blbá podprůměrná americká komedie, ale určitě se to dá dokoukat do konce! Zase taková katastrofa jak to tady vypadá to není! ()

elanista1

Odpadom hodnotim len nieco, na co sa nedokazem sustavne dve hodiny pozerat. Na toto sa z pochopitelnych dovodov dalo pozerat, ci sa to dalo aj pocuvat to je druha vec. ()