Kothy

Prozatím poslední pokračování Taxi ságy. Opět ti samí hrdinové. Tentokrát jim zatápí Belgičan. Je tak nebezpečný, že ho převáží v obleku podobném tomu od Hanibala Lectera. Nakonec se z něj vyklube nenápadný podvodníček. Komisař nám předvede nové mučící postupy francouzské policie. A závěr je ve stylu Ramba. :D ()

ladko odpad!

Túto sériu mám celkom rád a pri trojke som sa dokonca výborne bavil. Pri štvorke som sa však nestačil niekedy čudovať. Tak dementný humor sa len tak nevidí. Pripadá mi to, akoby cieľová skupina mala byť od 4 do 7 rokov. Zasmiať som sa nezasmial ani raz(ak tak iba neveriacky). A akcia sa tiež akosi vytratila-možno prvých 5 a posledných 5 minút aj to vrcholne trápna. Pre mňa za mňa nech si natáčajú aj 10 dielov, ale bude to už bez mojej účasti. ()

B!shop

No ma to svoje pro i proti. Proti je hlavne to, ze taxik je dost upozadenej, takze dojde jen na jednu jizdu a par mensich scen, coz je skoda, protoze zacina pripominat stihacku. No a pro je vicemene vse ostatni. Je tu fajn a typicky stupidni pribeh, oproti predchozimu dilu to vypada vic jak francouzska komedie nez americka, vratili se vsechny stary znamy postavy a vsechny jsou porad ve forme, i kdyz tentokrat je to spis o perfektnim veliteli policajtu a Naceri pusobi trochu unavenym dojmem a vypada, ze desne zestarnul. Sice to neni nejaka extra komedialni pecka, ale prijemne stravena devadesatiminutovka urcite. ()

Cervenak

O kúsok svižnejšie a dejovo bohatšie ako trojka, ale zároveň aj stupídnejšie a strašne pritiahnuté za vlasy. Ultrazábavnosť dvojky to samozrejme nevidelo ani z Danielovho taxíku, vezúceho ženskú do pôrodnice ;-). Tri zásadné výhrady: z Emiliana nebolo treba robiť až takého kreténa (keď prvýkrát nespozná svoju manželku v čiernej parochni, je to vtipné, ale opakuje sa to až do konca a je to trapné!), nevtipný riaditeľ polície nemusel dostať toľko priestoru a predovšetkým (!!!) malo tam byť viac taxi! Kde je nejaká poriadna naháňačka, sakra? ()

panMartin

Tak tohle je už opravdu přespříliš. Žádná akce v taxíku (kromě uvodní s Djibrilem Cissé). Toto pokračování je zcela hloupé a postrádá absolutně vše, co zdobilo první dva díly. Čtvrtý díl je stupidní a možná je to i tím, že jedna z mála inteligentních postav, taxikář Daniel, byl strčen do pozadí a není ani zdaleka tolik vidět jako v dílech předtím. Série, která kdyby zůstala u 2 dílů, tak by byla kvalitnější.... ()

• U žádného modelu vozu Peugeot 407 není možné stáhnout zadní okna úplně dolů, avšak v šesté minutě, kdy Djibril Cissé přesedá do onoho vozu, jeho zadní okna jsou stažena úplně na doraz. (Fisek)
  • Film išiel do kín vo februári 2007 a úvod filmu hovorí o potenciálnom transfere Djibrila Cissého do Olympique de Marseille. TV hlásateľ Patrick Poivre d'Arvor dokonca aj spomína čiastku vo výške 60 miliónov eur. V realite skutočne Cissé prestúpil do OM v lete roku 2007 z anglického Liverpoolu, čiastka však bola "len" 9 miliónov eur. (Real Tom Hardy)
  • Ani jeden z hercov z celej série nepochádza z Marseille. (Real Tom Hardy)