Nula od nuly pojde

• Velká Británie Big Nothing (více)

Charlie (David Schwimmer) napsal knihu, ale nikdo mu ji nechce vydat. Kvůli zajištění své rodiny musí přijmout podřadnou práci, z níž je však následně vyhozen kvůli špatné radě svého kolegy Guse (Simon Pegg). Oba rychle potřebují peníze, proto se rozhodnou zrealizovat Gusův plán a požadují od místního reverenda sto tisíc dolarů, jinak se veřejnost dozví o jeho internetových „choutkách“. Že plán nevyjde přesně podle plánu a po okolí města se začne povalovat hromada mrtvol, snad nemá cenu říkat. (oficiální text distributora)

Pitryx

Ono to není nějak akční, ale ty překvapení, jedno za druhým a občasné hlášky to hodně vynesly. Za mne osmdesát. A určitě ještě někdy mrknu, pokud ještě na tomto světě budu. ()

shade000

Čierna komédia s perfektným obsadením a priam vynikajúcim soundtrackom. Skvelá je aj stopáž filmu, pretože všetko podstatné dali do 86 minút, namiesto do klasických dvoch hodín, kedy som tak akurát schopný zívať... Gus: "Welcome to hell, dickhead!" ()

Bilky

Nic svetoborne, ale bavilo ma to aj ked to bol zlepenec diel Gay Ritchieho, Tarantina, ci filmom ako 2days in the Valley, BigTrable, 6pohrebov a jedna svadba atd. Vsetkym 3 grazlikom to vsak svedcilo a film nenudil aj napriek par dieram a nelogickostiam. Aj muzicka bola fajn,takze asi nadhodnocujem ale neva. ()

akcul

Vzhledem k názorům na csfd pociťuji určité zklamání co se týče tohoto filmu. Ano, film má pěkné obsazení, ano, poslechnete si dobrý soundtrack a ano, místy jsou tu dobré gagy. Rozhodně bych se však vyhýbala nějakým superlativům. Film mě začal bavit, až po vhození ne zcela mrtvého do jímky... ale moc takových vychytávek nebylo a zas tak moc jsem se nesmála. Není toho mnoho vytknout, ale ani pochválit (snad jen stopáž). Zkrátka průměr. PS: pravda, britské filmy mě často napoprvé minou:-) ()

Efreeti

Tohle bylo opravdu nečekané překvapení. Zcela náhodou sem objevil tuto výbornou černou komedii. Rád bych ji doporučil všem Simon Pegg je skvělý jako vždy. ()

Yuksek

"Co máte v tom kufru? - Jen pár mrtvol - Jó, jasně, ten byl dobrej! ... ááá, čas na injekci" FREAK SHOW:) Jedna z těch lepších černých komedií co má hlavu a patu, nezachází do trapnosti a těch 90 minut je celkem svižných. Jen mi přišlo, že trochu trvá, než se celá akce rozjede - v závěru filmu však skvěle vycházejí vtipy načrtnuté v jeho průběhu. Navíc ústřední dvojice Pegg-Schwimmer pasuje skvěle dohromady. On mu tam sice hraje druhý housle, ale výborně! A těch filmů, ze kterých si Jean-Baptiste Andrea utahuje... ___Nejlepší jsou ty nečekané vtípky: Schwimmer s nejvyšší opatrností překračuje louži, aby v ní posléze skončily jeho klíče i pytlíček se svačinou:) "Nic, co by nemohlo spravit pár století joggingu." "Stephen... Stephen Hawking. Dáte si něco k pití? - Sklenici H20, když dovolíte, pane Hawking." "Teď každý dostaneme 70 000 dolarů. - Vlastně je to 66 666 následováno nekonečným počtem šestek." ()

White-Man

Tradiční snímek se spousty dějových zvratů. Tento styl filmu prostě můžu, takže i tento film se mi velice líbil. Úplný konec byl nejlepší, každému to co si zaslouží. ()

route60

Černo černá komédie jak to jen jde, neuvěřitelně zábavný film s výborným Simonem Peggem jak jinak a některé sceny jsou dokonalé například ta sekera v hlavě no parádni hudba, děj a herecké výkony. 90% ()

megajalec

Výborná čierna zábava. Ak sú v každej situácii vo filme dve možnosti, čo sa stane, verte tomu, že sa stane tá tretia. Nepredvídateľnost, prešpikovanie výbornými nápadmi (i keď občas trochu absurdnými), ale hlavné je, že divák sa baví a nemá chuť si ani len vydýchnuť. Potešili okrem iného odkaz na Matrix, Rammstein a samozrejme krásne mrchavá Alice Eve. Takmer päť*! ()

VanBradley89

Výtečná černá komedie, kterou jsem si dnes po dvou letech zopakoval a nelituju. Téměř dokonalý plán, který dostává trhliny hned v začátku a na konci téhle hry na vydírání zůstane spousta mrtvých. Ujetý postavy a hodně drsný smysl pro humor. Absurdní momenty se vrší až do skvěle morbidního finále. Jen škoda, že je to tak krátký. ()

Domas88

Pegg a "jeho" další tipický film a oba dalsi herci mu super konkuruji i Schwimmer mi tady nevadí, líbí se mi jak je to osvěžující dobrodružná komedie s malinko thrilleru, když si malinko myslíte, že se už orintujete a čekáte jak z tohodle problému vybruslí tak vletí do druhého, vřele doporučuji je to svěží a vůbec ničím nerušené dívaní, určitě se nudit nebudete právě naopak a hlavně se pobavíte. Za mně opravdu super... ()

wowylgu313

Tady to bylo komplikované. Protože místy bych dal s přehledem čtyři hvězdy ale pak přišla ta hluchá místa kdy to prostě víc jak tři dostat nemohlo. A postupem filmu když se dostanete za polovinu už jich tam bylo víc a víc... Absolutně dobře zpracovaná černá komedie. S šílenou zápletkou a ještě šílenějším průběhem. Jen prostě i přesto všechno z ničeho nic přišlo x minut kdy jste prostě přemýšleli zda koukáte na ten film co vás dokáže jistými scénkami napumpovat. Nejsou to čistě tři hvězdy, rozhodně lepší... Takže 70% :) ()