poster

Nula od Nuly pojde

 • Velká Británie

  Big Nothing

 • Slovensko

  Z ničoho len nič

 • Slovensko

  Veľké h...

Komedie / Thriller / Krimi

Velká Británie / Kanada, 2006, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rosana
  *****

  Tak to byl teda krutý nářez, černočerná komedie. Samozřejmě jako v jiných černých komediích "mrtvola sem, mrtvola tam", ale vtipy a gagy byly vystřídané geniálními záběry. Střih přes osu vůbec nerval oči, naopak přiblížil neklidnost postav divákovi. Šikmé nadhledy a jiné "podivné" záběry, které divák jen tak nevidí, skutečně utvořily skvělý celek a spolu s hudbou, geniálními hereckými výkony, výpravou a scénářem se zrodilo Dílo. Bohužel některé věci se daly předpokládat, že se stanou, ale tak to u černých komedií bývá.(11.11.2010)

 • Pumiiix
  *****

  Nejvetsi vyhoda filmu je jeho delka a obsazeni, kdyby byla stopaz o pulhodiny delsi, nevim jestli by film mel stejne konecne hodnoceni. Takhle sem nemel ani chvilku casu na to, abych se nudil nebo venoval pozornost okolnimu prostredi, coz je vyrazne plus :-) Simon Pegg hlaskuje jako o zivot, hned kousicek opodal zustavaji David Schwimmer a Nastascha McElhone, vsichni podavaji skvele herecke/komedialni vykony. Bystri z nas si urcite vsiml spousty narazek na jine filmy (Matribx, Rain Man...) Jean-Batiste Andrea se vyziva v brutalne rychlem strihu, coz nekterym mozna vadilo - me ne :-) 10/10 Simona Pegga zacinam radit mezi komedialni guru.(11.1.2008)

 • Shit
  ****

  Docela zábavnej komedio-thriller, kde se hlavně vydařilo výborný obsazení včele se Simonem Peggem a nakonec i ten Schwimmer je tady zábavnej. Jedinej, ale za to celkem velkej problém filmu je kolísavost zábavnosti, kdy jednou to je naprosto extrémě zábavný a hned za okamžik nuda a nic moc se neděje, krom toho mi konec přišel takovej nedotaženej, ale i tak sem se u toho dobře pobavil(7.6.2008)

 • EvilPhoEniX
  *****

  Solidní černohumorný thriller. Jeden z nespletitějších a nejatraktivnějších scénářů v tomhle žánru vůbec. Nejen že ústřední trojice je zábavná sama o sobě, potěší i vynikající hlášky a nepředvídatelné zvraty objevující se každých 5 minut, divák je doslova šokován a fascinován scénaristickými perlami, které režisér tasí a já film spolkl i s navijákem. Paráda pro tyhle filmy mám slabost. 90%(8.3.2015)

 • Kaka
  ***

  Srandovní báchorka, kterou natočil francouz v lehce britském stylu s atypickou plejádou herců. Napůl krimi, napůl komedie s notnou dávkou černého humoru. Everybody betrays everybody, akorát že velmi nestylově a v loosers provedení. Že tenhle počin nastartoval kariéru Alice Eve je asi každému jasné, ale že si to tady tak neskutečně užívá už být nemusí. Přece jen o malinko více, než její kolegové.(1.2.2017)

 • - Na úplném konci filmu byla umístěna jedna zábavná scéna z natáčení. (Skarface)

 • - V USA byl snímek distribuován rovnou na DVD. (Othello)

 • - Billy Asher musel po Francouzi Jeanu-Baptiste Andreovi „projet“ jeho scénář a upravit ho do anglicky srozumitelnější verze. (s.e.p.p)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace