Nula od Nuly pojde

Veľké h...

Komedie / Thriller / Krimi

Velká Británie / Kanada, 2006, 86 min

• NinadeL

Alice Eve je sice docela roštěnka, ale černější komedie už to zřejmě být nemohla. Takže přidáme-li stále stejného Pegga a britskou Kanadu, tak je nám naprosto jasné, na čem jsme.(21.2.2013)

Srandovní báchorka, kterou natočil francouz v lehce britském stylu s atypickou plejádou herců. Napůl krimi, napůl komedie s notnou dávkou černého humoru. Everybody betrays everybody, akorát že velmi nestylově a v loosers provedení. Že tenhle počin nastartoval kariéru Alice Eve je asi každému jasné, ale že si to tady tak neskutečně užívá už být nemusí. Přece jen o malinko více, než její kolegové.(1.2.2017)

Docela zábavnej komedio-thriller, kde se hlavně vydařilo výborný obsazení včele se Simonem Peggem a nakonec i ten Schwimmer je tady zábavnej. Jedinej, ale za to celkem velkej problém filmu je kolísavost zábavnosti, kdy jednou to je naprosto extrémě zábavný a hned za okamžik nuda a nic moc se neděje, krom toho mi konec přišel takovej nedotaženej, ale i tak sem se u toho dobře pobavil(7.6.2008)

Porno se pomalu stává otravným mechem na stromě jménem internet, do něhož zapouští svoje kořeny. To já na porno stránky nechodím, takže můj účet zkoušet nemusíte. Dobře, tak jednou mi tam nějaká naběhla, aniž bych o to stál:-) Nula od Nuly pojde je velice zdařilá černá komedie o dvou chlapících, kteří chtějí opustit peklo telefonní ústředny a tak začnou vydírat místního reverenda. Jenže, jak už to tak ve filmech chodí, nic nejde podle plánu a mrtvoly se kupí rychleji než v Total Recallu. Scénář je docela vynalézavý a nabízí spoustu morbidních situací, rozhovorů a navíc má pěkný závěr. David Schwimmer ukazuje, že umí zahrát i něco jiného než vztahového smolaře z Přátel a Simon Pegg je komediální jistota, takže se film honosí i dobrými hereckými výkony a příjemnou délkou. Nula od Nuly pojde je příjemná a svižná černá komedie ve stylu Mělkého hrobu, u které nemůžu udělat nic jiného, než ji doporučit.(30.12.2007)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +vtip, je to prostě sranda, scénář a děj -český dabing, hlavně mi neseděl v češtině Simon Peg (můj oblíbenec), jinak skoro nic/// Tak tohle je blbina. Ale je vážně super. Snaží se být originální a přináší spoustu zábavných a netradičkních scének. Možná ste některé už viděli jinde, ale tady jsou snad všechny. A to jak se to semele, to je docela síla. Nebudu ale nic prozrazovat, tenhle film si užijte. Je to taková krimi komedie, nebál bych se to ale označit za thriller. A takový mix jsem ještě neviděl./// Celkem 74%///(29.11.2008)

• - Film byl natočen za 32 dní. (Othello)

• - John Polito přijal roli ve filmu díky tomu, že scénář byl "to nezvrácenější, co kdy četl." (Othello)

• - Filmováno na Isle of Man, Monmouthshire, ve Walesu, nebo například v Kanadě. (PußyMagnet)