Celkem vtipný a zajímavý pořad nejenom o vaření, na který jsem svého času v televizi čekal. A to už něco značí. Ne, že bych teď uměl vařit, ale minimálně byly zajímavé všemožné fakty o jídle, co jsem se dozvěděl. Tady jsem například poprvé slyšel, že ve špenátu není tolik železa, jak se říkalo, protože se kdysi vědci spletli o desetinnou čárku. 70%(12.7.2016)

• Kolssteyn

Já bych si toho ani nevšímal, ale vždycky když jsem na to narazil, tak mě to div nesrazilo, takže jsem si nemohl po přemáhání pomoci. Nejlobotomičtější jsou však kreslené postavičky, které se o sobě domnívají, že jsou vtipné každým slovem. Takhle nějak si představuju očistec... Kdyby šly dát dva odpady, bylo by to pro mě největší zadostiučinění (tip pro adminy čsfd). :D(24.6.2011)

• tom88

Poučná relácia o varení, množstvo dobre spracovaných informácií. To je na tom to pekné, ale čo neznesiem, je animácia a podľa mňa ten najtrápňejší suchý humor kreslených postavičiek aký som kedy videl. Pre mňa nepozeratelná príšernosť, kreslenú roboticky rýchlo rozprávajúcu ženskú fakt nemusím, takisto aj kreslené scény z praveku či kreslené scény z jednej domácnosti. Čo slovo postavičky, to perlička na zavracanie. Nič trápnejšie som nikdy asi nevidel, neviem ako sa môže takýto humor niekomu páčiť a to som si myslel, že mám rád každý druh humoru, ale toto fakt nie. Keby som dával odpady, tak toto je jeden s najväčších. Asi som na to dostal alergiu. Hapčííí 10%(30.8.2008)

No se smutnou zprávou na srdci musím jen konstatovat že rozežranost a rozpitost nejen našeho národa nezná mezí..! Jen tak dál a doženeme co nevidět Hemeriku. Ne to byl pochopitelně jen černý humor. Myslím si ale že v tomto pořadu asistovala a vystupovala i osoba přímo svěcená a v takovém to druhu pořadu téměř na míste a to sice naše oblíbená herečka a kuchařka Jiřinka Bohdalová. Nicméně se jedná o jeden z mála takových to pořadu v jakoby retrospektivní kostce, v našich televizích jako takový a nakonec i ve skrze, a vcelku vzato příjemně sympatický naučný a poučný. Jako programová vsuvka mezi hlavním pořadem a reklamou to však už delší dobu funguje báječně. Za 3*.(18.1.2007)

Vynikající pořad Studia Ostrava (ČT, jak jinak) o potravinách a výživě, hlavně samozřejmě té zdravé. Sice nejsem fanoušek kreseb Petra Chytila (od dob Trnek Brnek), ale průpovídky jeho postaviček - mimo jiné s hlasem Norberta Lichého - byly obvykle docela povedené. Naučná část nebyla přehnaná, z těch expertů na výživu a celostních lékařů měl člověk pocit, že vědí o čem mluví, a není to pro ně cesta k penězům, prostě to bylo výtečně stravitelné. Inu, všechno jednou končí... 80%(14.9.2014)