• MM_Ramone

Tak v prvom rade absolutne nesúhlasím s mottom tvorcov tejto relácie: Do tridsiatky jeme, aby sme žili, a po tridsiatke žijeme, aby sme jedli. Ja mám už pár rokov po tridsiatke a takto to teda naozaj necítim. Ľutujem každého, kto áno. Televízna relácia o zdravom stravovaní ma nemá čím zaujať. Konkrétne v tomto prípade ma ale dokonale odradili imbecilné animované vložky, ktoré mali byť asi akože vtipné. *(11.1.2009)

Jídlo a nenažraný český národ patří k sobě tak, jako Hurvínek ke Spejblovi:-). Musím se smát, když např. na Invexu jsou největší fronty u bufetů a u stánků s PC technikou je podstatně méně lidí. Viděl jsem hodně dílů tohoto pořadu na ČT. A rozhodně je chválím. Velice dobrý nápad vytvořit tento cyklus. Délka každého dílu je dostačující a příjemně uteče. Dozvíme se vše o potravinách. Jejich kladech a záporech. Dále chválím animovanou postavičku Zorku, která diváky zkouší, ale i upozorní na vše podstatné a zajímavé. Dávám příjemné 4 hvězdičky a v nejbližsí době se zase rád na nějaký díl podívám, abych věděl jaké potraviny jsou prospěšné pro můj organizmus.(14.11.2008)

Dokumentární seriál mého dětství, co na to napsat? Milovala jsem animace a hlavně onoho domorodce, pak Maruš, co myje nádobí, peče kuře a diskutuje s manželem, který si raději nakonec stejně zajde na Růžek. Později jsem se dozvěděla nejrůznější věci o jídle, vitamíny, zkrátka životní styl (a musím přiznat, animované postavičky mě doteď neomrzely). Skvělý seriál.(4.3.2014)

Tak to já zas patřím mezi ty, kterým se tento pořad docela líbí. A právě ty animované vložky se mi na tom líbí snad i nejvíc. Navíc jsem si občas nechal i od přítomných expertů poradit. Co se výživy týče, rád experimentuju – takže v tomto případě dávám palec nahoru. Však je to taky pořad o výživě a žrádlu, tak tady neremcejte…(10.2.2019)

• tom88

Poučná relácia o varení, množstvo dobre spracovaných informácií. To je na tom to pekné, ale čo neznesiem, je animácia a podľa mňa ten najtrápňejší suchý humor kreslených postavičiek aký som kedy videl. Pre mňa nepozeratelná príšernosť, kreslenú roboticky rýchlo rozprávajúcu ženskú fakt nemusím, takisto aj kreslené scény z praveku či kreslené scény z jednej domácnosti. Čo slovo postavičky, to perlička na zavracanie. Nič trápnejšie som nikdy asi nevidel, neviem ako sa môže takýto humor niekomu páčiť a to som si myslel, že mám rád každý druh humoru, ale toto fakt nie. Keby som dával odpady, tak toto je jeden s najväčších. Asi som na to dostal alergiu. Hapčííí 10%(30.8.2008)