• MM_Ramone

Tak v prvom rade absolutne nesúhlasím s mottom tvorcov tejto relácie: Do tridsiatky jeme, aby sme žili, a po tridsiatke žijeme, aby sme jedli. Ja mám už pár rokov po tridsiatke a takto to teda naozaj necítim. Ľutujem každého, kto áno. Televízna relácia o zdravom stravovaní ma nemá čím zaujať. Konkrétne v tomto prípade ma ale dokonale odradili imbecilné animované vložky, ktoré mali byť asi akože vtipné. *(11.1.2009)

• Kolssteyn

Já bych si toho ani nevšímal, ale vždycky když jsem na to narazil, tak mě to div nesrazilo, takže jsem si nemohl po přemáhání pomoci. Nejlobotomičtější jsou však kreslené postavičky, které se o sobě domnívají, že jsou vtipné každým slovem. Takhle nějak si představuju očistec... Kdyby šly dát dva odpady, bylo by to pro mě největší zadostiučinění (tip pro adminy čsfd). :D(24.6.2011)

Celkem vtipný a zajímavý pořad nejenom o vaření, na který jsem svého času v televizi čekal. A to už něco značí. Ne, že bych teď uměl vařit, ale minimálně byly zajímavé všemožné fakty o jídle, co jsem se dozvěděl. Tady jsem například poprvé slyšel, že ve špenátu není tolik železa, jak se říkalo, protože se kdysi vědci spletli o desetinnou čárku. 70%(12.7.2016)

Na můj vkus docela povedený pořad s mnoha radami, jak zpestřit svůj jídelníček, obohacený vtipnými animovanými hláškami a gagy a názory odborníku z oboru na správný životný styl ve stravovaní. Když nad tím tak zapřemýšlím, říkám si, co je vlastně na světě zdravé, to bych nemohl žrát ani tu hlínu, která je již kontaminovaná různými hnojivy, popř uranem při testování jaderných hlavic a co se týče vysoké zeleniny vysoké jako strom, no nevím. Ale člověk je přizpůsobivý organismus, on už na něco přijde.(19.1.2012)

Jídlo a nenažraný český národ patří k sobě tak, jako Hurvínek ke Spejblovi:-). Musím se smát, když např. na Invexu jsou největší fronty u bufetů a u stánků s PC technikou je podstatně méně lidí. Viděl jsem hodně dílů tohoto pořadu na ČT. A rozhodně je chválím. Velice dobrý nápad vytvořit tento cyklus. Délka každého dílu je dostačující a příjemně uteče. Dozvíme se vše o potravinách. Jejich kladech a záporech. Dále chválím animovanou postavičku Zorku, která diváky zkouší, ale i upozorní na vše podstatné a zajímavé. Dávám příjemné 4 hvězdičky a v nejbližsí době se zase rád na nějaký díl podívám, abych věděl jaké potraviny jsou prospěšné pro můj organizmus.(14.11.2008)