Po dlouhatánské době, konečně komedie, která má styl! Od začátku do konce drží humornou laťku poměrně vysoko. Vše podtrhuje krásně odvyprávěný příběh o 4 ,,staromládencích", kteří se rozhodli, si oddychnout od stereotypu všedního života. Musím též pochválit výkony hlavních protagonistů, byly výborné!!! A jako velké plus, také přičítám cameo roličku chlapců z OCC Paula Teutula Sr. a Pauliho, to nemělo chybu!!!! Moje srdce bije chopper!!!!(12.5.2007)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Prostředí 7/10/// +hlavní čtveřice, je to odlehčené, zábavné, nápadité -možná někdy mohlo být drsnější, závěr mohl být akčnější/// Divočáci jsou velice zábavná podívaná se spoustou hlášek a trapných či méně trapných situací. Někdy je sice cítit, že to je děláno schválně (nikde přece nemůže být tak blbej!) ale rádi nad tím přihmouříte oči a budete se bavit dál. Rovněž potěší Ray Liotta a Kevin Durand jako zlí motorkáři. Skvěle zahrané, výborně jsem se bavil./// Celkem 81%///(16.12.2009)

• Vojcl

Prakticky stejná pointa jako starší (a podle mě mnohem lepší) snímek Dobrodruzi z velkoměsta. I přes hvězdné obsazení šíleně nudný, klišovitý a nijak nezajímavý film. Styl humoru není úplně nejhorší, ovšem je ho velmi málo. Ze čtveřice ústředních výtečníků je sympatický snad jen nešikovný smolař William H. Macy, jinak Travolta se mi na podobné role moc nehodí a Tim Allen s Martinem Lawrencem se mi nikdy nelíbili. Nebýt přijatelné stopáže a několika úsměvných sekvencí, nebál bych se to vyhodit do odpadu.(26.7.2010)

Divočáci se podobně jako Dobrodruzi z velkoměsta ocitli ve slepé uličce středního věku a vydávají se "s větrem ve vlasech" za přeludem - mládím a svobodou. Nablýskané motorky a kožený ohoz se brzy jeví jako jediné fešácké a není to jen prostata a prázdná nádrž, co volá po satisfakci. Mně byla tahle "born to be wild" jízda moc příjemná, aby taky ne - netlačilo mě sedlo, neměla jsem jazyk na vestě a nešlapal mi na přezky gang rozběsněných "origoš matroš" motorkářů, smála jsem se od plic, se songy si podupávala a nad Peterem Fondou užasla. Na 4* nemusim čekat, až mi narostou fousy a pupek a dávám je už teď.(7.7.2007)

Veskrze průměrná komedie, která sází především na sympatické obsazení a dobrodružnou atmosféru. Scénář nepatří k něčemu, co by stálo za zmínku, humoru je spíše poskrovnu (jediné, co mě upřímně rozesmálo byl John C. McGinley v roli teplého policajta) a klišovité je to jak blázen, ale proč ne. Nenáročných komedií není nikdy dost. Třetí hvězdu za skvělou titulkovou scénu.(29.3.2015)

• - Ve scéně, kdy Woody Stevens (John Travolta) přestřihává palivové hadičky konkurenčnímu gangu, zazní skladba „Wanted Dead or Alive“ od J. B. Joviho. Stejná píseň se objevuje během úvodních titulků dalšího „motorkářského“ filmu Harley Davidson a Marlboro Man (1991). (Jizni Tlapa)

• - Maggiina restaurace byla nově postavena jen pro účely filmu, ale po skončení natáčení byla zrenovovaná a teď je z ní skutečná restaurace. (CliffLee)

• - Když Jack (Ray Liotta) poprvé čelí Divočákům v motorkářském baru, tak pije světlé pivo Michelob Ultra. (CliffLee)