• Lima

Motorkářský způsob života mi říká velký kulový, ale kurňa, musí to být velká pohoda, vrazit si do uší AC/DC, sednout na harleye a vyrazit po Route 66. Proto ze začátku měli „divočáci“ mé sympatie (v případě pseudokomika Martina Lawrence však se skřípěním zubů) a asi tak půlku stopáže mi to vydrželo, pak se ale celá story překlopila do klišovité komické frašky, kterou jsme už viděli asi stokrát. Pokračování s těmi sympaťáky bych se nebránil, ale pouze s mnohem lepším scenářem.(7.3.2008)

První polovina slušná, ve druhé už to skřípe jak v dialozích, tak v dramatické zápletce, jejíž závěr nelze brát vážně (přijede Fonda, pokárá Liottu a ten suše konstatuje: "Tak jo, máš pravdu" a odjede... WTF???). Nároky na letní oddychovku Wild Hogs splnili, jen bych příště prosil více Macyho a méně Travolty. P.S. Strašlivé ochotničení zdejších komparsistů je vážně jak pěst na oko. 60%(9.7.2008)

I když prvotní myšlenka vypadá děsně a herecké obsazení slibuje utrpující depku, kupodivu to funguje. Komedie roku z Divočáku asi nebude ale, světe div se, ani výrazný propadák. Průměr u kterého se občas usmějete, je v tomto případě kladné hodnocení. Man, that was like Level 12 of Doom.(20.4.2008)

Čistokrevná oddychová komedie, která dokáže velmi příjemně pobavit. Těžko u takovýchto filmů hledat složitou dějovou linku. Jde tu o čtyři kamarády, kteří si chtějí zpestřit život a tak se vydají napříč amerikou na svých harleykách. Takovýto výlet se nemůže obejít bez komplikací, které číhají na každém kroku. Humorných situací je zde mnoho a také slovní humor je funkční, i když se nevyhne sem tam nějakému klišé. Ale s klidem mohu říct, že jsem se dostatečně nasmál.(10.2.2009)

Ked som film videl prvykrat, tak som bol sklamany, lebo som vdaka skvelemu traileru a ustrednej stvorky zlozenej z mojich oblubencov, cakal ultimativnu komedialnu pecku namiesto ktorej som dostal priemernu komediu. Na druhy pokus som sa najskôr bavil rovnako ako prvykrat, ale uz som vedel jak malo ocakavat, takze tentoraz sklamany nie som a som rad aj za tych niekolko scen, ktore ma rozosmiali. Humor je sice primitivny a az pubertalny, ale niektore vtipy su fakt vydarene. Postavy mohli byt prepracovanejsie a chemia medzi ustrednou stvorkou silnejsia (snaha o nejaku tu dojimavejsiu scenu vôbec nefunguje), ale film drzia nad vodou sympaticki herci svojou charizmou, co celkom staci. Motorky su tiez pekne. Chybali tu uz len pekne baby. Obstarozna Marisa Tomei to nevytrhne. Takze vysledkom je prijemna jednoducha komedia, ktora niekolkokrat rozosmeje. 5/10.(16.2.2018)

• - V původním scénáři se počítalo s logem známého motocyklového gangu Pekelní Andělé, to bylo posléze změněno na Del Fuegos, poté co známý klub zažaloval Disneyho. (CliffLee)

• - Když Blade (Peter Fonda) říká Divočákům, aby zahodili hodinky, odkazuje tak na svůj film Bezstarostná jízda z roku 1969, kde jeho postava na začátku filmu zahodí hodinky a vydá se na cestu. (CliffLee)

• - Na začátku filmu, kdy se při parkování Dudley omylem rozjede, je výrazně vidět značky Albuquerque, kde se natáčelo. (CliffLee)