I když prvotní myšlenka vypadá děsně a herecké obsazení slibuje utrpující depku, kupodivu to funguje. Komedie roku z Divočáku asi nebude ale, světe div se, ani výrazný propadák. Průměr u kterého se občas usmějete, je v tomto případě kladné hodnocení. Man, that was like Level 12 of Doom.(20.4.2008)

Velmi příjemně strávený čas s partičkou chlápků ve středním věku, kteří chtějí utéct od svého stereotypního života. Tahle komedie má zvláštní kouzlo a její humor, ačkoli to není nějaká smršť superoriginálních a třeskutě úderných vtipů, prostě baví. Sympatické je, že si Divočáci a nic nehrají a prostě jim to dobře šlape.(21.5.2007)

Mně se to líbilo. Žádná originalita, žádná šílená komedie, ale byla to milá oddechovka s vynikajícími herci, kteří ještě nepatří do šrotu. Elektrická kytara s harmonikou navozuje náladu odpadlíka, parta chlapů si užívá volnost a mě mrzí, že nemám motorku. S druhou polovinou to bohužel upadá a film se začíná topit v klišé, ale jednotlivé charaktery a závěrečná scéna spolu s titulky mě donutila nesnižovat hodnocení. Kéž by mi parta z dětství vydržela taky tak dlouho. Už dlouho jsem nevstával u tak milého snímku.(11.2.2009)

• tron

„Chcem im zlámať všetky kosti v tele.“ – „To vyzerá na poriadnu nakladačku, Jack.“ John Travolta, William H. Macy, Martin Lawrence, Marisa Tomei, Kevin Durand, M.C. Gainey, Ray Liotta a Tim Allen sú drsná kombinácia a aj keď sa nejedná o „klasické hviezdy“, film, v ktorom si spolu zahrajú, si pozriem rád. Bohužiaľ, Divé svine sú ten druh komédie, ktorá je vtipná, miestami dokonca strašne vtipná... na papieri. V sfilmovanej podobe zarážajúco stráca na vtipnosti a dokonca i také napohľad smiešne scény, ako výbuch krčmy, sú zrežírované zle. Možno je to chyba strihu, možno hercov, ktorí sa práve dvakrát nesnažia, možno zbytočnosti niektorých gagov (plieskanie býka po zadku – načo to bolo dobré?), možno toho, že postavy si svoje problémy zaslúžia aj s úrokmi (prečo rodinke proste nepovedali, že sa kúpu nahí? Prečo Travolta ostatným skrátka nepovedal, že omylom vyhodil do vzduchu krčmu?). Hlášky ma pobavili („Tvárite sa, akoby niečo vybuchlo.“; „Tak toto nevyperú.“; „Chalani, toto je hovno, potom to nejedzte.“), ale jednotlivé scény, herecké výkony a príbeh menej.(28.5.2011)

Fajnový "průměrňák", který ukazuje partičku postarších pánů, kteří jsou unudění svými stereotypními životy a tak se rozhodnou vyrazit tam, kam je vítr zavane. Ale opravdu nic extra se od Divočáků čekat nedá. Jak říkám, je to průměrný film, na který se člověk nemusí dívat každý rok, ale rozhodně to není biják, u kterého by se člověk unudil k smrti.(14.10.2013)

• - Natáčení začalo 1. května 2006 a natáčelo se ve státu Nové Mexiko v USA. (BMW12)

• - Ve scéně, kdy Woody Stevens (John Travolta) přestřihává palivové hadičky konkurenčnímu gangu, zazní skladba „Wanted Dead or Alive“ od J. B. Joviho. Stejná píseň se objevuje během úvodních titulků dalšího „motorkářského“ filmu Harley Davidson a Marlboro Man (1991). (Jizni Tlapa)

• - V původním scénáři se počítalo s logem známého motocyklového gangu Pekelní Andělé, to bylo posléze změněno na Del Fuegos, poté co známý klub zažaloval Disneyho. (CliffLee)