Po remeselnej stránke zďaleka nie dokonalý film, v podstate klasická americká motorkárska komédia, ale pre mňa má neskutočné osobné čaro. Vtipná tak akurát, zahraná tak akurát, partia "tatkov" však vybraná a zladená dokonale. Uvedomujem si celkovú priemernosť snímku, ale... subjektivita nedovolí dať menej. Keď zostarnem, chcem dopadnúť práve takto :-). (80%)(1.4.2010)

Hodně povedená komedie. Od filmu jsem nečekal vůbec nic a bylo mi nabídnuta opravdu parádní jízda "Divočáků". Spousta vtipných scén a momentů, tak to má v komedii být. Fajnové herecké obsazení. Pár slabších momentů se najde, ale i tak stojí tato komedie za to. Divočáci do tohooo!! 70%(10.5.2010)

Až na ten pitomoučký závěr to byla velmi dobrá motorkářská oddychovka s klišoidním příběhem , ovšem s příjemným obsazením stárnoucími filmovými hvězdami a musím řict , že John Travolta je kupodivu stále v dobré formě. ;-) Fórek s pískem (zasvěcení ví o čem mluvím) byl asi nejlepší :-)) Film: 72%(18.12.2008)

Partička hvězd nižší svítivosti se sešla aby společně natočila překvapivě docela pohodovou a neurážející komedii. Vtipy sice nejsou nic extra geniálního, ale příjemně usmívat se budete asi po většinu stopáže. Herci to navíc zahráli docela slušně a zvlášť ve filmografii Allena nebo Lawrence to patří k těm lepší filmům, což ale na druhou stranu nebylo moc těžké.(6.7.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $168,273,550Tržby Celosvetovo $253,625,427Tržby za predaj DVD v USA $97,845,715 //počet predaných kusov 5,945,628║ Neviem či za to môže aj neskutočne zabávajúce sa publikum v kine ale nepomôžem si a musím dať tejto klasickej americkej komédii plný počet, lebo takto dobre som sa zabával na komédii v kine len pár krát. Herci doslova na sklonku svojej upadajúcej kariéry nemohli ani lepšie urobiť než si zahrať v tejto uletenej motorkárskej komédii, takže dá sa povedať že to je určitý návrat hercov ako John Travolta - Tim Allen - Martin Lawrence - nuž to sú ty známejší ale kto im dominuje je práve William H. Macy ten doslova exceluje a svojími streštenými poznámkami, pádmi z motorky nemá chybu. Prim cameo si tu strihne aj Peter Fonda. "Zabaviť film zabaví a to je hlavné!" /videl v kine: 90%/(31.12.2007)

• - Jackova (Ray Liotta) motorka má na sobě logo Orange Couty Choppers. Motorka byla sestavena společností, která se proslavila v show American Chopper: The Series. (CliffLee)

• - Během zahajovacího víkendu se v USA Divočáci umístili na 1. místě žebříčku s výdělkem 39.7 milionu dolarů. (CliffLee)

• - Ve scéně, kdy Woody Stevens (John Travolta) přestřihává palivové hadičky konkurenčnímu gangu, zazní skladba "Wanted Dead or Alive" od J. B. Joviho. Stejná píseň se objevuje během úvodních titulků dalšího "motorkářského" filmu Harley Davidson and the Marlboro Man (1991). (Jizni Tlapa)