Po dlouhatánské době, konečně komedie, která má styl! Od začátku do konce drží humornou laťku poměrně vysoko. Vše podtrhuje krásně odvyprávěný příběh o 4 ,,staromládencích", kteří se rozhodli, si oddychnout od stereotypu všedního života. Musím též pochválit výkony hlavních protagonistů, byly výborné!!! A jako velké plus, také přičítám cameo roličku chlapců z OCC Paula Teutula Sr. a Pauliho, to nemělo chybu!!!! Moje srdce bije chopper!!!!(12.5.2007)

Pokud si chce čtyřka usedlých fotrů vyrazit na bezstarostnou jízdu, slibuje to spoustu zajímavých situací... bohužel zůstalo jen u těch slibů. Nic moc jsem nečekala a nic moc jsem nedostala, divoký tah po silnicích za dobrodružstvím a humorem se ukázal být rodinným výletem za morálním poselstvím a trochou romantiky. Pominu, že bych se obešla bez Kutila Tima a tlemícího se Martina Lawrence - "Divočáci" prostě nemají koule... a když, tak velikosti lentilek. Škoda, tenhle film měl na víc, kdyby ho netočili přizdisráči. 55%(2.10.2011)

Nečekal jsem nic a dostal sem moc. Tohle je parádní komedie, a ti čtyři chlapíci sou až na vyjímky bezchybní.... 80% edit 19.7. 2010 Uaaaaaa! Tak jsem si to dal podruhé, a to je neskutečný! Zvyšuji na 95 % tímPÁDEM NA PĚT HVĚZDIČEK! Ze dvojky se stává jeden z nejočekávanějších projektů na obzoru!(14.5.2007)

První polovina slušná, ve druhé už to skřípe jak v dialozích, tak v dramatické zápletce, jejíž závěr nelze brát vážně (přijede Fonda, pokárá Liottu a ten suše konstatuje: "Tak jo, máš pravdu" a odjede... WTF???). Nároky na letní oddychovku Wild Hogs splnili, jen bych příště prosil více Macyho a méně Travolty. P.S. Strašlivé ochotničení zdejších komparsistů je vážně jak pěst na oko. 60%(9.7.2008)

• nascendi

Málokedy zabŕdnem do šedomodrej zóny ČSFD, pretože to považujem za stratu času v situácii, keď je ešte predo mnou toľko kvalitných filmov, ktoré chcem vidieť. Filmy z červenej zóny ma niekedy sklamú, tie zo šedomodrej ma nesklamú iba výnimočne. Divé svine neboli výnimkou. Svet motoriek mi nič nehovorí a kecom o slobode, voľnosti a vetre vo vlasoch neverím. Spravidla stretávam iba idiotov s upraveným výfukom, ktorí sa bezcieľne preháňajú po sídlisku a desia dôchodkyne. Preto ma film o tatíkoch exhumujúcich ilúzie z mladosti nemohol osloviť. To som ani nečakal. Čakal som však, že sa aspoň zasmejem a zabavím. Ani to sa nepodarilo.(6.11.2010)

• - Ve scéně, kdy Woody Stevens (John Travolta) přestřihává palivové hadičky konkurenčnímu gangu, zazní skladba "Wanted Dead or Alive" od J. B. Joviho. Stejná píseň se objevuje během úvodních titulků dalšího "motorkářského" filmu Harley Davidson and the Marlboro Man (1991). (Jizni Tlapa)

• - Ve filmu si také střihli krátké camoe Paul Teutul Sr. a Paul Teutul Jr., známí výrobci chopperů, kteří se proslavili na Discovery s pořadem American Chopper: The Series, kde sledujeme výrobu motorek jejich firmou Orange County Choppers. (CliffLee)

• - V původním scénáři se počítalo s logem známého motocyklového gangu Pekelní Andělé, to bylo posléze změněno na Del Fuegos, poté co známý klub zažaloval Disneyho. (CliffLee)