Fajnový "průměrňák", který ukazuje partičku postarších pánů, kteří jsou unudění svými stereotypními životy a tak se rozhodnou vyrazit tam, kam je vítr zavane. Ale opravdu nic extra se od Divočáků čekat nedá. Jak říkám, je to průměrný film, na který se člověk nemusí dívat každý rok, ale rozhodně to není biják, u kterého by se člověk unudil k smrti.(14.10.2013)

Mně se to líbilo. Žádná originalita, žádná šílená komedie, ale byla to milá oddechovka s vynikajícími herci, kteří ještě nepatří do šrotu. Elektrická kytara s harmonikou navozuje náladu odpadlíka, parta chlapů si užívá volnost a mě mrzí, že nemám motorku. S druhou polovinou to bohužel upadá a film se začíná topit v klišé, ale jednotlivé charaktery a závěrečná scéna spolu s titulky mě donutila nesnižovat hodnocení. Kéž by mi parta z dětství vydržela taky tak dlouho. Už dlouho jsem nevstával u tak milého snímku.(11.2.2009)

Bůh je mi svědkem, že jsem ze začátku těm chlapům rozuměl, podporoval je, fandil jsem jim, áááááá ano, záviděl jsem jim, ovšem jen do té doby než přijeli do toho městečka a celý to kouzlo dobrodružné obyčejnosti odešlo zpátky na nekonečné silnice spojených států a nechalo divočáky trapně dodivočet. Jo a zachtěl jsem mít Harley Davidson, když jsem uviděl Pítra Fondu, neměl jsem však peníze i když jsem hrábnul do všech fondů a tak budu muset svůj unik ze stereotypu na dobrodružné putování po dálnici D1 ještě chvíli odložit.(28.10.2007)

Celkem dobrá a svižná komedie. Krom Mizeru jsem poprvé rád koukal na Martina Lawrence a John Travolta snad paroduje sam sebe? :-D . Vtipy o městkých chlapech ve strednich letech(krome Lawrence) co si chtějí dokázat, že jim je 20 pusobí dobre. Skoda jen , ze vtip s prilis "pratelskym" policistou nevydrzel do konce. Ale, ze bych se rehtal porad to zase ne. Hlavně ty motorky , to byla radost pohledet. P.S.: Nejezdete na motorce s cigaretou nebo to odnese vas milovany bar. :D(4.9.2007)

Prijemné prekvapenie!Wild Hogs je komédia,ktorá pobaví bez ohľadu na vek.Ide o priemerný snímok,ktorý na chvíľu odpúta pozornosť od každodenných starosti.Komická štvorica sa vydáva na"výlet"naprieč USA!Neviem,kto vyberal týchto hercov,ale bola to skvelá voľba!Takže veľmi nepremýšľať,sadnúť a pozerať..!100min ubehne ako voda.(1.12.2007)

• - Během zahajovacího víkendu se v USA Divočáci umístili na 1. místě žebříčku s výdělkem 39.7 milionu dolarů. (CliffLee)

• - Jackova (Ray Liotta) motorka má na sobě logo Orange Couty Choppers. Motorka byla sestavena společností, která se proslavila v show American Chopper: The Series. (CliffLee)

• - Když Jack (Ray Liotta) poprvé čelí Divočákům v motorkářském baru, tak pije světlé pivo Michelob Ultra. (CliffLee)