Daphne Wilderová je matkou, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery – nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy, neuctivou Mae – tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Jediný problém je… že ony toho mají plné zuby. (oficiální text distributora)

4daPeace

Verdikt: Dle jmen vytecne herecke obsazeni Vas primeje tesit se az si film pustite/podivate se na nej, ale az to udelate, kazdou dalsi minutou, kdy zjistujete, jak klisovite a pruhledne to cele je, se budete zoufale tesit na zaverecne titulky. Lauren Graham a Piper Perabo jsou na scene minimum casu, vse je v rezii otravne postavy Diane Keaton a puvabne Mandy Moore (ano, bude ve filmu 2x zpivat), k tomu snaha o lacine vtipky ala film typu Bulsit/Not Another Teen Movie a vyjde vam Not Romantic or Funny movie at all. ()

Radush

Radši bych hodinu a půl poslouchala skřípot nehtů po tabuli, než se znovu dívat na tento film. Kýč tvořený jedním nesmyslem za druhým (Prostě si nedokážu představit muže, který by své přítelkyni ihned odpustil, že během jejich vztahu spala s jiným......) mi působil muka. A to jsem člověk s duší romantika, který nevidí kýč tam, kde ho vidí ostatní. Z každého obrazu se na mě valila dokonalost sama (perfektní účes, make-up, outfit..). Všechno bylo přesně naaranžované (poněkolikáté hledat zvonící mobil v kabelce a nakonec ho vyndat z pytlíku se sušenkami - to už je moc). Scény zpívajících dcer s matkou mě nemohly iritovat více. Sama sobě se divím, že jsem se na "Vdáš se, a basta!" vydržela koukat až do konce. Z úcty k Diane Keaton hodnotím *. ()

Andre3000

Tak takhle mě chování hereček ve filmu už hodně dlouho neštvalo. Diane Keaton a Mandy Moore mě doslova deptaly. Jedinou světlou stránkou byla Lauren Graham. ()

MarekT

Romantické komedie, které díky svojí matce většinou vnímám coby zvukový podkres, mě běžně nechávají chladným a kolikrát si jejich názvy i přes moji sloní paměť nezaznamenávám, jelikož jsou kolikrát - lidově řečeno - na jedno brdo, nicméně tento kousek mě neočekávaně vyprovokoval ke komentáři. Když jsem se asi po půlhodině náhodou ohlédl na televizní obrazovku, spatřil jsem známou tvář, kterou se ukázala být Diane Keaton. I přes úvodem zmíněnou schematičnost jsem začal sledovat jedním okem... Nebudu své zklamání zbytečně pitvat, tudíž jen krátce - s ohledem na to, že jsem si Diane oblíbil především díky spolupráci s kultivovaným Woodym Allenem, mě některé její zdejší hrubozrnné kreace až děsily a bylo mi celkem líto, že hlavní pracovní náplní tak schopné herečky jsou právě díla tohoto druhu. Možná by nebylo špatné svým způsobem zopakovat Tajemnou vraždu, ale to už je na jinou diskusi v jiném profilu... 10% ()

Plangi

Slovo smutné by k charakteristice komedie patřit nemělo, leč Vdáš se, a basta disponuje hned několika smutnými aspekty. Smutná je neschopnost scénáristy čímkoli překvapit, děj je jedno velké klišé až hanba. Smutná je skutečnost, že jsem se byl schopen se jen jednou za celou dobu pousmát, mírně. Smutná je účast Diane Keaton, které si cením jako kvalitní herečky, jež zde přehrává neskutečně. Smutně přitroublé jsou tlachy, které postavy mezi sebou neustále pronášejí. Smutný jsem já za těch 98 minut života, které jsem obětoval sledování filmu. Na odpad to není, ale fakt slabota. ()

Ice123

Rodinná komedie, na kterou se dá dívat. Rozhodně to není žádnej kasovní trhák a na seskupení čtyř hlavních hereček + Stephen Collins je to dost mizerné. Tedy pokud si říkáte že Keaton, Graham, Perabo a Collins jsou zaručenou jistotou kvalitní romantické komedie tak vás nejspíše zklamu. Ale nemyslete si že je to film hodný odpadu, to zase ne. Jak jsem psal již na začátku dá se na to dívat a díky hezké Lauren Graham, Mandy Moore a Piper Perabo dávám 3*. Takže pokud si chcete odpočinout u něčeho nenáročného a nemáte na výběr nic slušného klidně se podívejte na tohle ;) 50%. ()

Los

Tohle bylo na mě moc silné kafe...Podobných blbostí jsem kdysi viděla spoustu, ale tomuto nejvíce ubrala Diane Keaton. Film jsem vytrpěla pouze pro to, abych se podívala, jak točí bez woodyho...no a dopadlo to hrozně :) 2/10 ()

otík

Když si odmyslím nemorálnost hlavní hrdinky chodit zároveň s dvěma chlápky a provozovat s nimi i sex, tak mi zůstane docela příjemná komedie o neuvěřitelně vlezlé a dotěrné matce, která však časem zmoudří a dopřeje své nejmladší dceři klid pro budování jejího vlastního života. ()

Magneto

Dosť bezvýrazná kvázi komédia, kde sa Diane Keaton pitvorí a je to nechutne trápne, potenciál Lauren Graham ostal nevyužitý... Poslednú časť filmu som iba tak pretrpel. Na atraktívnosti tejto zbytočnosti nemení nič ani nepopierateľná "sladkosť" Mandy Moore. Bleh... ()

LordSnape

Moje dojmy: Diane Keaton se asi už nikdy nestane mojí oblíbenkyní. I tady mi přišla trapná. Mandy Moore celkem dospěla (i zkrásněla) a z mladé ušmudlané hvězdičky se stává prvotřídní zboží první jakosti. Lauren Graham je pořád solidní kus, škoda jen, že nedostala více prostoru. To ostatní je už jen zředěná a několikrát předdestilovaná komediální voda. ()

Zdeňka

Začala bych asi tak, že nemám ráda Mandy Moore. Ta holka mi byla tak neuvěřitelně protivná a celkově blbá, že to snad není ani možné! Její monology nedávali vůbec žádný smysl a celkové chování bylo nehorázně stupidní a trapné! Stále nemůžu pochopit jaký význam mělo její chrochtání, mávání rukami a poskakování... !!! ()

lennyd

Daphne Wilderová (Diane Keaton) má tři dcery, a neleží jí na srdci nic jiného než jejich štěstí. Poté, co se dvě dcery šťastně vdají, zůstává mladá Milly (Mandy Moore) stále osamělá. A tak si Daphne vytkne najít jí uspokojivého životního partnera - dokonce přes inzerát. Nakonec se v jejích osidlech někdo uchytí, ale tak nějak to není jeden, ale jsou dva. A oba dva Milly přitahují. A nastává další rozhodování - bohatého a úspěšného nebo radši milého a hodného? ... Na tomto filmu jsme byli i s manželčinými rodiči, a všichni svorně jsme si notovali, že jsme se našli sami, bez zásahu shůry. Při sledování filmu už jsme tak svorní nebyli - zatímco manželce a tchýni se docela líbil, mně moc ne. Přišlo mi, že se pan režisér není schopen rozhodnout, kterému tématu se má věnovat, tak to tam práskal jedno přes druhý (narozeniny matky, její vztah, vztahy mladé Milly) a celkově z toho vznikl zmatený propletenec. Ještě že se na konci všichni vzali a všechno šťastně skončilo. Diane Keaton je (i ve svém věku) skvělá, holky (včetně Mandy Moore) jí jen přicmrndávaly.. ()

Pavlínka9

Film plný žen, které jako rodina řeší své problémy. Mírně neurotická matka, která zařizuje život všem okolo, ale na sebe se nezaměří, jelikož už si myslí, že je to zbytečné. Mít takovouhle matku, tak bych ji buď - nepustila do svého bytu, ať by se dělo, co by se dělo, nebo bych ji poslala na ten útes, jak o něm v jednu chvíli mluvila a ještě bych jí zamávala. Romantika, všude, kam se člověk podívá. Já se hlavně ale dívala na hodinky, kdy už to skončí... ()