Daphne Wilderová je matkou, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery – nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy, neuctivou Mae – tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Jediný problém je… že ony toho mají plné zuby. (oficiální text distributora)

hippyman

pokud hledáte odpočinkovou romantickou komedii, u které vás něco překvapí či rozesměje... rozhodně si nepouštějte tuhle křečovitou trapárnu! naprostá dialogová a přehrávaná nuda, slovy jedna scéna, u které jsem se usmál, pytle a pytle klišé, místy se mi fakt až zvedal kýbl. tohle příjemný rozhodně nebylo a vlastně ani nevím, za co těch 30% dávám... ()

Deimos

TV/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +velice zábavné, ujeté, střelené a bláznivé, výborné obsazení, musel bych vyjmenovat všechny, dobrá hudba a příjemná režie -ten zpěv proboha a občas je to trapné a někdy nechutné/// Film na který bych zašel klidně i do kina. Už jen kvůli Mandy Moore a Piper Perabo. Překvapili mě však i jiní herci. Jednak velmi živá Diane Keaton, sympatický Gabriel Macht, zábavný Stephen Collins a další. Film ač není dokonalý a hranice mezi únosnou zábavou a nesnesitelným křepčením byla velice tenká, tak mě naštěstí tyto nedostatky minuly a snímek jsem si příjemně užil. Bavil jsem se./// Celkem 81%/// ()

Aknah

Vlastně to byla velmi příjemná podívaná s přirozenou rodinnou atmosférou. Lauren Graham pro mě zůstane navždy Lorelai, ale i tak je nepopsatelně přirozená... nemluvě o Mandy Moore, nebo Diane Keaton, které svou roli zvládli na jedničku... Myslim si, že lidi zbytečně odsuzujou filmy jako je tenhle... Je to spíš průměr, to je jasný, ale dyť kdyby všechny filmy byly tak dokonalé a člověk by se u toho nemohl uvolnit a vcítit se do děje, tak by mě to snad ani nebavilo, ne? Nemůže být každý film Forrest Gump... Není to žádné drama, ani perfektní herecké výkony tu asi nenajdete, ale je to jen odpočinková zábava o normálním životě a paradoxu, že dcera s matkou jsou vlastně úplně stejné, i když si nerozumí. Zároveň je tu ukázána rozpolcenost mezi dvěma partnery, které má hlavní hrdinka oba ráda, což je sice trošku přehnané, nebo alespoň diskutabilní... ale zároveň pochopitelné, protože se těší z jejího štěstí... Celé to bylo smělé, spontánní, bezprostřední - rozhodně to nebylo nudný, ani slaboduchý. Mě se to moc líbilo a myslim si, že je nedoceněná tahle normální romantická komedie :) ()

boshke

Těžko říct, za co ty dvě hvězdy jsou. Odpad bych si jistě obhájil. Není to zábavné, není to zajímavé, není to nic. Už od prvního záběru na sexy kytaristu je jasné, že s ním skončí; já vím, že předvídatelnost je typická pro většinu filmů, ale tady mne obzvláště iritovala. Humor, dá-li se to tak nazvat, mne naprosto neoslovil. Jistě by mne napadla ještě celá řada negativ, tyhle však snad za všechny stačí... 40% ()

Smok

Príjemná oddychová komédia, ako stvorená na sledovanie vo dvojici s výborným hereckým obsadením, pri ktorej sa vyslovene nebudete od smiechu búchať do kolien, ale ľahký úsmev sa vám na tvári usadí počas celých 98 minút. Skonzumované bez väčších výhrad. ()

Sašenka165

Moralitka, blbost, občas trapnost, ale přesto to není strašný film, jak by předchozí slova napovídala. Vlastně jsem se u toho kupodivu docela bavila. Pár vtípků opravdu ušlo, avšak když vyšlo najevo, že hlavní hrdinka má dva sexuální partnery najednou, dost mě to zaskočilo a přišlo mi to až za hranicí únosnosti, prostě to pověstné "už příliš". Matku, jakou je Diane Keaton v tomto filmu, bych nejspíš musela zabít. Přes všechny (zjevné) nedostatky, které tenhle film bez pochyby má, nemůžu hodnotit jinak, když si vzpomenu, že Gabriel Macht upíral svoje krásné oči do objektivu kamery, kdykoliv se mu naskytla příležitost :). ()

Eawy

Príbeh o matke, ktorá chce nájsť pre svoju dcéru chlapa? Dobre. V tomto prípade však herecké umenie Mandy Moore, ako hlavnej postavy natoľko zničilo príbeh, že som polku prejedla. Okrem toho, v poslednej časti, keď sa jej išiel ospravedlniť on, som nadávala. 40%. ()

Slarque

Děs! Ježibaba v podání Diane Keaton je na zabití od začátku do konce a já mám věřit, že hned dva pohlední mladíci se seznámí s ní a teprve potom se chtějí seznámit s její nezadanou dcerou? Proč??? Chtějí nejhorší tchýni ve městě?! A jak tam ty ženské pořád žbrebentily, začala mi lézt na nervy i ta její dceruška v podání Mandy Moore. Ubožejší pokusy o komedii snad nevznikají ani u nás (10%). ()

Chrustyn

Diane Keaton se pitvoří jako energická trubka ... pardon matka, která své dceři hledá toho pravého. Křečovité fórky a kýčovitá romance nezaručují, že se u tohoto filmu bude jen trochu inteligentní a řádně dospělí divák bavit. ()

Roman.Ticka

Tak tomuhle říkám správná komedie. Diane mě ani tady nezklamala, i když byla většinu filmu za strašidlo. Nebudu hodnotit její image ovlivněné jistě z části dlouholetým soužitím s Woodym...:-) Každopádně jsem se nasmála až k bolení břicha, jak příjemné. Nadržený pes Béla při sledování pornostránek a jeho reakce... Jeden z tisíců telefonních hovorů s krásnou Gilmourkou Lauren: "Cooper hárá." "Cooper je pes mami!" Dianin způsob nošení dortů ji pasoval na experta, naprosto bezchybné. Vůbec i s třemi dcerami Diane táhla spolehlivě celý děj sama. Její komentář na oslavu šedesátin jako cestě do propadliště dějin...:-) Její grimasy, zvlášť ty u debaty o orgasmech svých dcer, bez komentáře. Setkání s otcem Johnyho: "Daphne. Nemluvím." "Aha a umíte se podepsat?" Co dodat? Jejich gaučová scénka byla prostě boží... Nakonec i sháňka po vhodném partnerovi dceři Milly dopadla dobře, ještě že měla tak silný statický náboj. A co víc. Johny má rád i její matku. Jen nechápu jak tahle roztomilá lehoučká komedie mohla projít americkou puritánskou cenzurou. U nás v Česku It´s all right, supr!! ()

Sofia

Nuda...Diane Keaton mi asi poprvé v životě lezla po celou dobu na nervy, takovou matku mít, tak se odstřelím...Taky těžko uvěřit, že by se někomu na světě povedlo stvořit takové krásné tři dcery... ()

claudel

Příjemná komedie o starostlivé mamince, která vezme milostný život své nejmladší dcery pevně do svých rukou. Některé momenty mě dojímaly, protože všechny maminky jsou starostlivé, ale některé přestarostlivé. Diane Keaton je naprosto věrohodná, Mandy Moore působí roztomile, Piper Perabo hraje vyloženě druhé housle. ()

prome

Tuctová a klišovitá slátanina, která by se nejlépe hodila do televize na sobotní dopoledne či poledne a ne na pátek večer. ()

Tommassi3

"Nemůžu uvěřit, že ji našel přes internet !! Je to takové divné.. Jako kdyby napsal své číslo na veřejných záchodcích.." Lehmann divoce hazarduje se svou pověstí šikovného tvůrce, podobně jako Diane Keaton, která ukazuje, jak se lze potichu proměnit z Annie Hall až na Noční můru z Romantic Street.. Zajímalo by mě zda si Diane uvědomuje, jak je její další šílená matka vlastně otravnou a odpudivou karikaturou.. Lehmannovo cvičení s žánrovými klišé jakékoli životní pravdy či sebereflexe zbavené.. ()

Bast

Na to, že romantické komedie mám opravdu ráda a moje hodnocení se od ostatních uživatelů většinou hodně liší (většina dává velmi nízké hodnocení), tak u tohoto filmu to bude bohužel jinak. Byla to bída a utrpení a zaslouží si to tak 1,5 hvězdičky. ** za dobré obsazení. ()