TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Prostředí 8/10/// +Rob Schneider válí, účast Davida Carradineho a dalších menších hvězdiček potěší, děj ve věznici patří k tomu lepšímu a je tu hodně humoru, má to i dobrou akci -začátek slabší a humor občas perverznější/// Když si i Sandler může natočit film z prostředí kriminálu, proč by nemohl Rob Schneider. Humor v něm je typicky Robův a kdo ho má rád bude se dobře bavit. Mě film přidal na náladě a to se oceňuje. Přestože některé momenty byli i trochu trapné./// Celkem 72%///(16.1.2012)

Velké, ale opravdu TO Největší překvapení. Od tohohle jsem moc nečekal, ale zasmál jsem se hodněkrát! Schneider konečně našel kompromis mezi buranským humorem a normálním a skloubil to do přijatelné formy. Takže co se mně týče, je to na hranici mezi 3 - 4 *, ale za Jennifer Morrison a její dokonalou tupou manželku, zaokrouhluji nahoru a nedělá mi problém nazvat tento film to nejlepší, co Schneider kdy udělal (hlavně na postu herce). P. S. Carradine jako Mistr... RULEZ!!! :-)(10.4.2009)

Není to špatné, pokud Roba milujete jako já, je to povinnost. Zasmál jsem se, zasmál jsem se přesně tomu, čemu jsem chtěl. Jen jsem to možná čekal trochu debilnější, ujetější a dementnější. Ale nestěžuji si. Už jen vidět Schneidera coby mistra kung-fu, jak mlátí nabouchané černochy, latinoameričany a nácky v base na jednu hromadu a v koupelně se ohání svými mýdlovými nunčaky, to stojí za to. A to v doprovodu snad nejlepší a nejzábavnější role Davida Carradinea. Je to mnohem lepší kdež kdejaká normální komedie, v rámci Schneider/Sandler apod. komedií to není nejlepší, ten závěr je na můj vkus až moc katarzní. Ale zábavné to je, to jo.(21.7.2012)

Komedie z vězeňského prostředí tu nejsou příliš často a když už se nějaká objeví, většinou se jedná o koukatelné dílo. Jeden příklad za všechny - Trestná lavice. Komedie z vězeňského prostředí, okořeněná o akční sekvence (tentokráte po sportovní stránce). O akční sekvence je obohacen i Ten Největší, tady se však hraje podle úplně jiných pravidel a nutno říci - nefunguje to tak dobře. Ponechejme stranou srovnávání schopností utáhnout celý film u Adama Sandlera a Roba Schneidera. Schneider to především neutáhl režijně. Film nedrží jako celek, nýbrž jako několik po sobě jdoucích scének. Několikrát jsem se opravdu od srdce zasmál, absence něčeho navíc mi však bránila bavit se po celou dobu. Díky alespoň za nádhernou Jennifer Morrison.(10.8.2010)

Jeden z mála filmov s Robom Schneiderom (tento si dokonca sám aj režíroval), ktoré považujem za skutočne vtipné, je v ňom málo jemu typických debilných failov a trápností, dokonca sa ho odvážim nazvať sympatickým. Pocitu klišé som sa nezbavil po celý čas, ale ide o vcelku fajn väzenskú kung-fu komédiu, ktorú by som si pokojne pozrel ešte raz. Čo je u schneideroviek úspech. (70%)(17.11.2010)

• - Ve scéně, kdy Stan (Rob Schneider) tancuje před vězni na dvoře, sedí všichni vězni na tribuně. Když se na ně však ředitel podívá z okna, vězni pouze stojí kolem Stana, ale v následných scénách ze dvora sedí všichni opět na tribuně. (Sign)

• - Väzenské scény boli natočené v zatvorenom ženskom väzení v Stocktone. (Mihail123)

• - Film bol natočený za 6 týždňou. (Mihail123)