Ten Největší

Kung-fu frajer

Komedie / Akční

USA, 2007, 105 min

• slunicko2

Jak zabránit znásilnění ve vězení. Komedie s crazy prvky, z nichž některé jsem sledoval se zaujetím, u jiných jsem se nudil a další byly víceméně trapné. Docela to odsejpá, jako oddechovka dobrý, ale nesmíte po mně chtít se na to kouknout po druhé. Scénář plný logických nesmyslů. Stručně řečeno - nastavte si brain volume někam mezi 0 a 1 a budete docela spokojeni.(27.4.2009)

• maverick10

Nevtipna komedie je smutna vec, predevsim pro jeji tvurce, kteri na ni zanechali svuj rukopis. Nejvetsi podpis na ni udelal bezpochyby Rob Schneider sam, ktery mel tu drzost nejenom v tom vystoupit, ale dokonce celou zalezitost ridit z direktorske sesle. Naprosta zanrova slabota, podporena ubohouckym pribehem s lacinymi dialogy. V celem filmu jsem nezaznamenal vyraznejsi humor, videl jsem jen jakysi pribeh, ktery byl tak pitomoucky, ze by i Reese Witherspoon vzala sveho psika do kabelky a utikala k lesu. Jedina zachrana od "odpadu" byl David Carradine.(7.9.2008)

Já si nemůžu pomoct, mně to přišlo jako děsná prdel, obzvlášť první polovina, kdy se pořád Rob Schneider bojí, že ho ve vězení znásilněj a snaží se tomu zamezit výcvikem od Carradina nebo tetováním na prdel a i nástup do vězení je super, kdy tam všechny ty dvoumetrový a 120ti kilový namakaný borce děsně řeže a zakazuje ve vězení znásilňovaní, pak je ale celkem zjevnej sešup ve vtipnosti, nicméně i tak sem se výborně bavil a Rob málokdy v komedii zklame(23.3.2009)

Soundtrack John Hunter: 1. Vagabundo 2. La Cubanita 3. Una Muchacha 4. Wayfaring Stranger 5. Soul Talk 6. What You Want 7. The Other Side 8. Unrapeable 9. You're the Best 10. Brandenburg Concerto No. 3 11. Next Door In Heaven 12. Harder To Stand 13. What You Want Nigga 14. Carroll County Blues(13.5.2011)

Vydarená komédia z väzenského prostredia. Film ponúkne nespočetné množstvo srandovných situácií a hlášok. Jednak nám ukazuje, ako to vo väzení medzi chlapmi chodí, ale na druhej stranu všetko líči pohodovo s veľkou dávkou nadsadenia. To najlepšie príde práve po vstupe do väzenia, i keď sa to nedá porovnať so skvelou komédiou so Sandlerom - The Longest Yard (2005). Vo filme mi ešte vadí David Carradine, ktorý sa do toho filmu veľmi nehodí, i keď je to sčasti o kung-fu.(3.1.2015)

• - Film bol natočený za 6 týždňou. (Mihail123)

• - Replika väzenskej cely reálnych rozmerov bola zkonštruovaná z dreva a použitá na niektoré scény zo Schneiderovej cely. (Mihail123)

• - Pri natáčaní scén vo väznici sa teplota vzduchu pohybovala okolo 46°C a štáb sa nesmel zdržovať na slnku viac ako 3h. (Mes-siah)