Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

Soweek

Tak nevěřil jsem, to vítě, že ne. Rob Schneider to poslední dobou moc dobře nevede, ale tady se opět trochu rozsvítilo. Tentokrát to vzal přes spolehlivý zdroj vtipných situací a to vězení. Ráj stvoření pro vtipy s homosexuální, rasistickou a násilnickou tematikou (takže tou nejlepší:-) ) a povedlo se. Nečekejte žádnou bláznivou komedii z dílny Happy Madison productions, tady se jede na vlastní triko. ()

DeLaMorte

Celkem slušná komedie z vězeprosředí s Rob Schneiderem v hlavní roli zaručuje bláznivý humor a kupodivu i akci !Celkem slušně jsem se pobavil ()

LexBarker

Celkem slušný průměr.Po nástupu Roba do vězení se film výrazně zlepší,dobrý je i D.Carradine coby věčně kouřící mistr kung fu.Je to taková průměrně vyvedená variace na různé komedie z vězení typu Trestná lavice. ()

Zombik.

Humor tohoto snímku asi nesedí každému, ale o to jsem radši, že mě sedl perfektně. Na dlouhé zimní večery, nebo jen tak na zasmání ideální volba. ()

SG-1

"Kouření jsem považoval za elegantní, ale zplihlý šulín je ostudou ve všech kulturách, Stane." -Mistr- ()

chmíří

Velice povedená komedie a s mím naprosto nulovým očakáváním od Roba Schneidera jsem byl mile překvapen. Žadné trapné vtípky jako vždy, ale relativně chytrá a vcelku srandovní komedie, kde i Schneider trochu hraje...Sice jenom 3*, ale jako by to byli 4* normálně, protože jsem opravdu čekal blbost a tu jsem neviděl...70% ()

iXtr3m3

Na Roba mám tiež špecifický názor a musím priznať, že je to taký zvláštny prípad. Čím menej vo filme ho je, tým je lepší. K tomuto môžem povedať len toľko, že celá jeho onemanshow v Big Stanovi bola slabým odvarom jeho bokovky v Zohanovi, konkrétne pri telefonáte s teroristickou informačnou linkou... Ale zasmial som sa, nebolo to tak skvelé ako Hot Chick, ale dalo sa. :-) Trošku mi to pripomína Smithovho Hancocka, kedy scenáristi alebo režisér počas natáčania nevedeli, či z toho chcú mať vo výsledku komédiu, alebo drámu, takže dávam čistý priemer. Ani nenadchne, ale ani neurazí a celkovo je to jeden z tých lepších Robových filmových počinov... :-) ()

keoma26

tak to je schneiderovo masterpiece aneb k multikulturní toleranci přes politickou nekorektnost, bez pardónu a z piety k davidovi a brucemu za 5 (scéna s mýdlovými nunčaky je možná "ta největší" pocta jeho památce) ... bolest je jen věcí interpretace;-) ()

Kuny27

,, TO je hrůůza" to ovšem není můj názor na film to říka Rob Schneider ve své hlavní roli když zjistí, že ho ve věznici mohou znásilnit. ()

Pollock

Už dlouho jsem se u nějaké komedie z posledních let takhle od srdce nezasmál. Rob Schneider u mě poprvé boduje i jako herec - nemá ten svůj klasický výraz dementa, ale hlavně takhle natočené akční scény by strčily do kapsy leckteré poslední snímky odeznělých akčních hrdinů (vyjímku drží RED) a vidět Davida Carradina, který se propůjčil do role trenéra-učitele, kde v podstatě paroduje sám sebe (2 roky před smrtí za které ještě natočil kolem třiceti snímků) je zkrátka naprostá dokonalost. Jedno ponaučení - trénovat poctivě bradavky :-) ()

Wicky

Tak tímhle filmem na mě Rob Schneider rozhodně zapůsobil..Sranda,zábava,bradavky fuj,kouřící David Carradine a kung fu dobrá komedie..80% ()

bruceman7

Ač se to točí stále jen kolem otázky zda znásilňovat či neznásilňovat a o výjimkách, je to stále sranda na úrovni..6/10 ()

joora1

I přes svoji stupiditu mě naopak tato komedie docela pobavila. Rob Schneider většinou hraje loosery, ale role finančního podvodníčka, který má jít do lapáku mu sedí. Film je někdy vtipný, někdy trapný, ale dokáže nenáročně pobavit a to je to hlavní. 2 a 1/2 hvězdičky by bylo asi nejvýstižnější, ()

Hanys_

Vcelku příjemná komedie. Pro znalce Roba Schneidra povinnost, protože tohle patří rozhodně k tomu lepšímu, co natočil...A tady navíc i režíroval :) Výborný byl i ve vedlejší roli kung-fu master David Carradine. Nejsou to sice silné 4 hvězdy, ale za těch několik podařených fórů a hlavně úžasný kung-fu výcvik asi ani níž jít nemůžu :) 7/10 ()

lukasch

Skoro dvouhodinový film o tom, co všechno musíte podstoupit, aby si z vás v base neudělali děvku. Na poměry Schneidera dobrý film, i když trochu vykrádá Shawshank nebo Sandlerovu Trestnou lavici. ()