kenkaku

No… nesnáším přetaženou animaci stylu Oggy a škodíci. Nesnáším každých 5 minut hudební vložku ve stylu muzikálu. Vyloženě nesnáším postavy stylu toho kreténa s modrým xichtem (ten zabírá cca polovinu stopáže). Neustále machruje a chová se jako pubertální debil. Pak je tam linka (tak nějak nesouvisející s tou s modrým debilem) kde je jednooká bloncka. Ta je ulítlá na úchylárny se zombie a nacisty a násilím… a taky sexu s robotem. Ta je mnohem zábavnější (protože je jen úchylná a nekorektní - ne úchylná, nekorektní a dementně otravná). No a třetí je s linka s gorilou. Ta je něco mezi (protože je tam zase jiný otravný exot). Když to shrnu: ne. Neoslovilo. ()

casioa....

Rob je mäsiar :) nechutný-nekomformný-sexistický-zvrátený.....ale dalo sa na to kukať, a bolo to celkom nechutne vtipné. Film, od ktorého nemôžete čakať nejaké skutočné hodnoty, treba vypnúť mozog....a nehanebne sa zabaviť ;-) ()

Losik

Tak úchylnou věc jsem ještě neviděl. Nacističtí zombíci, prsa, el beasto, satan, krev a střeva a skvělá hudba. O příběh tu vůbec nejde, ale jde o to dostat na obrazovku to nejúchylnější co jde. Doporučuji těm co setyhle věci líbí a hlavně to nemusí sednout každému. ()

Herráček

Mám to vzít objektivně z hlediska filmařiny a nebo subjektivně z hlediska toho, že je to naprosto ujetý, úchylný, perverzní a já nevím, co všechno? Asi bych nechtěl Robovi Zombie vidět do hlavy, ale v tomhle bylo fakt plno nápadů, kde křížil všechno co mohl a holt se do toho dostala i posedlost sexem... A soundtrack naprosto úžasnej ()

BlackTom

Kozy, krv, humor ako v Happy Three Friends a kopa odkazov na staré horory (Halloween, The Shining, Nosferatu, Alien), to je Rob Zombie v animovanom filme. Spŕška nápadov, ktoré by mu cenzúra zrejme nedovolila dosadiť do hraného filmu ani keby mal X-rated. Jediné, začo uberám 1* je ten neuveriteľne samoľúby a debilný Superbeasto, ten mi žral nervy pridlho aby som to nechal len tak. Inak je to správne drzé, úchylné a zábavné. Je tu kopa dobrých hlášok a hlavne skvelých rýmov v piesňach. Najviac ma však dorazili nápady ako "j*búci sa duchovia na cintoríne", zombie nazis a konečne návrat Vyvržencov pekla Otisa a Spauldinga (a samozrejme Banjo a Sullivan v závere). Skvelé, no rozhodne to neodporúčam "normálnym" bežným divákom. ()

Testament

Nádhera, paráda. Zombieho styl v animáku a podle mého gusta. Rozhodně nejlepší film, co točil Robík. Kvanta humoru, náckové, zombíci, nahotinky, sprostý humor, nemá to chybu. Nic pro děti do 18 let. Ostatní se pobaví ale maximálně. Takovýhle "cool" film (v tom pravém smyslu) tu chyběl. Palec nahoru, Robe. ()

cab

Nejbizarnejsi animak roku. (Rob Zombie) se utrhl ze retezu plneho napadu, nechutnosti a zvrhlosti. 30% ()

I.AM.NOT

Hodně nekorektní, hodně prvoplánově šokující a hodně nejrůznějších nápadů na kterých film stojí, ale zároveň s nimi padá. Rob Zombie si musel psát každou maličkost co ho v jeho zvrácené mysli napadla a pak stvořit "tohle" a podle toho "to" vypadá- moc povyku pro nic a celek o ničem a těch super maličkostí je tolik, že si stejně ve výsledku nepamatuji zhola nic. Všeho moc škodí, ale za tu kontroverzi hvězdu k výslednému efektu přihodím. ()

TERRORDROME

78 minút toho najdementnejšieho perverzného humoru až to praská. Akčná pornohviezda El Superbeasto s wrestlerskou kuklou a jeho jednooká sestra suzie-X s večne nadržaným autobotom musia zachrániť svet pred Dr. Satanom a nemŕtvymi nacistami. O príbeh ale ide až v 99-tom rade, pretože prednosť tu majú veľké kozy, zadky a gule čo na nás vystrkuje armáda úchylných animovaných monštier. Násilie, sex, črevá, všemožný hnus, megastupídne pesničky popisujúce práve prebiehajúci dej ( a ubezpečujúce že honiť si ho pri animákoch je úplne normálne, veď japonci to robia furt ) a milión vtipov s inteligenciou studeného párku. Uvidíme ako sa El Suberpeastovy splnia najhoršie nočné mory keď jeho strýko Carl v tangáčoch vyserie hromadu krýs a kapitán Spaulding spozná ako drsňáčka Suzie-X ovláda svoje ritné svaly keď mu nimi doláme jeho nezbednú ruku šmátralku. Isteže je to debilina, ale aj non-stop zábava a pri niektorých scénach som prskal smiechom. Človek sa proste buď rehoce alebo nechápavo krúti hlavou ako sa niekto môže rehotať. Vyberte si. ()

Shogin

Totální úlet, který mi naprosto sednul, protože styl Roba Zombieho mám prostě rád! Animák plný hlášek, sexu, odkazů na filmy (Shining, Hallowen, Carrie, Alien, či Zombieho klasika Dům tisíce mrtvol...). Hodina dvacet minut nepřetržité zábavy :-) Doufám, že se brzo dočkáme dalšího hraného filmu v tomto pravém Zombieho duchu! ()

Reverger

Musí se uznat, že animovanej film si může dovolit bejt takhle šílenej....No, a to jsem si myslel, že když jsem viděl South Park, tak už by se dalo říct, že jsem viděl mnoho, přesněji řečeno, až dost. To bych se divil, že by se mezi tím vším hnusem nenašel nějakej masterpiece. .Robe, jseš frajer, je to hnus, ale perfektní. ()

gocatgo

Netvor z černé laguny šuká Frankensteinovu nevěstu. Rob Zombie si dal záležet a natočil kultovní komiksák, který jednou bude vrcholem béčkových projekcí. Za pět hvězd jen to fikne... ()

Cong

Rob Zombie si jistě už dávno uvědomil, že honit si ho nad výstřihem malý mořský víly nebo pocahontas je tak trochu lame, honit si ho nad hentai pornem je sice v poho, ale je to přeci jen dost spjatý s asijskou ehm... kulturou ( sám na to ve filmu upozorní :) ). Když dostal tvůrčí svobodu, natočil si tak vlastní prasácký animáč. Na poli animovanýho filmu se totiž fantazii a cudnosti meze nekladou ( třeba takovej Zack Snyder se svým fetišem Sucker Punch nebo tvůrci Prince a pruďase můžou jenom tiše závidět ). ()

Marys

Ako, hovadský superzlepenec plný odkazov, hlášok, kreslenej nahoty a skrátka všetkého možného a aj keď je postavený na úplne primitívnom príbehu, akosi vcelku funguje. Neviem to úplne s ničím zrovnať, lebo to viem zrovnať takmer so všetkým, no v takejto kombinácii je to drzé, úchylné a inovatívne, chcel som si ten film pozrieť a som rád, že som si ho pozrel. ()

Illy

Kreslená groteska pro dospělé děti. Děj je chvílemi až nepřehledný, je ale nabitý hláškami a neskutečným vtipem. Bezva. ()

wampire23

Jasné, že je to zábavné a jasné, že je to Zombieho najlepší film. Škoda len, že čím ďalej v príbehu postupujeme, tým sa vytráca kúzlo a vtip a smejeme sa čoraz zriedkavejšie. Avšak začiatok, kde sa parodujú všetky 80-kove horory (Votrelec, Mucha, Halloween, Shining,....) a scény s Nazi Zombies a podmanivým hudobným doprovodom sú bezchybné a extrémne hilarious. Keby Rob urobil ostrejšiu verziu, kde by vynechal scény vhodné aj pre deti, mohlo to byť kľudne aj za 5*. ()