Kaw

všechny plakáty

Jediný den zbývá šerifovi Waynovi k tomu, aby se odstěhoval z malého městečka. Začátek průměrného a nudného dne, se změní v boj o přežití, když městečko napadne hejno krkavců. Není kam utéct, kam se schovat, krkavci útočí stále víc… Film je označován za přímého následovníka Hitchcockových „Ptáků“. (oficiální text distributora)

Cicuch odpad!

Teda ti havrani mi moc strašidelne nepripadali...Aj keď je to škaredý vták ale aby vyšlo niečo také s nimi ako tento "hororový" film tak to je sila. Nemám ani veľa slov k nemu...bola to somarina. ()

maniak.sused

Mohla z toho byť solídne hororové béčko, pretože triky boli väčšinou prekvapivo znesiteľné a, nech to znie akokoľvek neuveriteľne, miestami tam boli aj náznaky atmosféry. Ale scenárista v nás bohužiaľ vzbudzuje túžbu vidieť krvilačné havrany ďobať práve do jeho očí a debilita scenára je príliš iritujúca na to, aby nepokazila výsledný dojem z filmu. Postavy sa niekedy chovajú ako nesvojprávni retardi a tá záverečná pointa...:) ()

morbido

Ach jaj zasa další nepodarok.Vlastne ani neviem prečo by to mal byť horror a scifi....očákaval som ozaj viac aspon trochu gore scén určite nič inteligentné ale vždy to skončilo iba pri troche krvi na tvárach mŕtvol.Efekty stáli za hovno a pointa za dve.Škoda mohlo to byť zaujímavé. ()

schindler

Film plný digitálních ptáků a tak nudných herců, že si na žádného z nich druhý den ani nevzpomenete. Určitě raději doporučuji Hitchcockovi Ptáky. ()

Ajfist

Za sebe mohu říct, že film rozhodně špatný nebyl. Hichcock by určitě neměl s tímto filmem jako nástupcem jeho Ptáků problém. Nevím co zdejší "odborníci" na film mají za problém, ale film to rozhodně špatný není.  Jen ten farmář na začátku kdyby měl místo dvouhlavňové brokovnice "pumpu", tak by přežil. Tedy asi. Ale film je povedený a líbil se mi. ()

Homer666

Lacná B-čková ukážka Kanadskej kinematografie. Osobne som sa pri tomto filme ani raz necukol. Ani horor, ani Sci-Fi, ani thriller. Príšerná nuda, mizerné herecké výkony. Pol hviezdičky možno za pointu a pol za aké-také vizuálne efekty. ()