Kaw

všechny plakáty

Jediný den zbývá šerifovi Waynovi k tomu, aby se odstěhoval z malého městečka. Začátek průměrného a nudného dne, se změní v boj o přežití, když městečko napadne hejno krkavců. Není kam utéct, kam se schovat, krkavci útočí stále víc… Film je označován za přímého následovníka Hitchcockových „Ptáků“. (oficiální text distributora)

kersten

Film, ktorý je ešte horší ako som si myslela. Neskutočne amatérsky nakrútené, aj študenti už dokázali vyprodukovať omnoho lepší film. Počítačová grafika hrozná, herci neherci takisto. Jedna hviezda za snahu. A to že je Kaw označovaný za priameho následníka Hitchcockových Vtákov, je urážka. ()

Taškář

Ta partička židů měla boží nalepovací vous a havrani nakažení nemocí šílených krav byli taky bezva. Jako komedie je to OK ()

estee odpad!

Hehee, no bol to horor (zvládnuť to dopozerať)..Pointu prečo si krkavce začnú pochutnávať výlučne na mäse vymyslel asi víťaz súťaže ,,Kto dostane najdebilnejší nápad, môže natočiť film " čo však aj tak zaostáva za premyslenými scénami, v ktorých si nenažrané krkavce uvedomia, že kamene sú veľmi účinné zbrane :D ()

kucny

Tak toto teda bola dobrá... vtákovina. Všetko tam bolo úbohé, cez hercov, príbeh, réžiu, atď. A tú 1* dám snáď len za bombardovanie autobusu krkavcami. Nestačí že ich vedia hádzať, ale dokonca ich hádžu z uhla aby porozbíjali sklá. Kto už toto vymyslel... ()

Knor odpad!

Špatnej pokus o horor s ptáčky. Všechno špatně, z hororu se nechtěně stane trapná komedie. No prostě nic, není se ani o čem bavit. ()

Stejšn

Tak tohle je teda kawina na entou. Herecké výkony jsou úplně příšerné, ale zase abych tomu nekřivdil úplně: některé triky docela jdou (ovšem jiné jsou úplný děs), celkem slušná atmosférická hudba a při scéně s kamením jsem fakt vyprsknul smíchy. Zas na druhou stranu - je to jen o maličko horší, než původní Hitchkokotina. BTW: už by někdo měl filmařům vysvětlit ornitologické základy. Skutečně, ve filmu NENÍ ani jediný havran, zato je tam spoustá krkavců. ()

Oxymoron5

Ptáci už tu byli. Tohle je Hitchcockův zlý sen. A přímý následovník? Ten kdo to řekl asi Ptáky neviděl a osobně to bude taky nějakej bezptáčník. ()

Pitryx odpad!

No, ptáci byla taky ptákovina, ale aspoň to bylo slušně podané. Tady ten paskvil, u kterého jsem se šíleně nudil a přejížděl, nebyl ani to. Škoda se rozepisovat. 201401128459/8848 ()

djbarrel

"Stene, ta puška se jim (havranům) nelíbí, odnes ji pryč !" ... No uznejte u filmu kde zní takové perly se člověk nemůže nudit ? No asi může já se hlavně nudil a žasl jsem jak ptáci nakažení nějakým BSEčkem bombardují autobus kamenama, jak odstřihnou město od telefonu, systematicky ničí osvětlení a vysílačky ... A to nemluvím o tom že ve městečku je jen pár lidí, někteří jsou mrtví, jiní jsou náboženští fanatici a zbytek se chová jako po nepovedené lobotomii. fakt skvost. Dej se hrozně vleče, vůbec to nepůsobí strašidelně, jen nudně. 15 % ()

Ltblue odpad!

Čo malo toto znamenať? Už len stupídny človek(čo som bol aj ja)môže pozerať tento takz. film. FUJ! ()

walkingdead

Ve srovnání s Hitchcockem film nemá šanci uspět, ale zase úplně špatné to nebylo - až na pár nelogičností v čele s pointou celého příběhu. Chvílemi balancuje na hraně komedie, ale to asi nebyl úplně záměr... ()

honzic

Slabší a nepřesvědčivý horor s pár scénami, který je tak na jedno zkouknutí a nikdy víc. Hodnocení: 35 % ()

Lula.cz

Jednou takhle v noci jsem nemohla usnout a ejhle...pustila jsem si televizi, kde zrovna dávali tento "skvost". Tohle že je označováno za následovníka Ptáků od Hitchcocka? Ale jděte! Začátek by nebyl až tak hrozný, ale postupem času už byl děj jen horší a horší a při závěrečné scéně mi už cukaly koutky, protože mi bylo do smíchu. Chválím pouze nápad použít krkavce místo stokrát omletých hadů a pavouků. ()

moviefan4

Hrozne ma štve že film začal velmi dobre a mal dobrú atmosféru. Len velká škoda že sa to premenilo na nudnú zlátaninu bez kúsku nápadu. A tak sprostú pointu som asi ani nepočul. Raz mi to vidieť stačilo. ()