Kronika mutantů

• USA Mutant Chronicles (více)

V roce 2707, kdy mezi sebou válčí světové velmoci, je při jedné z bitev narušena pečeť ukrývající dávno ztracené hrůzné tajemství. V dávných dobách zde byla zapečetěna monstra, která dělají z lidí nemrtvá monstra. Major Mitch Hunter se jakožto zkušený voják a velitel hrstky statečných vydává na sebevražednou záchrannou misi planety Země. Způsob, jak zničit armádu nemrtvých, je však jen jeden. (TomikZlesa)

adekcz

Nebavilo mne to ani když jsem na to začínal koukat s očekáváním béčkové kraviny.. Přišlo mi to moc nudné a pitomé, aby to mohlo být zábavné. ()

Bezmenny

Popravde, nebavilo ma to. Nestrhlo ma to. Najlepšia scéna filmu bola záverečná (aj pretože to končilo) - odlet stroja na Mars. Veľa vecí bolo nevysvetlených a nedomyslených,nezmyselnosť niektorých okamihov vadila. Ešte aj bojové scény sa mi zdali prapodivné. Aspon pre mňa to bol výstrel vedľa. ()

john.h

Taková blbůstka plná laciné digitální krve. Neurazí, nenadchne. Sbíral jsem karty Doomtrooper v mých mladých letech a mělo by to být nějak provázané. Kromě názvů korporací a pár jmen postav jsem ale moc shod nezaznamenal. Vizuály interiérů a exteriérů ale celkově nevypadaly špatně. Navíc tam Ron Perlman háže jeden voiceover za druhým, u kterého jsem si vzpomněl okamžitě na Fallouta (nadaboval intro v každém dílu), takže to mě také potěšilo. Určitě se ale z potenciálu dalo vyždímat víc. Mít v týmu Malkoviche, Perlmana, propracovaný svět, zajímavé charaktery a zpatlat z toho toto průměrné béčko, to nejde přimhouřit oči a dát víc hvězdiček. Film může být spíš rád, že je vůbec průměrný a třetí hvězdičku ode mě dostává s odřenýma ušima. Taky jsem si jistej, že za pár dní budu stěží vzpomínat na to, co se ve filmu vlastně odehrávalo. ()

vozralec

Moc zábavné to nebylo. Občas to vypadalo jak boje v první světové válce, včetně některých technologií. Průměr. ()

yaromir

Na jakýkoliv film se zombie, mutant nebo podobnou tématikou se vždy těším a jsou to leckdy moje srdcovky. Předem nikdy neočekávám nic světoborného (třeba už kvůli nižšímu rozpočtu), jsem schopný přežít cokoliv a překousnout třeba i nějaký ten "kopanec". Bohužel, předešlé řádky se netýkají Mutant Chronicles. Z filmu ve mne krom jeho šedivého nádechu neutkvěl jediný výraznější moment. Mám chuť se tady rozepsat, ale raději to shrnu do jediného mého pocitu, který jsem zažíval během sledování - NUDA. Jsem zklamán... ()

Paviozo

Hodně velké zklamání. Ne že bych něco čekal, ale i tak...Perlman, Malkovich...slabota, odpad jsem nedal jenom z úctu k těmto dvoum. ()

Sundance.cz

+ není takových filmů mnoho + hudba + stroje a zbraně - některé efekty - nevyužitý potenciál x jako by to bylo natočené podle nějaké hry 45 % ()

Lilien odpad!

bože... ten John Malkovith aký to bol kedysi uznávaný herec. Nudná, sci-fi zlátanina s mizernými efektmi. ()

PRobin odpad!

Miluju béčkové filmy. Miluju i sci-fi. Odpustím kdejakou nelogičnost nebo hloupost, jde přece o to se dobře bavit. Totéž jsem čekal i od Mutant chronicles a vskutku nevím co vytknout dřív. Děj se odehrává spíše v románovém ztvárnění světa Julese Vernea něžli v budoucnosti. Zbraně jako z první světové války, letadla poháněná parou i olbřímí děla se snaží naznačit neobvyklost děje. Ale to je tak všechno, Dějová linka žádná, herecké výkony nulové a počítačová grafika tak ubohého ražení, že jsem nevěděl,jestli hlavní hrdina běhá po písku nebo po obláčcích. Zmatená kamera se kostrbatě snaží uchvátit nás alespoň pohledy na zdevastovaný svět budoucnosti. Ale hrozná kvalita textur vám přinese akorát tak bolení hlavy. Vždy je neštěstí, když se nízkorozpočtový film snaží kopat první ligu, jak je tomu i v tomto případě. Každému můžu jen doporučit vyhnout se jen letmému pohledu na tento "film". ()

Cortesz

Čekal jsem něco více, už jen kvůli hvězdnému obsazení. Nakonec se mi tedy dostala taková komixová, příběhem jednodušší jednohubka, která ze začátku oslnila a v druhé půli spíše zklamala, mutanti vypadají dobře, je zde hodně krve, herci sympatičtí, akorát mě trochu zklamal Ron Perlman se svými náboženskámi kecy, ale když hrál jakéhosi mnicha, tak se to dalo čekat. Občas ty triky vypadali dost levně, ale ve zběsilém tempu sem si toho ani moc nevšiml, bavil jsem se více než-li třeba u svět zitřka, ale i ten po dlouhém promyšlení dopadl lépe, než tento zmatek. Suma sumárum dávám 3*. ()

L3G1ON4R

Více než "B"éčkový film, který navnadí a ozvučí jen jmény zůčastněných. Díky bohu, že se nikdy nedožiji roku 2707 ;) ()

Loreleis odpad!

Nerada to dělám, ale jiné hodnocení v tomto případě vážně dát nemůžu. Je do děs! Příběh hodně pokulhávající, sice se píše rok 2707, ale vybavení a všechno vypadá jak z první světový, triky mi trochu připomínají Cestu do pravěku - jsou stejně věrohodné, herecké výkony-raději bez komentáře, nechápu jak se k tomu mohl někdo propůjčit a celková myšlenka filmu opět ve stylu "hrdina, který hrdinou být ani nechtěl". Mrzí mě v tomto případě jen dvě věci - že jsem promarnila cca 2 hodiny sledováním tohoto "zvratku režiséra" a že csfd.cz neumožnuje dát hodší hodnoce než odpad. ()

migele

Pěkný nápad, který byl těžkým oříškem pro všechny designery, movie-makery a režiséra, který ze sebe mohl vydat více. Povedený snímek, který si bohužel neudržel moji pozornost a po 30 minutách jsem to proklikal na konec a málem usnul v křesle. moc rychle střihy na začátku a některé efekty byly odfláknuté, nebo hold to líp asi nešlo udělat z nějakého důvodu. Věřím že 60% vystihuje hodnotu filmu. ()

Billy.3

Já si nemůžu pomoct, ale musím dát plné hodnocení, protože jsem se neskutečně bavil. Jistě že to má velice banální děj, kvůli kterému tomu většina lidí dala velmi slabé hodnocení, ale v tom tempu v jakém film byl natočen jsem na to ani nepomyslel. Jasně když se na film podíváte podruhé tak uvidíte mnoho logických nedostatků a chyb, ale ani to mi zážitek z filmu nezkazilo. Ani nechápu kde jste viděli ty špatné triky. Mě přišly triky skvěle udělané i z a tak málo peněz a velice mi to připomínalo 300. Prostě skvělý film na odreagování. Když se vám nechce u filmu přemýšlet a jen se u něj bavit tak si pustte právě Mutant Chronicles. A když si ho pustíte někdy v půlnočním čase, jak jsem to udělal já, tak se zážitek z filmu ještě zvětší. ()

fordhont

Já si nemůžu pomoct... přestože film vypadá zajímavě, tak nějak mě už unavuje téma zombie-mutantů. Tady je to provedený sice trošku jinak, ale pořád to vypadá jako počítačová hra, samý umělý kulisy, tmavý filtr a výrazně rudá krev. Kdyby s tímto filmem přišli dřív, mohl by dopadnout o mnoho lépe. ()

Jara_II

Rozhodně ne tak špatné jak se tu píše... vizuál je supr, jasně - efekty nejsou doladěné k absolutní dokonalosti, ale atmosféra naprosto báječná. Chvílemi mi to připomínalo počátky Tima Burtona.. tak krásně špinavý.. uu..až jsem se zasnil.. ()