• C0r0ner

Je to kupodivu vtipné (to jsem vážně nečekal), ale to je tak všechno. Zbytek je nereálná stupidní sračka, jakých se za rok natočí dvanáct do tuctu a která má scénář stejně stupidní jako je hlavní postava. Nevím, jak se na tohle dívají právníci, ale mně se to prostě nelíbilo a celou dobu mě to dokonce i dost sralo. 40%(25.2.2017)

Nenáročná blbůstka to sice je, ale nenudil jsem se. A ani necítil nějakou zvlášť nevkusnou urážku mých mozkových buněk. Přes svěží Luketicovu režii je hlavním tahákem úžasná Reese Witherspoon, která to rozehrála opravdu parádně. Její pohyby a šmrnc pobaví, i když každý už viděl podobný charakter stokrát. Z toho vyplývá, že film stojí a padá pouze na jejím charismatu.(18.11.2005)

Už podle názvu a ukázek jsem odmítl možnost se na tento film podívat na nově, ale zřejmě mi jeho projekce byla souzena, takže mi byl promítnut na videu v autobuse na lince Praha - Paříž. Mno, říkal sem si, že aspoň u toho dobře usnu, tak jsem si nasadil sluchátka a chvíli koukal..koukal...koukal...a když jsem koukal už nějak moc dlouho, tak mi došlo že ten film je vlastně strašná sranda a to, co v ukázkách vypadalo jako typická americká romantická srágora, nakonec byla výborná komedie, která se skoro v ničem nebere vůbec vážně (což bylo to poslední co jsem čekal). Že je Reese k sežrání snad nemusím dodávat. ;-) "Ty náno s botama z minulý sezóny!"(8.7.2005)

“And last week I saw Cameron Diaz at Fred Segal, and I talked her out of buying this truly heinous angora sweater. Whoever said orange was the new pink was seriously disturbed.“ Opravdu ztřeštěná komedie šitá Reese Witherspoon na tělo. Myslím, že nikdo jiný by tuto roli nezahrál tak skvěle a přesvědčivě jako právě Reese. Ačkoliv je jinak film docela průměrný, Reese ho dostává do nadprůměru. Jako správná komedie donutí diváka se zasmát, nabízí slušně pojatou romantickou linii a netradičně dává i důvod k zamyšlení. A ani konec filmu mě nedonutil snížit hodnocení na průměr, i když scénář není to, co by ho zdobilo (prostě takový prostý a nic víc)… Určitě to není film, který se zařadí mezi klasiku, a na který se budete dívat pořád dokola. Ale za Elle a Reese tu jednu hvězdičku navíc dát musím.(25.3.2011)

Kdyby vás v polovině filmu řízli do ruky, tekl by z vás karamel. Tuto charakteristiku jsem sice četla v souvislosti s jinou limonádou, ale sem pasuje dokonale. Sweet Reese dře jako kůň, aby film utáhla, protože ostatní postavy jí v lepším případě přihrávají, v horším překážejí, ale rozhodně nepomáhají. Ona sama je ale se svým osmisetwattovým úsměvem a energickou bradičkou docela roztomilá, a díky mírné sebeironii se ty necelé dvě růžovoučké hodinky dají docela v klidu přežít.(9.7.2012)

• - Výsledky, které měla Elle při přijímacích zkouškách, má jen 0,1% uchazečů. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Podle filmu vznikl muzikál, který měl 579 repríz. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Po rozchodu Elle (Reese Witherspoon) s Warnerem Huntingtonem III. (Matthew Davis) truchlí v posteli s bonboniérou a jejím psem. Při dalším záběru už však pes po jejím boku neleží. (Reesam)