• salahadin

Pravá blondýnka (2001) aneb Pravá hovězina. Naštěstí všechny blondýnky nejsou jako Reese (stvořené v maskérně). Tohle je tak mizernej film, až jsem se chtě nechtě jednou pousmál...jinak jsem měl ve tváři zkřivený výraz, jakobych cucal právě utržený citrón, oči se zavíraly, jakobych si loknul vínečka (já se měl radši ožrat místo toho filmu), jednou rukou jsem se pořád mlátil do čela a druhou do kolena, takže se pokusím film zažalovat za ublížení na těle...v Americe je přece možné vše ne?(10.10.2008)

Príjemná komédia o blondínke. Vlastne je to sliepka /v ženskej definícii/ so selektívnym myslením, ktoré ale dokáže nejakým zázrakom využiť a nakoniec sa aj presadiť. Možno nie celkom inteligenciou, ale cieľavedomosť a empatia jej nechýbajú a akademické prostredie sa na nej nezvykle odrazí. A nakoniec si poviete, že tá príšerná baba nie je až taká príšerná a že dobré srdiečko je niekedy viac – omnoho viac. Nebolo to ani zďaleka také zlé, ako som sa obávala.(15.12.2005)

• Falcor

Pomsta všem blondýnám, pomsta všem ženám. Akorát nechápu proč. A navíc, ženám se to líbí. Asi na mě kdysi někde nezbylo dost nějaké té kaše. Však tento celovečerní debut režiséra Kena jest i jeho dosavadním filmovým vyvrcholením (ze tří filmú) a ukázkou antisexuální blond Bárbiny, která nedokáže vybudit snad ani nejprimitivnější sexuální chtíč nameteného trosečníka z pustého ostrova, tudíž si nadstandardní ohodnocení plně zaslouží.(17.11.2005)

• Jiří K.

Pominu-li to, že hl.představitelka je stejně přitažlivá jak moje fusekle po pětikilometrovém běhu ve 30-ti stupňovém parnu, vychází mi z toho neuvěřitelná fraškoidní ubohost se spousty "happy nice models" v podání dalších vedlejších rolí. Vlastně jsem na to narazil náhodou a doteď lituju, že jsem TV vůbec zapínal. Vydržel jsem to pro tentokrát 10 minut. Jinak OPĚT nerozumím hodnocení zdejších komentátorů. Buď mám zmršenej vkus, nebo nemám smysl pro humor anebo jsem na tyto arcihovadiny starej.(31.10.2004)

Od téhle komedie jsem naprosto nic neočekával a jaké pak bylo moje překvapení, když pravá blondýnka Reese Witherspoon rozehrála až neuvěřitelně úsměvnou komedii. Reese je celou dobu dokonale "milounká", takže je zábavné koukat třeba i jen na ni. Jestli se dá něco vytknout, pak je to pomalý rozjezd, kdy skutečně film vyznívá jako stupidní dívčí románek. Toť vše...(6.9.2002)