Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Elle Woodsová má všechno. Je prezidentkou dívčího spolku, Miss červen ve školním kalendáři a především přírodní blondýnou. Chodí s nejhezčím klukem ze školy, Warnerem Huntingtonem III., a netouží po ničem jiném než se stát paní Huntingtonovou III. Jenže pro Warnera je až "příliš blond" na to, aby ji požádal o ruku. Když ji náhle opustí a zamíří studovat práva na Harvard, Elle vezme další události do svých pečlivě upravených rukou. Přihlásí se na univerzitu také! Právnická fakulta je však na hony vzdálená pohodlí jejího bazénu a nákupního centra a Elle podstupuje nejtěžší boj svého života - za lásku, čest, spravedlnost a respekt pro všechny blondýnky! Reese Witherspoonová, Luke Wilson, Selma Blairová a Victor Garber v hlavních rolích komedie se srdcem a vlasy ze zlata, která vás dostane! (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (404)

viperblade 

všechny recenze uživatele

Co si budem povídat, příběh je tak nepředvídatelný, že si můžete klidně dát šlofíka a stejně o moc nepřijdete. Prostě je to přesná definice průměrného filmu, JENŽE tady musím být trochu neobjektivní a dát navíc jednu hvězdu. A za co? No přece za Reese, na které jde poznat, že si svou roli dokonale užívá a hlavně ve chvílích, kdy komedii docházely síly, přišla Reese a hned bylo veseleji… :-) Takže já jsem dostal přesně to, co jsem očekával. A pokud někdy budu přemýšlet o další projekci, tak zřejmě si to pustím, ale jen kvůli tomu blonďatému andílkovi… :-) ()

bourec 

všechny recenze uživatele

U filmu jsem měl, světe div se, čtyři plný krakatice. No, tak mám pocit, že jsem to sledoval v době mých největších alkoholických radovánek. Doba, kdy odkoukat film střízlivej, byl pro mě nadlidskej úkol. Film sem si připomněl, a je to fakt děs. Na rozdíl od Holky na roztrhání je tohle pitomý, blbý, a kouká se na to hodně nepříjemně. Fakt kravinka v růžovým oblečku. 30%. ()

Reklama

igi B. 

všechny recenze uživatele

Pink psycho! :o) . . . Ejhle belle Elle, ta "maloměstská holka z Bell Air"...! Ovšem ona vůbec není blbá! Ona je totiž >pravá< ... ;--)) . . . Tak jako tahle poněkud bizarní komedie... Někdo to rád crazy, takže tohle je vpravdě dilema. Jak hodnotit film, který se vpodstatě vysmívá sám sobě? Je tohle parodie? Nebo spíš satira? Jak hodnotit obskurní, leč scénáristicky skvěle promyšlené a vypointované absurdity >ze života< jedné pikantní slečny i ty pindy, jež vypouští se sebevědomím sobě vlastním z papulky sladké jak jahůdkový cumlík? ;-) Navíc R. W. hraje svoji roli(!) >odvážné školačky< opravdu skvěle! . . . Tak! Čtyři sladké bombónky - pravým inťákům i těm, co si na ně jen nezvedeně hrají navzdory... ;-P - - - P.S. Jen tak mimochodem, d.m.s.n. je to (ač při povrchním náhledu jevící se značně oddechově) opravdu satira a parodie - a vůbec ne jen na blondýnky, o všelijakých těch >solidních lepších lidech< čili matafakahájsosájty šmejdech ani nemluvě... Těm co to nepochopili už zbejvá fak(t) snad jen ten melír... ;o))) ()

cross 

všechny recenze uživatele

Od téhle komedie jsem naprosto nic neočekával a jaké pak bylo moje překvapení, když pravá blondýnka Reese Witherspoon rozehrála až neuvěřitelně úsměvnou komedii. Reese je celou dobu dokonale "milounká", takže je zábavné koukat třeba i jen na ni. Jestli se dá něco vytknout, pak je to pomalý rozjezd, kdy skutečně film vyznívá jako stupidní dívčí románek. Toť vše... ()

vesper001 

všechny recenze uživatele

Kdyby vás v polovině filmu řízli do ruky, tekl by z vás karamel. Tuto charakteristiku jsem sice četla v souvislosti s jinou limonádou, ale sem pasuje dokonale. Sweet Reese dře jako kůň, aby film utáhla, protože ostatní postavy jí v lepším případě přihrávají, v horším překážejí, ale rozhodně nepomáhají. Ona sama je ale se svým osmisetwattovým úsměvem a energickou bradičkou docela roztomilá, a díky mírné sebeironii se ty necelé dvě růžovoučké hodinky dají docela v klidu přežít. ()

Galerie (353)

Zajímavosti (27)

  • Christina Applegate v roce 2020 vyvrátila zvěst, že Reese Witherspoon dostala příležitost ztvárnit roli Elle Woods, protože ji Applegate odmítla. Ve skutečnosti ani nebyla na castingu, protože se jí role zdála příliš podobná té, kterou 10 let hrála v seriálu Ženatý se závazky (od r. 1987). (pethrik)
  • Reese Witherspoon (Elle Woods) měla ve své smlouvě uvedeno, že si může po natáčení ponechat všechny svoje kostýmy. (becki_tu)

Související novinky

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Milovali jste v dětství Pobřežní hlídku, Hvězdnou bránu, RoboCopa nebo snad Pravou blondýnku? Pak vás možná bude zajímat, že se všechny tyto značky a pár dalších dočkají v budoucnu seriálových… (více)

Spice Girls dostanou animák

Spice Girls dostanou animák

16.06.2019

Po zpěvácích Freddiem Mercurym a Eltonu Johnovi došla řada konečně taky na zpěvačky. Studio Paramount Animation teď chystá film o populární dívčí skupině z devadesátých let Spice Girls. Bude se ovšem… (více)

YouTube spustil přehrávání filmů s reklamou

YouTube spustil přehrávání filmů s reklamou

20.11.2018

Služba YouTube Premium začala umožňovat uživatelům zdarma přehrání nejrůznějších filmů s podporou reklam. Pilotní program zahrnuje zhruba stovku filmů, mezi nimiž jsou například Terminátor, Rocky,… (více)

Pravá blondýnka znovu v akci

Pravá blondýnka znovu v akci

05.06.2018

Od prvního filmu z roku 2001 uběhlo již 17 let, jak se tak ale zdá, Pravá blondýnka je připravena na návrat. Herečka Reese Witherspoon (Walk the Line, Divočina) se oficiálně vrátí do své nejslavnější… (více)

Reklama

Reklama