• Německo

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2008, 110 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 685)

Velmi rozporuplné dílko (to bude tím rudokabátníkem v Hollywoodu). James McAvoy mě teda v nejmenším neoslovil, měl by napříště svoje síly upřít do role trochu většího komediálního charakteru. Angelina po delší době v roli, kde nejen že dobře vypadá, ale může si i zahrát - samozřejmě v rámci možností tohoto výtvoru (což je jedna z největších slabin filmu, protože prostor dostává pouze ne zrovna sympatický hlavní nýmand). Dále má Timur a jeho parta úchylku na zrychlování/zpomalování/přetáčení záběru, což mě až na 2 sniperské scény nechalo naprosto chladným. A ovládané kulky se nehodí snad ani do komiksu. Na druhou stranu některé scény (zejména akční) trpí značnou originalitou až osobním kouzlem: Zajímavě zaklíněná Angelina na kapotě, Angelina skákající v Žigulíku do Pendolina, Angelina v lázni...tyto scény mají jedno společné pojítko (=pozlátko). Škoda, že Common má zase jenom malej štěk, tady mohl zazářit.(17.8.2008)

Povedený :)(20.6.2018)

velká zábava-nenudila jsem se ani chvíli. I když to byl film předimenzovaně akční i na komiksovou předlohu a nevím jestli vůbec nějaké z těch scén byly točené živě nebo skoro 100% s použitím efektů...... nevadilo to. McAvoy překvapivě jako akční hrdina....dobrá volba. Skvělá hudba a pohled na Pernštejn a pár dalších míst taky potěšil.(17.9.2018)

• JendaBenda

Mohlo to být horší. Ale ne o moc...(29.9.2018)

Člověk prostě vypne mozek a užívá si podívanou ;) Holt k tomu je nářez natočen, víc bych v tom nehledal... za mě 5hvězd, protože za to ten film přesně stojí :P(24.6.2019)

1 22 43 64 82 83 84 85 následující >>