• Německo

Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2008, 110 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 690)

Další ze supermanských příběhu o hrdinovi, který zachrání svět, i když na začátku je to ten nejušlápnutější uředníček v bezejmenném boxu uprostřed obrovské místnosti anonymní firmy. Jako ženy sní o tom, že potkají krásného milionáře, tak muži čekají okdud se vynoří Angelina Jolie. Wanted je prostě pohádka pro frustované low-class managery, protože kdo by nechtěl poslat svou šéfovou do pr... a jít dělat téměř nezranitelného zabijáka. Takže to teď večer před obrazovkou může vypadat takto: Dobře miláčku, pustíme si Pretty Woman, ale hned potom Wanted. Rovnováha MUSÍ být zachována.(31.5.2009)

• Sashmen13

Jak nás ten film mohl onehdá tak oblbnout? ou wowie(9.9.2017)

Až na těch pár renonců, které jsem fakt nebyl schopen zkousnout (žigul rychlejší, než Pendolino, zabití Řezníka kopnutím do špičky nože apod.) to vlastně bylo celkem ňami, ňami. Ne jako řádnej steak, ale jako slušnej řízek :)(15.10.2017)

Zábva, akcia, prostredie, kamera, strih aj herecké výkony mi sedia skvelo, celé to vytvára celok. Jeden z mála filmov ktoré priviedol zase niečo nové čo možno nie je prevratné, ale zaujme to určite a celkový dojem je skvelý. Nápadité(19.12.2017)

Bekmambetov tu začíná vykrádat sám sebe, což se při nepříliš dlouhé režijní kariéře dá tolerovat tak maximálně jednou. A tohle je to "jednou". Je to jednoduché a praštěné, samozřejmě. Ale má to švih a atmosféru. Ale abych dal čtyři hvězdičky, musel jsem vzít v potaz i to Žiguli v Pendolínu, které představuje (nejspíš nechtěnou, ale trefnou) symboliku post-socialistické Evropy.(10.1.2018)

Povedený :)(20.6.2018)

velká zábava-nenudila jsem se ani chvíli. I když to byl film předimenzovaně akční i na komiksovou předlohu a nevím jestli vůbec nějaké z těch scén byly točené živě nebo skoro 100% s použitím efektů...... nevadilo to. McAvoy překvapivě jako akční hrdina....dobrá volba. Skvělá hudba a pohled na Pernštejn a pár dalších míst taky potěšil.(17.9.2018)

• JendaBenda

Mohlo to být horší. Ale ne o moc...(29.9.2018)

Člověk prostě vypne mozek a užívá si podívanou ;) Holt k tomu je nářez natočen, víc bych v tom nehledal... za mě 5hvězd, protože za to ten film přesně stojí :P(24.6.2019)

8/10(4.10.2019)

1 22 43 64 82 83 84 85 následující >>