V polovině 18. století patřil Karibik pirátům. A nejhorší z nich byl Stagnetti, vždy následovaný věrnou a vnadnou kráskou Serenou. Jeho největším snem bylo uchvátit mocný artefakt, incké žezlo. A k němu vede cesta jen přes únos Manuela Valenzuela a jeho rozkošné novomanželky Isabelly. Začíná sexuplná jízda, v níž se záhy setře rozdíl mezi unesenými a unášejícími. Unést smyslností se totiž nakonec nechají všichni... (oficiální text distributora)

Gemini

To, co před lety udělala Jenna Jameson s Dreamquestem, se tady rozjelo v měřítkách měnících historii. Tohle je totiž opravdu film, ve kterém se i mluví a hraje bez souvislosti se sexem, a Evan Stone se Stevenem St. Croix dokonce vypadají, že by dokázali jakžtakž důstojně hrát i v "normálním filmu"... aspoň pokud by to byla komedie:) Digitální triky se blíží některým béčkovým straight-to-DVD titulům a překonávají lecjakou typicky katastrofickou příšernost, které vytvářejí televize. Kostýmy jsou naprosto luxusní a tak jako vůbec je na co se dívat. Sex je patřičně pirátsky divoký, ale je to samozřejmě celé vycíděné do čista, aby to bylo správně přitažlivé. Dvakrát přitažlivé ovšem nejsou téměř bezvýhradně silikonové roštěnky, a obsazení Jesse Jane považuju za šlápnutí vedle, protože ta je umělá snad úplně celá:P Nostalgická vzpomínka a nějaké to sympatické procento navíc budiž věnováno Janine Lindemulder, jedné z nymf mojí rané puberty. Tenhle statut je důvod, proč u ní přivírám oči nad tou umělou hmotou, co vláčí před sebou. No a je aspoň potetovaná jako správná pirátka - nad čímž bych si ovšem v jiném "settingu" ťukal na čelo (a taky to dělám, chci vidět kůži a ne omalovánky, sakra:)). Kolem a kolem vzato, můžete nejambicióznějšímu pornáči všech dob (do té doby;)) dát špatné vysvědčení? Samozřejmě že můžete, ale já to neudělám. 80% ()

Djkoma

Chybí tam pořádná holka, která by všem těm přeplácaným nánám ukázala, co to znamená být pořádná ženská. zajímalo by mě kolik procent diváků zajímá příběh a celá stylizace ala Piráti z Karibiku a kolik procent by raději vidělo všechno trochu v lepším světle a v hezčím provedení. ()

Adrian

Le Chuck: A to este netusis ze sa nataca (resp. je v predprodukcii) druhy diel..., alebo mozno aj treti....to aby kopirovanie Piratov bolo dokonale ;-) Inak vyssie hodnotenie hlavne z nostalgie nad hereckou ucastou Janine (Lindemulder), s ktorou ma viazu nespocetne teen horny vizie :))) ()

Viktooorka

Byla jsem ujištěna, že i když jsem z jistých nepochopitelných důvodů film neviděla kompletně celý, nebylo to na škodu a tudíž můži i tak s čistím svědomím ohodnotit. A mé shrnutí? Jakožto neblonďatá, nehubená, bez silikonů a stále vlastníci své mandle, které mi brání k takovým výkonům, které hééérečky předváděli, jsem si připadala nezkušená a méněcenná, ale na druhou stranu jsme se příjemně bavila a díky „příběhu“ i pořádně zasmála :o) Asi vyměním za pohádky, které si pouštím na dobrou noc :o) ()

tron

„Klasické“ porno. Vraj drahé... čo ja viem... podľa toho, v porovnaní s ČÍM. Kostýmy fajn, ale samozrejme ide len o jedno. „Originál“ s Johnnym Deppom sa mi zdal zábavnejší. ()

Kulmon

Vysokorozpočtové porno, jaké tu ještě nebylo! Příběh samotný nestojí jak už to tak bývá za nic moc, ale přecejen je cítit, že je na něj kladena velká porce času. Samotné pornoscény tvoří asi jen polovinu času a občas to fakt stojí za to! Ono někdy míň je víc. Tihle piráti a pirátky zejména se mi moc líbili :-) ()

H34D

Překvapilo mě kolik prostoru je věnováno příběhu, v poměru s erotickými scénami je to snad 1:1. Někdy je to úsměvné, parodie na pirátské filmy (přesněji Piráty z Karibiku) je citelná, ovšem povětšinou je to nuda a to je škoda... Jako jistě, dá se přeskočit rovnou na to "hlavní", ale přeci nejen o tom měli Piráti být, že... (soudě podle důrazu na příběh) PS: A ty gumy vzali jako kde?! 6/10 ()

Shit

Super péčko a ještě se u toho výborně pobavit jak u komedie? proč ne? Piráti sou toho důkazem, habaděj pornoakciček, některých fakt skoro až strhujících a přitom postavy stihnou i komediální vložky a že jich je dost, krom toho některý hlášky sou naprosto brutální. Myslim, že bych se u tohohle výborně pobavil, i kdyby to nebylo porno, ale jako rozhodně sem se nezlobil, že tam ty kočky píchaly jak oživot ()

Tuxedo

Mainstream porno? Ale proč ne. Jsem rád, že tento žánr konečně přišel s něčím, kde "akce" není to hlavní a figuruje tu nějaký příběh. A ne tak ledajaký příběh. Scenárista Max Massimo dokázal spojit několik dějových linií tak dobře, že by z toho scenáristům druhých Pirátů z Karibiku šla hlava kolem. Rovněž dialogy jsou perfektně napsány a vtipné hlášky hercům pasují do úst stejně dobře jako penis do pusy Jesse Jane. I když film v druhé polovině víceméně ztratí tempo a většinou už se tu jen fuckuje (doslova), pořád jde o netradiční počin, který rozhodně stojí za vidění. Snad se tvůrci u případných pokračováních poučí z těch několika mála chyb. P.S. Krom skvělých výkonů hereček musím také pochválit brilantní výkon Evana Stonea v roli kapitána Edwarda Reynoldse, největšího lovce pirátů na světě!!! ;o) ()

Le_Chuck

Piráti sú aj v medziach á-čkových pornofilmov netradičná zázežitosť a tak trochu stierajú obecné pravdy o tom, že porno nemôže byť ambiciózne a vždy bude len o styku. Pre tento krát vykrádačka Pirátov z Karibiku (aj s Jackom Sparrowom na palube) sa totiž môže pochváliť doposiaľ nevídanou výpravou, drahými kostýmami a veľmi sympatickým pokusom o dobrodružný príbeh. Nikdy by som totiž nečakal, že pri tomto žánri budem svedkom námornej bitvy, či šermiarského súboja s digitálnymi kostlivcami. ()

lesumir

Dost těžké hodnotit, nezapadá to do žádné skupiny, není to porno a ani vlastně normální film, je to pornopřiběhofilm. Určitě originální myšlenka i dobré zpracování, ale na muj vkus hodně dlouhé a umělé. ()

Fiftis

Nedalo to ani mne, aby som sa nepozrel na hádam najlepšie hodnotený erotický porno film. Skoro ma šľak trafil, ako som zbadal, že ma čakajú 2 hodiny a 9 minút. Navyše všetky šukačky sa odohrávajú v tak skurvenej tme, že si pri honení musíte druhou rukou svietiť baterkou na monitor. A to som to kukal v 1080p kvalite. Samozrejme sa treba vyjadriť aj ku kvalite porno scén. Tie viac menej stoja tiež za vyliž. Ono ja nemám rád keď je vidieť, že je to natočené celé len kvôli nim. Tu je to jasne vidieť, že vznikli porno scény a "uplácali" z toho nejaký dej a nie že vznikla zaujímavá snímka s cool pornom. Veľké finále v podobe sviečky v riti muselo dať scenáristom zabrať. Ani tie héérečky nepatria medzi moje obľúbené a samé blondcky a mal som čo robiť aby som vedel ktorá je ktorá. K tomu nechutné umelé lopty namiesto natural kôz. "Na zdraví všech kozenek". ()