Grindhouse: Thanksgiving

všechny plakáty
Celý film

Fiktivní trailer, který nám nabízí pohled do městečka, kde začne zuřivě vraždit neviné lidi "fantom", který se neštítí ničeho. A ještě ke všemu si vybere svátek všech správných Američanů - Den díkuvzdání. Eli Roth natočil trailer, který poběží v kinech mezi dvěma filmy Grindhouse. (MareT.)

Terva

Ano pár povedených záběrů a sexuálních vidin, film bych nedoporučoval. Jsem rád, že zůstaneme u tohoto ,a mohu říc,i povedeného antitraileru. ()

liquido26

Docela zábavný grindhouse trailer, ale ten hlas, co to mluvil, to bylo něco strašnýho. Víc brumlat tam už fakt asi nemohl. Takhle brumlá jeden můj známej, kterej je strašně nemluvnej a když tímhle hlasem jednou za hodinu něco řekne, stane se z toho potom neskutečná hláška. ()

F.man

Obrovsky zábavné a paradoxně taky to nejlepší co kdy Eli Roth natočil (a díky mé antipatie mu prorokuju, že i to nejlepší co kdy natočí)... Thanksgiving ()

ConanVJ

Škoda, že tenhle kraťas neuspěl jako Mačeta a nevzniknul z toho celej film. Mohl by z toho bejt pěknej trash :) Takhle 60% :) ()

Kryton

Eli zkus toto natocit , mozná ty Hostely muzes pustít k vode (plne krve). Ja v tom citím velkou nadsázku :-D ! Dvojice policatjů nad mrtvolou konstatujicí , že ona tekutina vytekla na zemi je krev, no to je komedie :D . Jo toto bych rád viděl spolu s SS kočkama od Roba Zombieho. P.S.: Ti co ho nemusíte , tak nebojte sám Eli v traileru umre :-) :-D ! ()

hous.enka

Cela rada super napadu na podobny typ filmu. Mne se tenhle styl libi, takze se to odrazi v mem hodnoceni. Nejvic se mi asi libila roztleskavacka. Ale to bude mym vztahem k roztleskavackam. Muhehe... A pak byla dobra Liliana Malkina. te by nejaka hororova role sedela. Takze: Happy thanksgiving :) ()

nigga

Nejlepší „film“ Eliho Rotha a to je co říct, je fakt, že Eli ještě nemá na velikány typu Uwe Boll či Ed Wood, ale nemá k ním daleko, ale Thanksgiving se mu povedl. 80% ()

nirvana91 odpad!

HUMUS... nechcem byť na Eliho Rotha zlá ( vzhľadom na to, že Hostel jednotku a dvojku som videla akurát tak trailery a čo to som začula - nič dobrého to nebolo), ale ja by som ho vážne nenechala režírovať horory!!! Chce se mi z toho blejt vole! ()

mysiak

Skvelý trailer, stopercentný voiceover, ktorý pripomína hlas Javiera Bardema v No Country for Old Men, Eli Roth natoč to prosím...vyzerá to ako ríznutá Troma s oldschool slasher horormi, čo by bol zaujímavý počin, keby to vzniklo...a po dlhej dobe som videl Michaela Biehna...je stále cool ()

Jillen

Tak tohle je teda úlet...psycho ukázka z Grindhouse od Eli Rotha...no, víc nemám co říct, snad jen, že je to lepší než oba Hostely dohromady :) . Dávám 50% ()

GodComplex

Takhle ma vypadat poradny trailer, doufam, ze se z toho studia v Hollywoodu pouci, obzvlast to namluveni (ktere poskytl samotny Eli Roth) je lahudka. "It's blood" ... "Son of a Bitch!" 8/10 ()

Laxik

Skvěle, o něco málo lepší než Hobo with a shotgun. Lidi umíraj zábavně, ale dvojka detektivů je stejně nejlepší. ()

gogos

Velmi zajimave pojaty trailer, co si budem povidat... Uz se ani nedivim, ze kvuli tomudle mel jit Grindhouse znovu do strizny... Zabavne, usmevne, uchylne, nasilne, brutalni, silene. Nic svetoborneho, ale jako kratky filmecek vice nez dobre. Rozhodne lepsi nez Hostel... ()