Grindhouse: Thanksgiving

všechny plakáty
Celý film

Fiktivní trailer, který nám nabízí pohled do městečka, kde začne zuřivě vraždit neviné lidi "fantom", který se neštítí ničeho. A ještě ke všemu si vybere svátek všech správných Američanů - Den díkuvzdání. Eli Roth natočil trailer, který poběží v kinech mezi dvěma filmy Grindhouse. (MareT.)

JohnMiller

grindhousák ako vyšitý. Od režiséra Eliho Rotha. židáckeho golema z inglorious Basterds a režiséra hostelov. Trailer sa začína akoby bol vystrihnutý z filmu Halloween. Dokonalá pocta slasherom 80 rokov + má vynikajúci filter ktorý s toho robí poctivý VHS feeling. ()

fmash

Jako legrace vcelku zábavná Úchylárna. Podíval bych se asi i na plnou verzi, kdyby ji někdy natočili. Avšak pod podmínkou, že by netrvala víc než 20 minut. ()

janek85

Já krvavé horory nemusím, ale pro milovníky těchto typů hororů např. uživatele Obitus, to musí být mistrovské dílo. 30% Přístupnost:od18 let ()

Pugo

- It´s blood. - Son of a bitch! - Najlepší trailer z Grindhousu. Síce dosť brutálny, ale zároveň zábavný. Chcem plnohodnotný film! ()

Trainspotter

Get more out of life - Go out to a movie. Ilaj Roth asi nebude až tak ztracený případ a kdyby opravdu natočil tohle béčko, dost možná bych ho začal i uznávat. Tarantino asi moc dobře ví, na kterýho koně je třeba sázet. ()

-Bomba-

Skvělý a asi i nejlepší trailer z projektu Grindhouse. Jako krátké video to funguje výtečně ale celovečerní film by z toho být nemohl, řekl bych, že většina černého humoru by se vytratila a celkově by to potom vyznělo nudně. To ale nic nemění na tom, že je to skvělá ukázka skloubení brutality a černého humoru. ()

iommi odpad!

Vopred sa ospravedlňujem AVATHARovi, ale nedá mi to neparafrázovať jeho koment: najlepší film Eliho Rotha. :-( ()

tom88

Ďalší z fiktívnych trailerov projektu Grindhouse. Tento trailer ma tak neoslnil, ale tiež by to bol klasický, štýlový, krvavý a originálny film. Zrealizovanie by som si tiež prial. ()