Všechno to začalo, když Charliemu Loganovi bylo deset let. Odmítl tehdy políbit jednu dívku a ona na něj seslala kletbu. Nyní, o pětadvacet let později, je z Charlieho (Dane Cook) úspěšný dentista... a prokletí stále trvá. Zatímco jeho nejlepší přítel, plastický chirurg Stu (Dan Fogler), zvládá tolik pacientek, kolik je jen možné, Charlie stále nemůže najít tu pravou. A co je ještě horší, na svatbě jedné své bývalé přítelkyně zjišťuje, že každá žena, s níž se vyspal, našla skutečnou lásku – s mužem, kterého vzápětí potkala. Jeho život naplněný jen sexem bez citů je stále osamělejší – dokud nepotká Cam (Jessica Alba). Obavy z toho, co by mohlo následovat po společně prožité noci s dívkou svých snů, však Charlieho přimějí k rozhodnému činu. Kletbu z dětství je třeba zlomit! (Cinemax)

Slavusko

Dane Cook je garanciu, ze komedia bude fakt funny a Jessica Alba je v tomto pripade garanciou, ze bude aj romantika... : ) Väcsina moze teda predpokladat, ze to bude nanarocna pohodova komedia s romantickou zapletkou medzi nim a nou... : ) Obsah filmu zhrniem do jedneho suvetia: Uspesny lekar, ktoreho vztahy su vdaka kliatbe z detvstva, plne sexu bez lasky ( po sexe je vzdy rozchod ), stretne povabnu zenu svojich snov... ()

Vitasex

Příjemná komedie na tři hvězdy. Místy trošku nechutná, ale zároveň vtipná, hlavně úvodní scéna se skříní, a silácké řeči malého Dana Foglera! ()

RAPTTTOR

Proboha to je teda úchylárna!!! Závěrečné titulky mě dostaly do kolen a to nemluvím o píchání zahřátého grepfruitu nebo hlášky hned na začátku: to je můj kluk asi jí zrovna kouří… Lidi, tohle musíte vidět není to nic, co by vás omráčilo, ale zaručeně vás to pobaví. Tedy pokud zrovna při sexu nekřičíte „můj bože můj bože“ (nikoli rozkoší :-) ) A… jinak holky mám dojem, že jsem taky takové štěstíčko. Tak zavolejte, můj mobil má číslo 605… :-) ()

AdamRaphael

Na přání jedné slečny jsem si tenhle film pustil a po prvních pěti minutách, po scénce s osmiletou emo ve skříni, ho zase vypnul a přemýšlel o psychickém stavu dotyčné. Nicméně odhodlal jsem film znovu pustit a byl jsem příjemně překvapen. Scénárista opravdu ví, jak vytvořit komické situace, kterými je film až na otřesně přeslazené scény, přeplněn a smíchem z tohohle filmu si zase prodloužíte život o těch pár cenných minut. Dane Cook, Jessica Alba a Dan Fogler byli herci na svém místě a role zvládli perfektně. Hlášky Foglera mi v hlavě zůstanou ještě dlouho, stejně jako jeho bravurní figury. Notná dávka romantických scén je "odslazena" vskutku vtipnými vstupy (Alba narazí na romantické procházce po molu do sloupu atp.), což film zase posouvá o pár procent výš. Humor si nebere servítky ("sex" s grapefruitem) a to film příjemně okořenilo. O Cookovi můžu mluvit v superlativech jen v první 1/2 filmu, protože část, kdy začne být šílený ohledně tučňákové dívky, se mi nelíbila a vyvolávala ve mě ten pocit, kdy se vy samy cítíte za postavu na obrazovce trapně. Vůbec tuto část filmu nemůžu hodnotit kladně. Na mě to bylo až moc přitažené za vlasy, až moc romanticky bláznivé (nebo spíš úchylně bláznivé?). Očekávaný konec byl "uspokojivý", i když jsem čekal, že z úžasného vědce se vyklube gay ... těsně vedle - byl ženatý. Abych to tak nějak shrnul, pokud jste na romantické komedie, tenhle film si užijete na 110%. Pokud jako já tu romantickou lásku a boj za ni moc nemusíte, jisto jistě přijdou části, kdy budete trpět, ale obecně si také beze sporu užijete mnoho zábavných scén, které film nabízí. Ještě jednou poklona dvojici Cook a Fogler. ()

k.rakonos

Tak tohle byla neuvěřitelná jízda od začátku až po závěrečné titulky. Přisprostlá romantická komedie plná hlášek, která strká do kapsy asi i komedie typu Prci, prci...Pastva pro zejména mužské oči, jak krásná Jessica Alba, tak další sličné představitelky, které nemají problém s nahotou. Snad jen bych u tohoto filmu dal označení minimálně do 12 let nevhodné:-) ()

Lucisek

Místy velice trapné dialogy a někdy až nechutné scény. Pár vtipných míst to ale má a navíc ti tučňáci byli dokonalí. ()

Choci

Tahle komedie je, jak by řekl Charlie, dokonale nedokonalá. Je umění nacpat tolik trapných scén do 96 minut. Někomu to možná přijde přehnané, ale já se bavil! 2 hvězdy za originální příběh, 2 hvězdy za dobré herecké výkony Charlieho, Stua, Cam a jejího věčně duchem nepřítomného bratra, hvězdu za pohledné holky, ale za přetučňákováno jednu hvězdu strhávám. 70% ()

Calabria

Skvělá komedie postavená na velmi originálním konceptu. Dane Cook se do role dokonale hodí. Doporučuji každému milovníkovi komedií. 90% ()

kratajirka

Bylo to vtipné, bylo to fajn, bylo to zábavné. Filmy o sexu budou vždycky fajn. :D A navíc, když hlavní roli hraje Džesika. Nejde hodnotit jinak než 70% ()

altumm

Nic nečekaného jsem nečekal a ani se nestalo, film pobavil a o to mi šlo. Už to bylo natočeno několikrát - zamilovaný hlavní hrdina, kamarád co by zase všechny o... Ale jo 3 a 1/2 ta další půlka za Jesicu byla tak roztomilá. ()

-marti-

Tak praštěný, až se člověk nemůže přestat koukat. Nelze upřít nekonvenčnost a určitou originalitu pojetí; některé scény a vtípky přechází z nekonvenčnosti k nechutnosti, ale asi ještě "v mezích širší normy". ()

Alagaesie

O good luck, Chuck jsem dost pochyboval a původně jsem to chtěl zkouknout jenom proto, že jsem nedal full-verzi v TV. Jednu kalamitu střídá další a já si řikal, kde se to zlomí. Měl jsem pocit, že kalamitní situace vyvolává spíše Cam, i když podvědomě jsem je čekal od Charlieho. Reeba byla cvok. Tučňáci bavili. Stu byl nadržený prase. Bavil jsem se. ()

macherano

Takto zvlastnu romantiku som nevidel plnu sexu a jessiky k tomu nirkedy moc mile inokedy zas moc uchylne ale jess vidiet je nadhera ()

Sejkorka

Další srágora s Jessicou. A další povzdech na téma, kdyby alespoň něco pěkného ukázala. A příležitost by byla, neboť Charlie díky svému "prokletí" oklátí všechno, co neuteče na strom. Ale tučňákoložka Cam, kterou miluje, ukáže jen zlomek toho, co ostatní. Kamarád plastický chirurg by zasloužil přes držku pokaždé, když se objeví na scéně. Ach jo, takhle promrhat ten nádhernej snědej potenciál. ... ()