Všechno to začalo, když Charliemu Loganovi bylo deset let. Odmítl tehdy políbit jednu dívku a ona na něj seslala kletbu. Nyní, o pětadvacet let později, je z Charlieho (Dane Cook) úspěšný dentista... a prokletí stále trvá. Zatímco jeho nejlepší přítel, plastický chirurg Stu (Dan Fogler), zvládá tolik pacientek, kolik je jen možné, Charlie stále nemůže najít tu pravou. A co je ještě horší, na svatbě jedné své bývalé přítelkyně zjišťuje, že každá žena, s níž se vyspal, našla skutečnou lásku – s mužem, kterého vzápětí potkala. Jeho život naplněný jen sexem bez citů je stále osamělejší – dokud nepotká Cam (Jessica Alba). Obavy z toho, co by mohlo následovat po společně prožité noci s dívkou svých snů, však Charlieho přimějí k rozhodnému činu. Kletbu z dětství je třeba zlomit! (Cinemax)

waltosin

Je to zajímavý být pro holky takový štěstíčko, ale ne že by se mi to nelíbilo mít takových holek, provedení je spíš takový nepoutavý a nezajímavý, a na romantický film tam bylo až moc prasáren a to pak kazí tu lásku. 45% ()

Slam7

Dane Cooka jsem vůbec neznal a je to frajer, je škoda, že neni obsazovanej do větších rolí ve větších filmech!! Když se nad tim tak zamejšlim, tak je to vlastně dokonalej film pro mě! Je to komedie, luxusní ženský, umělý kozy.....prostě svatej grál :D ()

lobo87

Celkom zábavná komédia, v ktorej hlavne dialógy medzi Charliem a jeho kamošom fakt stoja za to! Dane Cook nepatrí k mojim obľúbencom, ale tu som ho zniesol a do role sa hodil (a myslím, že si ju aj užíval :-) ). Zaujímavý nápad, ktorý nám ukazuje, ako nás dokáže zmeniť, keď niečomu uveríme a je jedno, či je to pravda. Nebyť pár nechutností a trápnych scén, mohlo to byť ešte lepšie... 60% ()

TesterX

Místy fakt velmi vtipná záležitost. Při několika scénách jsem se trhal smíchy, což se hodně dlouho žádné komedii nepodařilo. Kdo rád přisprostlou unrated zábavu, tak ať nemine tento snímek. ()

LilDevil

konecne film v kt. bol normalny humor, az na tie sceny uplne o nicom (ked spaval s tymi zenami), sa mi to velmi pacilo.. nebyt ich tak to ma 5 * a poviem ze najlepsia komedia za dlhuuu dobu.. bohuzial, reziseri si zacali mysliet ze dobra komedia je s trapnymi scenami ake opak je pravdou. edit: po dalsich vzhliadnutiach mi to nesadlo a zmenila som svoj nazor, ze to nie je az tak super. ()

Meleth

Dřív jsem znala Danea jen z jeho "stand-up comedy" a tak jsem byla zvědavá, jak mu tahle role hlavního hrdiny bude sedět. Musím uznat, že jsem příjemně překvapená a tuhle neotřelou romantickou komedii jsem si dost užila. ()

Igis_001

Romantická komedie, která neni ani trochu romantická. Ani těch komických scén zde mnoho neuvidíte, spíš spoustu nudných a trapných situací. Být originální nestačí,ani krásná Jessica Alba nepomůže:-( ()

SelfishMan

Svou celkovou kvalitou sice zapadající do průměru, ale díky své originalitě námětu, obstojné vtipnosti a hlavně skvělé ústřední dvojici dobře zapamatovatelná a stravitelná romantická komedie. Opět se teda autoři nevyvarovali toho známého "všeho moc škodí" a místy to bylo zase přepálili se všema těma "kun*ama a mr*áním" ( extrémně nepřirozeně to působí především v českém dabingu ) a místy bylo trochu moc těch trapasů Jessicy Alby (zpočátku působili celkem vtipně roztomile, pak už trošku přihlouple) . Ve druhé polovině, ale fakt vtipné, poměrně vkusné a příjemné ( tři sestry ale každá z nich popelka mě dostaly). 65% ()

Cako_SK

Ano, príjemná komédia na pekný večer s priateľkou...:) Pekne vymyslené, pekne spracované, akurat tam nemusela byť tá "amerika" tú ja veru nemam rád. Ten ich humor... Vôbec nie je vtipný, len sa tak snaží a skôr je to trápne... Našťastie tých momentov je tam málo. Celkovo to hodnotím na lepšiu romantickú komédiu, pri ktorej som sa aj občas zasmial. Ale občas aj nudil, hlavne tak pol hodinku pred koncom... No možno to bolo tým že bolo veľa hodín a chcelo sa mi spať... Takých 69 percent pre mňa, takže v hviezdičkách to bude tak 3 a pol, skoro trištvrte... ()

david666

Klasická romantická komedie - nic víc, nic míň. Jako vždy první půlka zábavnější druhé, kde se (jako vždy u podobných filmů) zbytečně moralizuje, pláče a usmiřuje. ()

Horác

Tvůrci nejdou pro prso daleko, což dle mého stěžejního hodnotícího východiska znamená hvězdičku navíc. ()

zigy

Myslím, že mnohé divačky - romantičky nad tímhle filmem musely ohrnout nos už u úvodní sprosté scény, kde 10-leté děti hrají flašku.....naopak my příznivci komedií, které se nebojí, tleskáme a jedeme dál. Kamarád plastický chirurg vítězí v soutěži o největšího prasáka v dějinách filmu. Hlavní hrdina je dost dobrý komik, přestože jej dabuje tragický Procházka. Spousta odhalených žen, a spousta humoru. Pokud však jste slabší a romantické povahy, pořádně zhlédnutí téhle jízdy zvažte. ()

ZetDaElO

Nerozumiem dvom veciam. Prečo má táto komédia relatívne vysoké hodnotenie a prečo zostala Jessica Alba takmer ako jediná herečka oblečená. ()

James46

Průměrná romantická komedie. Narozdíl od některých podobných filmů jsem se i docela zasmál a vůbec jsem se nenudil. Pozitivní hlavně je, že film neskončil klasicky trapným happyendem. ()