Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

Arren

Dalsi z mala romantickych filmu, ktery urcitym zpusobem oslovi kazdeho. Nedrzi se klasickych linii, je dojemny a naivne roztomily. Zacal jsem koukat s rozpaky, co z toho zase vyleze, ale byl jsem vice nez mile prekvapen. Gerardu Butlerovi role vylozene sedi. Vrele doporucuji, az budete potrebovat trochu osladit zivot nejakou tou vyraznou sladarnou ;) ()

Jig

Nádherný romantický príbeh okorenený milým humorom, veľmi dobrá hudba a skvelé herecké výkony dohromady vytvorili kreásny film- to sa nedeje každý deň. Z krásnej Hilary Swank som pocity cítil priam na vlastnej koži a prinútilo ma to vypustiť zopár sĺz. Pri každom liste sa mi rozbušilo srdce očakávaním, čo sa dozviem. Skvelý film na pekný večer! Nemôžem sa dočkať kedy mi dojde kniha, ktorú mi takisto odporučili, ako ja odporúčam tento film Vám :) ()

MartyS

Pekny romanticky film na pohodovy vecer.Trosku se mi zdal ten zacatek nedokonceny moc.Cekal jsem trosku vic,ale dalo se na to koukat.Rozhodne znam vice dojemnejsi filmy,proto nemuzu dat 4*,ale jen 3* ()

štěpule

Je to krásný příběh velké lásky, který může potkat každého... Nic netrvá věčně a něco skončí dřív než se nadějeme. Takové rozloučení by si zasloužila každá z nás;-) tento film jsem viděla už třikrát a pokaždé jsem ho celý probrečela... Už na začátku ta představa, že by mně zemřel někdo tak blízký byla strašlivá. Dávám plný počet, protože tento film si to zaslouží. ()

Camp_nou

Kdo mě to bodal do srdce ? To přece není možný... Tak dobře, přiznávám, byl to tenhle film ... Aby si každý uvědomil, jak je pro něj ten, kterého miluje, důležitý. Aby si každý uvědomil, jak by to bez něj zvládal. Aby si každý uvědomil, jak krásné chvíle s ním prožil... a kolik jich prožít může. Pocit po shlédnutí P.S I Love You sem něměl hodně dlouho. Už sem nevěřil, že mě ještě dokáže nějaká romantika oslovit a rozhodit. Tenhle příběh to dokázal a mě docházejí slova, kterými bych popsal tu lavinu emocí, soucitu a hlavně lásky. Škoda, že trochu naivní, ale aspoň ty dvě hodiny sem si připadal jako v láskyplném světě ... Nemá to chybu. P.S: Love this ()

tahir

Nie moj zaner, ale pridava sa ku klasikam ( Laska nebeska, Nothing Hill...) Pekny pribeh, skvele vykony, lahoda na pozeranie. ()

epsyn5

Sakra takhle na mě už pěknou chvíli nedolehl žádný film. Skvěle vypracované charaktery a sympatické postavy zajistili, že jsem si tenhle film užil a málem ukápla i slzička :) ()

jerabin

Příliš, příliš sladké. Místy až nechutně přeslazené. Vypijete čaj s šesti kostkami cukru? Ano? Pak je to film přesně pro vás:-) ()

Kvico

prekvapivo inteligentné, so scenárom ktorého kvality dosahuje máloktorý romantický film, emócie to vo Vás vyovolá úplne prirodzene a nie nejakým prvoplánovým spôsobom. veľmi príjemným dojmom na mňa zapôsobil hlavne Gerard Butler ktorý dokáže presvedčivo odtínať hlavy beštiám z Perzie aj romanticky spievať pre Hilary...a v tejto druhej polohe je ešte lepším...príbeh o láske skutočne nemusia písať Rosamundy, Ingrity ci Daniely...a zjavne pre uchovanie určitého stupna inteligencie u filmvých divákov by ani nemali. Treba to prenechať tým ktorý vedia ako na to a medzi tých tvorcovia P.S., I Love You patria...nie žeby film nemal slabé miesta ale v porovnaní so súrodencami zo žánru pôsobí ako zázračné dieťa ()

Jeer

Čerstvá vdova se vyrovnává se smrtí svého manžela a protože je stále mladá a krásná (?), jde si užívat s kamarádkami a ačkoliv nebožtík v hrobě ani nestačil vychladnout, leze do postele s jeho nejlepším kamarádem. Děj tohoto filmu mi připadal absolutně nereálný a divný a hrdinové ne moc sympatičtí. Celkově byl film nudný a utahaný a na romantickou komedii poněkud depresivní. ()

Olafa

Nejsem romantička. Vlastně jsem morbidně sakrastická, ale tohle... Nádherně vyvažené prvky romantiky, dramatu a komedie. Někdy jsem ani nevěděla, jestli brečím smíchy nebo dojetím. Humor byl velice jemný, vkusný a herci výborně obsazení. Úžasné! Těším se, až to uvidím znova. ()

Rozmarýna

Viděla jsem vysoké hodnocení na ČSFD, proto jsem se na tento film podívala. Mám ráda romantické filmy, ale tento mě zklamal. Začátek byl dobrý, ale pak už jen nuda a nereálné nesmysly. Už vidím vdovu, jak s sebou tahá do restaurace urnu s manželem. Nebo takový pohřeb, kde jsou všichni veselí. I ten příběh mi přišel postavený na hlavu. Kdo vidí romantiku v tom, že vdově chodí po smrti manžela od něho dopisy? Mně to přijde spíš "sadistické". Místo, aby jí manžel dovolil, aby bolest z jeho smrti odezněla, tak jí tu bolest jen jitří dopisy. Tohle víckrát vidět nemusím. ()

shinlove

Člověk by řekl, že to je zase další romance. Ale ona má asi Hilary čich na filmy, protože ať už hraje v (na první pohled) jakémkoli klišé, vždy se z toho stane něco, co člověk nečeká - viz. Milion Dollar Baby. A tohle, že je klasická romance? To tedy ne! Každopádně príma podívaná a pro mě neskutečná proměna Butlera z válečníka ve filmu 300 do milence... 5* a smekám! ()

Vital

Tohle je viloženě poprvé,co mi český dabing zkazil celý film! Takže hodnotit ho nebudu,protože jsem z toho neměl vůbec nic! Když slyšíte 3 hlasy,které znáte už snad z 50 filmů,tak se těžko ponoříte do děje.Vážně by to chtělo změnit lidi v dabingu!!! ()

bystroocko

Dobře zahrané, ale nevím, jestli se na tohle ještě někdy podívám znovu... Souhlasím s KevSpa - celý film jsem probrečela, nemůžu si pomoct, ale pomyšlení na vlastní ztráty utrpěné i hypotetické mě prostě přemohlo a půlku filmu jsem přes slzy v podstatě neviděla... Myslím, že to svědčí minimálně o tom, že scény dokáží takhle silně zaujmout, aniž by na diváka tlačily nebo z něj houslovými táhlotinami ždímaly poslední slzičku. ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)