Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

koryanna

začátek filmu mi přišel až moc naivní,jinak ale dojemný snímek, u kterého neodložíte kapesník... Gerard Butler předvedl opravdu obdivuhodný výkon-prostě showman jak se patří!.) ()

Sethlans

Film který překvapil nejen tím,že si ho i pání shlédnou bez řečí ale i dokážou ocenit.Herecke výkony byli též překvapivé a vynikající.Za poslední roky fakt moc pěkný Romantický film z USA,který se vydařil. ()

cheta

**s trochou sebezapreni. Dost zajimavy namet, to jo. Prvni ctvrthodince bych dokazala odpustit exaltovany citovy kolaps skakani do naruce, ale probuh neni jich tam na jeden film trochu moc? Nechci pusobit jako ten typ radoby intelektuala, ale vazne kazily dojem z filmu jen mne? Dobre,mozna musim dozrat (a ja tajne doufam, ze ta chvile neprijde) . Pravda odmyslet si tech par preslazenych pasazi, byla by to prijemna oddechovka, presto vyvstavaji dalsi namitky tykajici se obsazeni, neb v hlavni roli by mi mnohem vic sedel typ nejake te Cameron Diaz(ove.. eh.. humus todle prechylovani), Hilary ve sve roli pusobi krecovite. nicmene asi jsem od tohoto filmoveho pocinu cekala vic... coz neni omluva a stale jsou to ** s trochou sebezapreni. ()

jiricek86

Příjemný film. Romantika. Několik hodně dobrých situací, myšlenek a vět. Zpracování klasické, stylově a řemeslně v pořádku. Akorát by to chtělo hodně prostříhat, klidně na klasickou stopáž 90min,aby to mělo větší spád, rychlejší tempo. Jinak citlivý film. ()

topča

Zájímavý příběh,dobrá zapletka,dobře natočená romatická komedie.Gerard Butler a Hilary Swank v nezvyklých rolích,ale je vidět,že umí zahrát i tento žánr. ()

Je to romantický, ale ne děsivě sladký film. Je to dojímavé, ale ne za každou cenu. Možná vám to nepřijde nejoriginálnější, ale rozhodně to není okoukané a čitelné. Mně se to prostě strašně líbilo, protože je tu všeho tak akorát. ()

BinLadin

Tak takhle jsem si dlouho nepobrečel,tenhle film mě uplně dostal a to se mi opravdu moc často nestává :D opravdu krásný a dojemný snímek u kterého musí zaplesat každé srdce. ()

jopal

Cakal som viacej. Mozno kratsia stopaz by tomu pomohla, ale zase nebolo to zle. Taky oddychovy film na jedno pouzitie... 69%. (11.10) ()

BlondSw

Skvělej film!..Už jen proto, že mě zaujalo obsazení rolí. Musím říct, že dlouho jsem hledala nějaký takový film..teď vím, že jiný už hledat nemusím. Tenhle příběh mě bude dostávat pořád a pořád. Dokonalý výběr písniček, hned jsem si je oblíbila..I´ll be the last train home. Skvělej film proto, že jsem z něj měla skvělej pocit. Fakt mohu jen doporučit..a že je to doják? Ano je, ale u dobrýho filmu prostě oči zaslzí.. ()

neficek

Dvě hodiny neutuchajícího pláče. Film mě dostal fakt do kolen. Nazvala bych to jakousi smutnou romantikou, kterou dost výraznně podtrhují Gerard Butler s Hilary Swank. Krasně pozvolný příběh, který je tak vyvážený jak jen má být. Nenudila jsem se ani minutu a tahala kapesníky jeden za druhým. Pro mne Srdeční koncert.. :) ()

Ala007

Když téměř hned na začátku milostného příběhu umře jeden ze dvou ústředních protagonistů, tedy manžel, navíc představovaný atraktivním Gerardem Butlerem, na rakovinu, je to menší šok. Alespoň pro fanynky Gerarda Butlera, mezi něž se počítám. A taky znamení, že asi nepůjde o běžnou romantickou komedii. Může vůbec přijít někdo, kdo se Gerardovi minimálně vyrovná nebo ještě lépe - dokáže ho nahradit???????? ? Může přijít, ale taky nemusí, a o tom to všechno je. Příjemný a originální příběh, který se občas trošku moc táhne (ale to je má jediná výtka vůči tomuto filmu) se skvělými herci a nečekaným závěrem. ()

@nthr4X

Pěkný doják, pro přítulkyni jak dělaný, mě stačilo jedno shlédnutí :o)) Ale Hilary je fakt kus to se musí nechat.. ()

Jane.D

Tenhle film jsem kompletně celý probrečela. Ze začátku to sice byla trochu slaďárna, ale postupem času sem se do filmu vžila a začal semi líbit. Snímek taky poukazuje na to " nehádejte se kvůli pi*ovinám, můžou přijít i horší věci jako třeba tohle." Krásný, smutný, romantický.. ()

misul96

Sladké, smutné, depresivní, lidské, zábavné. Opravdu si nevzpomenu na poslední romatický film, co by mě dohnal k slzám, co by ve mě zanechal pocit nad tím filmem přemýšlet. Všechny ostatní jsou založené na stejném principu, ale tohle se liší nebo je to jen skvěle zpracované? Srší z toho nenahraditelný pocit té lásky, té jemnosti, nežnosti, nemůžu si pomoct, pohltilo mě to! Až jednou dostanu chuť poplakat si a rozplývat se nad romantikou, pustím si to znovu. Kouzelné! ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)