Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

Veronika953

Příjemný a krásně romanticky zapletený dramatický příběh . Ve kterém je překrásný příběh jak je těžké smířit se se smrtí milované osoby . Gerard Butler jí ale neustále nějak pomáhá a ona dokáže najít smysl života a smířit se s jeho smrtí velice okouzlujícím způsobem jak se snaží i rodina a přátelé pomoci v takové situaci . Tento příběh a zároveň film je můj nejoblíbenější . Režisér dokázal v divákovy vyvolat spousty emocí a pocitů se kterými se můžeme setkat i ve skutečném světě . ()

BlackAngels

Možná je lepší zapomenou a už se nikdy nevracet... A nebo se to dá pojmout i jinak. A přesně tak to udělal Gerry. I když jak jsem z filmu pochopila, vždycky si všechno dělal "po svém" . Připravil pro svou milovanou Holly poslední rozloučení takovým stylem, že jí tím změnil celý život. U tohodle filmu budete brečet, budete se smát, budete závidět a budete chtít být taky milováni jako byla Holly. Zároveň budete cítit bolest, protože Holly ji prožívá tak, že to přenese i na vás. Jsem docela ráda, že jsem na tomhle filmu nebyla v kině. Těžko bych ovládala svou část mozku kde mám uloženy emoce a tak bych tam asi řvala na celý kino. Doma se můžete zakousnout do polštáře, nebo mi šťastnější do partnera a hned je vám zas líp. Opravdu srdcový snímek! ()

Madeleine.o

Začínám si myslet, že kdokoliv, kdo zažil opravdovou lásku se vším všudy, se do tohohle filmu musí zamilovat a nechat se jím patřičně dojmout. Irsko, Gerard Butler a kouzelná Hilary Swank. Vrcholně příjemnej film. ()

fimler

Říkáte si co to může být za film umře jí manžel a potom jí chodí dopisy co připravil, ale vážně to není vůbec špatné.Jsem rád, že jsem se na to podíval.Gerard Butler byl úžasný v tomto filmu i v jiných. P.S. Skvělá hudba EDIT: Musím říct, že jsem opravdu rád za druhé zhlédnutí filmu. Hodnocení zvyšuji ze 4* na 5* oprávněně. Na film jsem vzpomínal jako smutné drama, ani nevím proč. Film je hodně ze života, je tu spoustu lásky a štěstí. Dost to dojme, hlavně scény s mrtvým Butlerem. Swank je tady fakt úžasná, v lepší roli jsem ji zatím neviděl (no fakt ne!, jo a Millionar Dollar Baby jsem viděl jestli se chcete zeptat na tohle;) ()

Eywa11

Akoby som nás videla...... Pamätám sa ako som to videla úplne 1x a po úsmevnom rozkošnom začiatku prišla rana päsťou rovno medzi oči, Gerry bol preč, naštastie sa nám (teda svojej Holly) prihováral celú dobu prostredníctvom listov. A tak som sa ako malá tešila na každý ďalší a ďalší list, ktorý Holly prišiel, lebo to znamenalo prítomnosť tohto úžasného chlapa vo filme. :) Holly mi taktiež veľmi sadla, tak roztomile cáknutá osôbka sa mi ani nemohla nepáčiť. Proste tento "koza-blbá-raz-ma-utrápiš" pár je úžas. Až zabolí ten koniec, keď sa potom človek vráti do reality a vníma tie povrchné vzťahy naokolo....pretože zažiť a precítiť niečo takto naozajstné a hlboké je dnes už rarita......a hudba palec hore..... And I lost my heart to a Galway Girl.... :) ()

Buraking

O čem asi tak bude tento film mi bylo jasné zhruba po dvou minutách, kdy se v sálo rozbrečelo nemálo samiček...... ()

Petriver

Z mého pohledu "doják" roku. Až jsem se za sebe styděl, kolikrát mi v kině zvlhly oči. Okoloplačící slečny a podivně často posmrkávající pánové mě přesvědčili, že nejsem pouze já přecitlivělý postadolescent, ale že tento film umí opravdu přirozeným způsobem dojmout. Nápad s odvykací kůrou na závislost na zemřelém manželovi v podobě jeho "promlouvání" ze záhrobí mi přišel velmi zdařilý a poměrně nečekaný. Upřímně si ale neumím představit v roli vdovy jinou herečku než Hilary Swank, té dávám jednoznačně 100% za stvárnění. ()

C.B.Lister

... nevim jestli ty slzy byly z dojeti nebo z pobaveni, nicmeně jsem se po filmu citil nezkutečně blaženě. Velice přijemné... ()

gpx

Po druhým zkouknutí v klidu domova (poprvé viděno s přítelkyní v kině) jsem trochu víc vnímal detaily, včetně všech dialogů a musím říct, že mě to spíš iritovalo než dojímalo. Neustálý mluvení o vztazích, pitomoučký gesta, pózy, prvoplánový scény. Nakonec mi na PS:ILY ta všudypřítomná patetičnost vadila ze všeho nejmíň. Až moc americký [čti: stupidní]. ()

david666

Obecně nejsem nepřítel romantických filmů ale tento mě nějak nedojal. Možná za to může, dle mého názoru, dlouhá stopáž filmu. * navíc dávám za zajímavý námět a za solidního Butlera a Swank. Ale jinak mě to nudilo. Sice kolegyně říkala, že při její návštěvě "brečelo celé kino" - mě film nechal chladným. Ale jak vidím tak jsem jeden z mála:-) ()

morricone

Bohužel jsem od tohoto filmu čekal více.Nápad s dopisy od mrtvého manžela byl dobrý nápad ovšem bez nějakého dalšího rozvinutí,vývoje a nakonec i vrcholné pointy.Opravdu jsem se chvilkama nudil.Podle mne je tento film hódně přeceněnej ()

sAreOn

Je to sladký, někdy až moc... No a? Vždyť je to skvěly film, který vám v hlavě zůstane ještě dlouho po tom, co jej uvidíte. Není to ta romantická komedie, u které se budete smát na plné kolo, spíše jen vykouzlíte takový ten potutelný úsměv, který pak hned v zápětí bude vystrídan dojetím, smutkem... Butler hraje dobře i Swank, ikdyž je mi mírně nesympatická, zahrála dobře. ()

petul

Jeden z nejpovedenějších filmů tohoto žánru, které jsme shlédla v poslední době. Nápaditý, originální, s dávkou lehkosti i humoru. Určitě jim potěšíte své ženské protějšky :) ()

lentilka69

Příjemná podívaná, ale místy mi film přišel trochu nudnější. Hodně věcí mi ve filmu přišlo dost nepravděpodobných. Ale celkově je film podívaná po které zůstane příjemný pocit. Hilary Swank jako vždy výborná. ()

Callie

Dlouho mi tenhle film ležel na polici , vůbec se mi s ním nechtělo ztrácet čas. Jenže pak venku pršelo a bylo to. Vtipné, roztomilé, Hilary bezchybná / skutečná a Meg může fakt jen závidět / , úúžasní chlapi, spíš CHLAPI , protože to nejsou žádní slaďouši, krásná hudba, přroda, ani minuta nudy, super Lisa Kudrow, Kathy Bates . A jako zákusek nej nej Jeffrey D. Morgan, kterého už zbožňuji jako Dannyho ze seriálu Chirugové. Fakt super, asi jako když sníte tajně a proti svému dietnímu přesvědčení celou Studentskou pečeť... ještě dlouho máte sladko v puse i v hlavě...Ale určitě si dáte za čas ještě jednou. Protože je to mňam. ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)