Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

paniColombova

Moje váha má na pravé straně čtyři body a na levé tři. Váhám,ale nakonec dám tři bodíky. Film se opravdu povedl, celý průběh filmu byl sice smutný,konec konců jinak to být nemohlo když tam zemřel jeden ze dvou hlavních hrdinů,ale i přesto byl film půvabný díky nadějné myšlence tohoto filmu. Došlo mi oč v tom filmu šlo. Ona potkala svého vyvoleného na cestě. Potom se náhodně potkali po druhé a to byl důkaz toho, že patří k sobě,protože jejich cesty se opět sešli. O to také Holly při prvním setkání šlo. A pak dlouho po jeho smrti když se poprvé potkala s jedním zpěvákem v baru, kterého hrál Jeffrey Dean Morgan, by se dalo říct že to skončilo v první minutě když utekla z toho baru. Jenže pak se opět naprostou náhodou potkali na jezeře. Tím pádem to byl on, druhý muž jejího života, její druhý vyvolený. Uau. Bomba. Brrrr, ale nechtěla bych prožít to co Holly, ztratit někoho tak blízkého. PS : Jeffrey Dean Morgan je opravdu sympaťák. ()

Gibsn

Tento film je celkem velký průšvih. Až na Hillary Swank herci podávají matný výkon, scénář je trestuhodně nedotažený a nepříliš intelektuálně výrazný, diolagy odfláklé a mnohdy jakoby předčasně useklé. Dokonce mě při sledování toho všeho místy až zatrnulo z těch bot, co byly napáchány. Dobrá reklama pro irskou turistiku a New York Yankees. Neviděl jsem ještě nic, co by obsahovalo Lisu Kudrow a stálo aspoň za řeč. ()

Kozlowski8

Romantická smutná "komedie" o mladé vdově, která se nemůže smířit se smrtí manžela. V tom jí rozhodně nepomáhá ani skutečnost, že jí začnou chodit dopisy, které jí manžel psal těsně před svou smrtí...Výborným způsobem napsaná a též skvěle herecky a režisérsky ztvárněná romantika. Vážný a smutný základ děje s několika opravdu dojemnými a smutnými pasážemi (Holly si přehrává hlasovou schránku manžela) je protkán i mnoha vtipnými scénami (balení chlapů Hollyiny kámošky, scéna na jezeře v Irsku, nebo návštěva Hollyiných kámošek a matky v jejím bytě ve chvíli, kdy "delší"dobu neuklízela...), které však nepůsobí vůbec rušivě - spíše naopak. Tuto skvělou atmosféru - ať smutnou či veselou mají na svědomí mimo jiné výborní herci. Gerard Butler, kterého jsem dosud téměř neznal, Hilary Swank, která se mi taky vcelku vyhýbá a rovněž výborní "vedlejší" herci. Když k tomu připočtu výtečné písničky, které film provázejí (Gerryho oblíbený song od The Pogues je i mým oblíbeným), vychází mi z toho pěkný filmna rozhraní 4 a 5*.90%. ()

certiskon

Když jsem tento film doporučovala kamarádce, poradila jsem jí, ať si nachystá krabici kapesníčků... když mi pak sdělila že jsem ji poradila dobře, protože půlka krabičky padla na utírání slz a druhou si utírala sliny při pohledu na Gerarda Butlera, věděla jsem, že film splnil své poselství :-D Pro mě jeden z nejhezčích filmů, který jsem shlédla na "jeden nádech"... pár vtipných scének, jinak zajímavě vymyšlený silný příběh. ()

spacowa

naprosto jiné než knížka, přesto originální a za srdce beroucí. Gerard Butler je můj oblíbenec a v roli svéhlavého Ira je zatraceně sexy a Hilary Swank je zkrátka boží :) Dojemné, vtipné, nápadité a plné příjemné hudby ()

jessic

Nepodařené angažmá mé oblíbené Hilary Swank v průměrné milostné story. Další spolupráce s režisérem nepovedené patetické pritirasitické agitce Mezi řádky. ()

Mathyen

perfektní romantika, asi jeden z nejlepších romantických filmů poslední doby, obsazení a jeho výkony jsou geniální a i když je film postaven na dost smutném prožitku, je plný veselých a úsměvných vzpomínek a zážitků hlavní hrdinky. Je to film, který se neomrzí a Irsko mi naprosto učarovalo. Je to jeden z těch filmů, u kterých tečou slzy smíchu i dojetí a přitom to není žádný paskvil, naopak... a soundtrack, ten nemá chybu... skvěle nostalgická rada, jak se vyrovnávat se ztrátami... heya heya HEY rovnou z Galway ... ()

KeanuTheBest

Nádherný sladký příběh. Mezi Gerardem a Hilary to velice jiskří, takže filmový vztah jsem jim teda ,,žrala" a velice mě dojímal.....Nezapomenutelná je zde i Lisa Kudrow jak si oťukává chlapy - Jste sám, aha tak nashle etc. :D:D příjemná oddychovka, která nikdy nezklame. ()

Do_

Ten pocit, když se vám konečně podaří vžít se do role a prožívat všechny těžkosti s hlavní postavou. Ze začátku filmu jsem se nudila, ale pak přišel zvrat a já nespustila oči z obrazovky. Nádherně zpracovaný román Cecelie Ahern, přenesený na plátno mě absolutně dostal. Občas mě přepadla úzkost, jindy smích, ale u málokterého filmu jsem se nabrečela tolik, jako tady. Gerard Butler navíc ztělesňuje přesný mužský ideál, takže co víc si od romantické komedie přát. Ve srovnání s knihou, určitě lepší. Nemůžu jinak než 100% ()

ludovit14

P.S. I Love You je jeden neskutočne nudný film,ktorý som vôbec mal problémy dopozerať.Jedine čo ma tu zaujalo bolo KARAOKE,kde si Hilary Swank rozbila,,tlamu’’.HOD:40.%126 min.príšernej nudy a veľkej uspávanky-je veľa aj na,,kobylu’’.PS:nikdy viac sa k tomuto film nechcem ani priblížiť,zhliadnuť,alebo niečo podobné-lebo zmením svoj názor na odpad!(maximálne ma film vytočil a zároveň zničil-nič pozitívne som v tomto filme nenašiel). ()

3KnockPenny

Nebyl Shakespeare pod vlivem, když pronesl, že "je lepší lásku poznat a ztratit, než ji nepoznat vůbec?" To zřejmě asi neviděl P.S. Miluji tě, protože tenhle doják musí snad lapit každýho, i sebevětšího cynickýho, na citech si sedícího tupce. Holly a Gerry patří k těm šťastným manželským párům, jimž by každý mohl závidět. Náhle, lékaři u Gerryho v jeho třiceti letech odhalí rakovinu v konečném stadiu. Holly si vůbec nedokáže život bez manžela představit. Jenže Gerry s ní má jiné plány. Pár měsíců po jeho smrti dostane Holly jeden z prvních dopisů, které pro ni sepsal a v nichž ji žádá o splnění nečekaných úkolů. S pomocí těchto dopisů, svých potrhlých kamarádek a milující rodiny, která ji někdy dohání k šílenství, Holly postupně objevuje nový život; život dokonce rozmanitější než ten, který ji osud donutil nechat za sebou. P. S. Miluji tě je něžný, zábavný a nevtíravý příběh, který se mi hlavně díky vyobrazení jejich ztraceného vztahu za pomoci Hollyiných vzpomínek nadlouho zaryl hluboko pod kůži. ()

beatygirl

Skvěle obsazení herci a jednoznačně nádherný film od první minuty až do té poslední. Nikdy neomrzí. Tento film má skvělý sountrack. P. S. Miluji Tě ()

Devilskitten

Výborně zpracované romantické drama. Skvělý výkon Hilary Swank, která byla hlavním tahounem tohoto filmu. Krásný a smutný, ale velmi poutavý příběh. Sice stále ještě je to místy lehce tuctová romantika, ale ne nijak přeslazená, proto dávám 4*. ()

cobislav

Když zohledním, že romantické komedie patří k těm nejbrakovějším filmovým výtvorům na scéně, tak to dopadlo docela dobře. Na pár místech jsem se dokonce zasmál.65% ()

Amalberga

Neskutečný slaďák, po kterém dostanete chuť jet na dovolenou do Irska. Přemýšlela jsem nad tím, jestli by se tady všichni nad filmem taky tak rozplývali, kdyby hlavní dvojici bylo o padesát let víc a děj zůstal víceméně stejný. Pro mě by pak byl film více uvěřitelný a zajímavější. Jenže lidi do kina spíš přitáhne davy sexy pár než důchodci. ()

Tinka456

Dej je typický pre úžasnú romantickú komédiu, ale i drámu, a je určený pre toho, kto má chuť si trošku pofňukať. Verte mi, ja som tých sĺz vyronila naozaj veľa. Holly a Gerry je milujúca dvojica, ktorá však nemá to šťastie milovať jeden druhého niekoľko desiatok rokov, či do konca života. Gerry zomrel, Holly ho však ešte dlho potom milovala a nedokázala znovu len tak podľahnúť čaru inému krásavcovi. Gerry bol dlhodobo chorý - mal rakovinu na mozgu, ale nezaháľal - pripravil pre Holly úžasné prekvapenie. Napísal sériu milostných dopisov, ktorými jej chcel pomôcť prekonať stratu partnera a opäť sa zamilovať. Je to zvláštne, však? Chlap zomrie a dovolí žene nájsť si iného. Je to úžasný filmový námet - priam romantická bomba. Nie je to len obyčajná rozlúčka s milovaným, ale aj kombinácia romantiky, drámy či komédie. ()

wdc

To téma vyrovnání se se smrtí partnera, prostředí, ve kterém se film odehrává a zvolení herci možná nesednou každému. ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)