Reportérka Sadie Blakeová (Lucy Liu) se probouzí v márnici, aby zjistila, že se stala upírkou. Samozřejmě poněkud nedobrovolně, což ji pořádně naštve a rozhodne se, že nemrtvým, kteří za to mohou, pomůže k tomu, aby byli konečně dokonale mrtví. Můžete se tedy těšit na temný příběh upíří války se vším všudy. Zajímavostí je, že film byl natočen během pouhých 30 dní. (oficiální text distributora)

Morholt odpad!

Příšerná Lucy Liu nahání s miniaturní kuší nejtrapnější upíry (ano - i Pattison a spol jsou kousatelnější) v dějinách filmu za podpory debilní režie a ještě debilnějšího scénáře. Zkouknuto asi za půl hodiny. ()

Caelos

Prý Blade v ženském podání! To určitě, sračka to je, i když v případě Blade taky není moc o co stát. Film je prostě k uzoufání nudný, ke konci už jsem měl nutkání to vypnout. Jednu hvězdičku za nějaké to prso a krev. ()

Terva

CITÁT - Svlékni se, chci tě vidět. Všechno.......... Upíři se v tomto filmu chovají úplně divně. Jak mohli přežít s takovým chováním až do dnešní doby ? Snímek je zbytečně krvavý a lehce předvídatelný. CITÁT - Bůh je pryč a jen Bůh ví, kde jsi ty.......... Mám rád kultivované upíry, víte ty, kteří zabijí pro krev, ale vypijou jí všechnu a necintají polovinu drahé tekutiny na zem. Tady "cintají" až moc. Krátké střihané návraty do minulosti jsou hnusné a doprovází je nepříjemný zvuk. Celkově mám z filmu špatný pocit a skoro vůbec se mi nelíbil. CITÁT - Je mrtvá ?........ ()

corpsy

Nudná ´´flákota´´ s upírskeho žánru. Náznaky a odkazy na iné žánrové filmy, v tomto prípade nepomôžu. Snímok je totižto vyprchaný a nezáživný. ()

kleopetra

Jedna z největších blbostí, co jsem za poslední dobu viděla.... Odpad nedávám jen proto, že jsem to nakonec přes veliké úsilí dokoukala... ()

blackrain

Já bych se nezděsila, kdybych se probudila nahá na pitevně. Rovnou bych se zbláznila. Pak by mi bylo úplně jedno, jestli mám neodolatelnou chuť na čerstvou lidskou krev. Lucy Liu se nezbláznila. Sehnala si kuš se stříbrnými šipkami a vydala se na cestu pomsty. Vlastně chce pomstít svou smrt. Chce si to vyřídit s těmi, co jí to provedli. V podstatě někam příjde, něco málo řekne, vystřelí a odejde pryč. Takže nic převratného se nekoná. ()

kaylin

Snímek „Oběť: Lovec krve“ je takovým hybridem hororu a akčního filmu, který nestojí na dostatečně zajímavém příběhu, kdy problém je s hlavním záporákem, který je neskutečně nudný, Carla Gugino, která by mohla mít zajímavou postavu, mizí ze scény příliš, a nakonec ona ani ta hlavní hrdinka v podání Lucy Liu není nějak ohromně napsaným charakterem. Prostě takový lepší podprůměr. ()

kinderman

Co do zábavnosti a řemeslného zpracování (kamera John Toll) rozhodně o stupínek lepší než nedávná "vlkodlačí" Krev jako čokoláda. ()

Dubro

Jedna hviezda pre Lucy Liu, dve, pretože som už videl aj mnoho horších hororov a tri z toho dôvodu, že sa mi pri filme podarilo zaspať. Vďaka ti pán Gutierez! ()

IceQueen

Upíri bez nadľudskej sily, temnej charizmy a čo je najhlavnejšie, tesákov, sú pre mňa len ľudia chlaščúci krv. Hlavná hrdinka väčšinu času strávi v bezvedomí, stačí ju len ovaliť po hlave a netreba sa do toho ani nejako špeciálne vkladať. A len tak na okraj, aj zvyšok stojí za prd, vrátane "príbehu" a dialógov. ()

fmash

Jsou hérečky, které se mi líbí tak, že bych byl skoro schopen je nekriticky zbožňovat - a to už mám pubertu nějaký pátek za sebou. Lucy Liu mezi ně patří. Jediná scéna, kvůli které jsem nelitoval, že jsem se na tento film díval, však trvala pouhých několik vteřin, a to ještě kdo ví jestli to nebyla dublérka. Oběť: Lovec krve opravdu stojí za houby. ()

Jimmi

Dost velke sklamanie som prezil po dopozerani tohoto "hororu" Dost soms a nan tesil pretoze upirske filmy mam velmi rad ale toto bolo take nemastne neslane,take gicovite.Presne som vedel co bude nasledovat a vobec nicim ma dej nezaujal ani neprekvapil(a nie preto ze by som bol vestec).Slabe 2 hviezdy. ()

cariada

Tohle mělo být jako co? Jakási slabá kopie Blada kde je hlavní hrdinka ženská. Sadie kousne upír a ona se chce mstít. Pomůže jí k tomu jakýsi chlápek ,který jí řekne co a jak. A tak následuje hledání toho co jí kousnul ,aby se pomstila. Do toho je tu policajt ,který hledá vraha své dcery a má to na Sadie ,nakonec se spojí. Totální nuda ,která už tu byla. Ještě je se to vše odehrává ve tmě. ()

deepend

Jo Rise je béčko jako hrom. Jo je to brutální bastard Bladea a Kill Billa. Ale co natom? Občas i nějaké to béčko příjde vhod, vypnout mozek a prostě se bavit...Lucy Liu jako nasraná upírka? No proč ne?:-) Jo a v mini roli barmana se objeví Marylin Manson, teda bez té jeho obvyklé "parády" jsem ho málem nepoznal:-) ()

humanbeing

Filmu se povedlo poměrně dobře zpracovat upírskou tematiku s nebývalou vážností. Ponecháme-li stranou samotnou pomstu, v Rise se daří docela realisticky zobrazit zcela absurdní situaci, kdy se z člověka stává nesmrtelné monstrum. Zaobírá se negativy s tím spojenými, aniž by z toho vynechal i druhou stranu - v druhé příběhové lince figuruje policista, který přišel o dceru. Zajímavé je i to, jak je film natočený. Režisér Gutierrez má nepopiratelně svůj vlastní styl, jenž nemusí vyhovovat úplně každému. Nic není bezchybné, i na Rise se najdou nějaké ty chyby. První polovina mi nepřišla nijak svižná, zvláště pak v porovnání s tou druhou, u níž jsem se nepřistihl ani na chvíli, že bych se nudil. V prvních padesáti minutách se scén, kde se děj nepohybuje dopředu a spíše se buduje prostředí, objeví možná víc než by se na první pohled objevit mělo. Druhá půle má pak výhodu, že staví na pečlivě vybudovaném světě a díky rychlejšímu tempu dává na dojem z nudnější první části rychle zapomenout. Těžko říct jak velký vliv měla na Unrated verzi Sony, kolik vystříhaného materiálu ještě zůstalo pro režisérskou verzi a naopak jaký studiem nařízený přidaný materiál filmu spíše uškodil (jinak řečeno, o kolik mohl být Rise ještě lepší). V hodnocení si nechávám jeden bod pro případnou režisérskou verzi ležící kdesi v nedobytném japonském trezoru. 7 ()

Wormboy

Tazkotonazna sracka zaujimava pre mna akurat tak tym, ze tam hral zarasteny Marilyn Manson. Vlastne len pre to som to pozeral...haha ()

Dannysek4U

Pokud se na obrazovce před snímkem objeví logo společnosti Ghost House, je nabíledni, že následující minuty se ponesou v duchu produkce třídy B. A když vás hned na obalu praští přes bulvy motto, že právě dorazil Blade v sukních, máte důvod začít se opravdu bát. V případě *Oběti: Lovce krve* je oním lovcem s legrační mrňavou kuší krasava Lucy Liu. A má moc, ale opravdu moc... pěkný zadek. Jen škoda, že to nestačí. A co že se to zrovna Lucy alias Sadie Blakeová stala novým postrachem upírů? Ještě před šesti měsíci to byla šikézní investigativní reportérka se zálibou v bizarních subkulturách. Jenže jednoho dne dostala echo, že se kdesi v korejské čtvrti v Los Angeles děje nějaký humus, a začala se v něm šťárat. Čímž se jí bohužel podařilo natrefit na místní vampýrský gang, který z ní udělal svou novou nedobrovolnou členku. A co obnaženou Sadie v márnici při pohledu na cedulku na noze a nijaký odraz v zrcadle napadlo? Inu, ledacos. Kde jsem, kdo jsem, a nenadešel náhodou čas pomsty? A také že by nebylo od věci něco někde srknout. No prostě béčko se vším všudy. A navíc bohužel právě s Lucy Liu, jedním z největších kamenů úrazu. Nic proti, holka je to pěkná, ale stejně jako v případě Charlize Theron v *Aeon Fluxu* to prostě a jednoduše nefunguje, protože tenhle andílek na to nemá. A stejně tak se bohužel moc nechytá ani režisér a scenárista v jedné osobě, Sebastian Gutierrez, za nímž stojí už práce na *Gothice* nebo *Hadech v letadle* - jeho příběh je až útrpně předvídatelný, klišovitý a nezábavný. A naneštěstí také prostý výraznější akce a jakéhokoli náznaku napětí. Až by se jeden zeptal, proč vlastně musela tahle nuda v L. A. vzniknout? Kdo ví, přátelé, kdo ví, každopádně stalo se. A s tím už nic nenaděláme. ()