Gechitka

Velice zajímavý film. Působil na mne melancholicky a depresivně, ale opravdově, uvěřila jsem. Nikdo již nemůže čas vrátit zpět a ani to, co buď udělal, nebo neudělal. Určitě je nutné vidět i první díl, jinak nemá smysl zhlédnout ani tento, protože nebudete vidět ty souvislosti a neporozumíte ani humoru v něm obsaženém. V celém filmu se střídají lehce humorné scény vypůjčené z prvního dílu a depresivní nálady, kdy si každej uvědomuje, že mu již ujel vlak, tak si aspoň infantilně připomíná onen lyžařský školní výcvik, aby vše mohl prožívat znovu. Opět se objevuje rivalita mezi hlavními postavami, u některých je rozebrán jejich soukromý život, tak je se udál po základní škole. Mně se film opravdu líbil, vyvolal ve mně vzpomínky z minulosti a zvláštní vzpomínkovou a melancholickou náladu na moje dětství a dospívání, mé dětské sny a touhy. ()

horskejvlk odpad!

Teda napojeni se na 1 díl, kdy z profesora Kardy je stará existence uvízlá v reálném socialismu vzpomínající na Vikyho Cabadaje jako nejlepšího studenta to je u charismatického chlapáckého a čestného profesora nelogičnost neřkuli blbost vždyť Cabadaj jako manipulátor třídy je v prvním díle odhalen, jeho popularita je pryč-na jeho závěrečný pokřik “dřepkyns” už třídní kolektiv nereaguje, tedy dobrý konec. Pokráčování  je trapnou parodii být opět za cool frajera, chová se jako egocentrik, pomlouvá vlastní dceru, jen vzpomínání starých dobrých časů tj. Jedničky, smutně  působila i Marika jako vyžilá blondýna. ()

Ankroth odpad!

Pokud chcete mít náladu pod psa, pusťte si tuto "komedii". Depresivní, smutné, tragické s poselstvím, že jsme všichni staří a už jen umřeme. K čemu se takové filmy točí? Nechápu. ()

gapa466

Dvojka bývá horší než jednička. V tomto případě zbytečná věta. Každý to pozná již po pěti minutách, ale že by to bylo úplně pitomý, to zase né. Jen trapné opakování hlášek z prvního filmu si mohli odpustit. Jinak docela k zamyšlení, jak se posunou životy za 25 let. Pro: české, hořkosladké, třetí hvězda asi za Radoslava Brzobohatého. Bylo smutné sledovat, jak z něj vyprchala ta energie, přitom takovej chlapák. Prostě MEMENTO MORI...3* ()

Mirek.Soukup odpad!

Sněženky a machři po 25 letech je film, který ... který neměl vůbec vzniknout! Je totiž od začátku až do konce neskutečně nudný, plný vtipů, které sice v jedničce vtipné byly vtipné, ale ve dvojce už byly doslova trapné. V tom filmu mi přišly trapné i herecké výkony, které byly až na vyjímky tak slabé, že i neherci by to zahráli lépe ! ()

Juzlova98

Až se divím, že má film tolik procent :D. Sněženky a machři jednička je taková klasika stará, na kterou se člověk rád podívá minimálně každý rok a pak už si může domyslet, jak pak studenti žili dál. Tohle se za mě opravdu nepovedlo, zkazilo mi to vlastně i ten první díl, když vím, jak skutečně postavy dopadli - většina jak trosky. Jedna hvězdička patří panu Brzobohatému, jediný pan učitel si zachoval něco z prvního dílu:). ()

Verbudrak odpad!

Přestože jsem jasná cílovka - 23 let od matury vychází tak nějak na 25 let od lyžáku, ne? - tak mě to nezasáhlo. Nesplňuji zejména hlavní kritérium, totiž že bych měl rád ten původní film. Ani další předpoklad tvůrců u mě nevychází: jednak se mi nikdy nelíbila Jeníčková, jednak jsem nikdy nepovažoval Duchoslava za roztomilého a jeho frajerství mi vždy připadlo trapné. No nic. Mám také bohužel vlastní nepříjemné vzpomínky na třídní srazy. Film u mě tedy vlastně ani neměl šanci, a podle toho jsem si ho také "užil". Mimořádně, ale opravdu mimořádně, mě také neustále štvala kamera. Probohaživýho. To byl děs běs. Švenkování do detailu se odnaučuje už v prvním ročníku na umělecké střední. Panebože. ()

JenTR

Nebudte k tomu tak zli, je dobre, ze se tvurci nepokouseli znovu vstoupit do stejne reky, pojali to zcela jinak. Vyzneni toho filmu je vcelku dobre. Starnuti stoji za houby a co jsme pekneho zazili v mladi, nejde zopakovat, i kdyz se o to krecovite snazime. Ti spoluzaci uz jsou kazdy uplne jinde a nemaji si spolu co rict, to je celkem normalni realita, viz tridni srazy.  Resi deti, slozenky, nemohou uz nikdy byt tak detsky hravi a bezelstni. Je to smutny film, ktery vas primeje k nostalgii. Je to mene pohadka, vice skutecny zivot, takze s tim nemam problem.  Hudba tam neni spatna. ()

Redyx1 odpad!

Naprostý odpadní film ,kdy se tvůrci trapně snažili tam vložit původní děj a použili stené hlášky  a celé to nakonec vyznělo jako totátní trapas! ()

mach333

Uff, tak to nebylo dobrý. Na úspěch původního filmu to nenavázalo ani náhodou. Odfláknutej scénář, hrozný dialogy a hlavně šílenej patos. Nezachránila to ani rádoby kreativní kamera. Možná snad hudba se mi vcelku líbila a z herců jen výkon J.Johanedisové. ()