sAreOn

Takový podprůměr, který se snaží seč může vydrápat na hranici průměru, ale nedaří se mu to. První díl (jestli se tomu tak dá říkat) byl poměrně věrohodné zpracování lyžařského kurzu, byl takový lidský a zábavný. Zatímco po 25 letech už se hlavní hrdinové snaží dávát rady do života, naříkají nad svým životem a vtipných momentů je tu po málu. Je možné, že film sedne spíše starším ročníkům než mě. ()

mandella

Zbytečný film, který svým názvem akorát přitáhnul diváky do kin, ale absolutně jim nedokázal nabídnout to, co ten před 25 lety. Dějová linie s potomky machrů je vysloveně do očí bijící a nastrčená je jenom kvůli závěrečnému (nesmyslnému) konfliktu. Dvě hvězdy dávám jen za nečekaně pravdivé osudy Evy Jeníčkové a Michala Suchánka. U něj bych se ještě nedivila, že souhlasil se scénářem, ale překvapilo mě, jak reálné to je v podání Evy Jeníčkové. Mám na mysli to, že u ní to opravdu tak je - v zámoří se hvězdou nestala, hrát pořádně neumí a jako plastikovou čtyřicetiletou Barbie v Česku ji tady taky nikdo nechce - tahle nečekaná sebereflexe mě opravdu velmi překvapila. Ale asi touha po výdělku a naděje, že jí to profesně pomůže, přetlačilo nepříjemnou pravdu, kterou o sobě sděluje. Film samotný je o ničem, Duchoslav se mi nijak zvlášť nelíbil a některá zjištění, jako například to, že za čtvrt století opravdu budeme všichni vypadat značně odlišně (až na Veroniku Freimanovou), nejsou úplně příjemná. Abych to shrnula - jednička ční jako Everest nad tímhle pahorkem, jehož název nikdo nezná. ()

LAminator

Film zbytečně moc odkazuje na svůj původní film DŘEPKINS fajn... ale bohužel v tomto duchu vzpomínek se to nese celý film namísto aby přišel s něčím novým .Tím pádem film probíhá prakticky skoro jako předtím samozřejmě s nějakými změnami.. Jediné co mě překvapilo byl konec který byl kupodivu NEhappyend.Nudy jsem se bohužel dočkal taky. ()

david666

Trapné dialogy, trapní herci - na tohle jsme čekali 25 let? Nenatočené záběry z jedničky by mohly mít vyšší hodnocení. Místo neustálého stěžování si na svůj promarněný život si to mohli na začátku všichni hodit a diváci by se tak nemuseli trápit skoro 2 hodiny. POZN: po 2 shlédnutí cca po roce upravuji o 2 body - nějak se mi to rozleželo v hlavě:-) ()

gpx

Tak tohle snad nikdo z nás nemá zapotřebí. Ani my diváci, ani ti herci a "herci". Obzvlášť bych chtěl vyzdvihnout nesrozumitelné shluky zvuků vycházející z úst slečny co hrála Vikiho dceru. Některá slova, která reprodukovala její hlasová soustava byla jen stěží identifikovatelná a nenašli bychom je nejspíš v žádném slovníku. ()

Loranna

Jsem ještě mladá, takže pohled na to, že všichni jsou po 25 letech sice stále namachrovaní, ale vesměs nešťastní, ve mně vzbuzuje akorát lítost. K smíchu na tom bohužel není zhola nic. Takže z lásky k původním Sněžěnkám a machrům budu radši předstírat, že tohle pokračování vůbec nevzniklo.... Dřepkins! ()

VUCAKO odpad!

Netačí sehnat všechny protagonisty starého úspěšného filmu, hodit je na jednu hromadu a čekat, že to automaticky bude dobrý film. Tvůrci zjevně očekávali pouze výdělek, české publikum je zvědavé, takže do kina na to přijde.. Mnohé záběry by neprošly ani zápočtem na FAMU. Proti tomuhle jsou i Troškovy filmy snesitelné, tam aspoň víte, co můžete čekat. ()

superzurda

Myslím, že každému bylo jasné, že jedná o pokračování již z názvu a nemuseli na to tedy odkazovat snad každou minutu ve filmu. Musím jinak říct, že kromě vyumělkovaného začátku, momentů kdy režisér asi nepochopil scénář, hudebního doprovodu a slabého Cabadaje se mi to celkem líbilo. Nepovažuju ten film za takový průšvih a nemrzí mě, že jsem ho viděl. ()

jiricek86

Chudák kameraman, kterej se zbytečně snažil a tomuhle propadáku udělal slušný záběry..hvězda patří jemu. Spousta, spousta filmařskejch chyb. Od začátku do konce. ()

E.T.Martin

Po filmové stránce to nebylo moc dobré, ale vlastně to byl vnitřně docela opravdový snímek. Unavené sněženky a životem otrávení machři. ()

miza

Tak takle bych nechtěl zestárnout.To by se mi asi nelíbilo.Prostě pokračování je nudná zábava bez jiskry.Snad jen trochu potěší herecké vystoupení V.Kopty.Jinak jsem se nudil. ()

cici24 odpad!

Na tento snímek jsem se nechtěl dívat, protože jsem tušil, že to bude otřesný. Když to dávali ale v televizi, tak jsem se hecnul a podíval na něj. Co jsem dostal?...jedno obrovský hovno hozený přímo mně do tváře!!!!..Nic horšího snad nejde ani natočit. Nejde mi o efekty nebo o béčkové filmy, kde kvalita má své meze, ale co mělo být tohle?...Při sledování tohoto filmu jsem měl pocity deprese, zmaru nad životem a nepěkné vyhlídky když někomu bude nad 40 let. To měla být jako komedie?..Absolutně všechny postavy jsou úplný ztroskotanci, ať jsou úspěšný po finanční stránce nebo ne: chlapy jsou nuly a ženský jsou zlý ježibaby a to jako má být komedie!!!!....Opravdu tragédie nad tragédií, tento snímek se dá srovnávat možná tak s Gone baby gone, který v mém rejstříku filmů už nebude bezkonkurenčně nejhorší.... ()

KaKKashi

Tak tohle není film pro každého. Ze zdejších hodnocení jsem byl nesvůj vždycky, to je vlastně důvod, proč jsem se zaregistroval. A Sněženkám a machrům po 25 letech hodně ubližujete. Bylo by asi lepší, kdyby tenhle film višel na dvd, rovnou s malou knížečkou, coby brožurou, a osvětlil pár hluchých míst. Rozhodně se nejedná o komedii, to ani náhodou. Scénář je od Radka Johna, a jako takový by se měl brát. Když si první díl přepíšete na papír, taky se moc nezasmějete. J.A. Duchoslav se o dvojku snažil už dlouho, a je to podle mě na jeho roli znát. Jestli si neupravil alespoň pár scén, ať mě kopne koza... Ostatní se mi líbily, každý předvedl kus svého života. Celkově je příběh o tom, co nabídlo těch 25 let těm Sněženkám a Machrům, co vyrostli v komunismu do demokracie. Je to film dosti škodolibý, ale to se mi na něm velmi líbí. Na pár chybiček, 77% si zaslouží, každopádně je to červenej film pánové a dámy!!! ()

ironivan odpad!

Tak tento film se němel radši nikdy natočit,naprosto otřesný scénář a hlavně herecké výkonu jsou tu hodně pod unosností normalního človeka. ()

LucMosss

Kde jsem to jen slyšela? Stařenky a fotři po pětadvaceti letech. Jaká výstižnost v té ironii je! Dívat se na to jedním okem dalo, ovšem a neříkám to poprvé, některým filmům by se pokračování dostávat nemělo. Ten námět byl propána kým, či snad čím vymyšlen kdy? ()