s.fergie

Další depresivní Český film,nic jiného ani točit neumíme.A navíc jsem se celý film nudila,čekala jsem víc.Hlášky se celou dobu opakují z jedničky a nemá to skoro žádný děj. ()

Chobotano

Na rozdíl od neslané nemastné jedničky, kterou si většina diváků pamatuje pouze podle několika infantilních hlášek typu "Viki, ty máš péro!" (ha ha ha), se mi dvojka líbila velmi. Vynikající scénář. Osudy postav odpovídající mnohdy osudům jejich představitelů. Žádné prvoplánové řachandy, ale pod zdánlivě žertovným povrchem docela síla. Prostě - na vánoce to asi nikdy dávat nebudou (to přenechme efektním a nereálným lidovým slátaninám typu S tebou mě baví svět), ale pro přemýšlivé publikum nelze než doporučit. Skvělý Kopta a Suchánek! ()

El_Barto

Čekal jsem to lepší... ale nakonec to bylo jen nostalgické vzpomínání několika lidí ve středním věku. Opětovné použití slavných hlášek ("Vydrž Prťka, vydrž"!) bylo neskutečně ubohé - mělo to tam sice být, ale rozhodně ne tímhle způsobem. Nešlo tam v podstatě o nic, scénář musela psát nějaký orangutan! Nebýt Kopty bylo by to jen 100 minut utrpení. Takhle to bylo jen 100 minut nudy. Bylo tam mnoho pokusů o vtip ale jen jeden byl trochu na úrovni... to mi přijde celkem málo. Pokud někdo mohl být opravdu lepší, tak to byl Michal Suchánek, kterého brzdil jeho filmový synátor Jakub Prachař, který tam neměl absolutně co dělat... ()

Necrophobic

Na hodnocení tohoto filmu se asi nejvíc podepsalo ,že lidi čekali komedii a ejhle přišlo komediální drama o tom jak se na spolužácích podepsalo 25 let.Kámen úrazu .Diváci šli přece na komedii,tohle vidí denně kolem sebe.Já jsem přeladil včas na dramatickou notu a byl jsem celkem spokojen.Až na některé prasácké záběry kamer (většinou s Cabadajem) to opravdu není tak zlé jak se zde píše .Dal bych tak 3 a půl ,ale kvůli nepochopení filmu ,tedy dle mého půl hvězdy přidám :-) ()

eklokan

Trochu mi to zkazilo zpomínku na jedničku a rozhodně jsem od toho čekal víc. Nelíbila se mi věčně negativně laděná postava Suchánka, ale jinak koukatelný pouze jednou. ()

Ferguson

Nečekaně "střízlívý" film. Když vezmu v úvahu, že hlavními tahouny měli být Suchánek, Duchoslav a Kopta, tak velice překvapilo potlačení humoru a předsazení jisté skepse (ne tak úplně překvapilo, když scénář psal vrchní naladokazič John). Povedené je i záměna filmových postav s jejich skutečnými představiteli. Postavám nebyla od prvního dílu vytvořena žádná speciální legenda, ale předobraz jim dělají jejich představitelé (estrádní komik, ochlasta, americká céčková herečka), což podle mě hodně pomohlo hereckým výkonům. Vzhledem k tomu, že tam vlastně až na Brzobohatého a Freimannovou žádný opravdový herec nehraje, zdá se toto být opravdu geniálním tahem. ()

Bednobuch

Nuda, staré dětské vtipy podávané důchodci zas tak vtipné nejsou. Herecký výkon Vendulky utěšitelky Jeníčkové je až moc umělý a působý nepřirozeně. No a konečná hádka s bitkou Suchánka a Vikiho jen celý film podlomilo. Pokračování by měli cenzurovat. Jen málokteré pokračování by se mělo dostat k lidem. Tohle ne ()

borboleta

Tohle natočit je vůči starým Sněženkám nefér. Když si odmyslíme vtipy, které těžili z původního filmu, tak nám zbyde jen melancholická nuda, ve které nikomu nic nevyjde a která postrádá jakýkoliv nadhled. ()

nihiliste

Celkem zbytečné pokračování perfektní české komedie. Vtip nechybí, ale svému staršímu bráškovi se nevyrovná. Jak se říká - "Dvakrát do jedné řeky nevstoupíš." ()

KingBoss odpad!

Původní film byl alespoň zábavný, tento film je nudný, trapný a hraje jen na ubohou nostalgickou notu. Odpad nejhrubšího zrna! ()

kreyson13

Pokud je divák přibližně stejná generace jako hrdinové filmu, tak ví o čem ten film mluví. Mladí si na to musí pár let počkat. Jinak film je super. ()

gep

mnozí diskutující filmu vyčítají opakování hlášek z 1. filmu... ale kdo byl na nějakém abiturientském srazu po 10, 15, 20 atd letech, tak zažil, že přesně to se tam děje - vzpomíná nostalgicky na kultovní hlášky, vtipy, veselé příhody ze školních let... takže ve filmu bylo zcela k věci... filmu vyčítám vlastně jen tu kašírovanou scénu s šampaňským na vrcholu, která je dost nepřirozená. Ale jinak film i přes silný pesimismus zajímavej ()

Alien2007

Předem se omlouvám všem, kterým se tento film líbil. Původní Sněženky a machři se mi moc líbili, ale to, co vytvořili po těch 25 letech je hrozné. Herci jsou strašní a děj to vlastně vůbec nemá. Má to být komedie? Proč jsem se ani jednou nezasmál? A pořád se tam řeší jen nepodstatné a nudné věci. Nuda nuda nuda. Když se na to dívám jako na pokračování, tak je to hrozné. A když se na to dívám jako na film, který je natočen nezávisle na filmu předešlém, tak je to nuda. Skoro nic tam není dobré. Asi jen výstup Suchánka s Genzerem v TV. ()

ronaldmekdon

Podobné áchání jako u posledních Prciček (taky shledání starých hrdinů po sto letech) se sice nekoná, ale nebylo to vyloženě špatné. Do kina bych na to určitě nešla, ale na pospávání u televize to postačí, tedy pokud divák promine všechno to nadšené vzpomínání jako ze života, které mi tam celkem vadilo (ale dalo se na druhou stranu očekávat :). Prostě dřepkins po sto letech.. ()

Cllara

Pěkně jste tímhle pokračováním zkazili předchozí díl. Většinou nuda, pár úsměvných momentů a děj? Naprosto o ničem. Konec Vikiho Cabadaje v Čechách. ()

Loooba

Se Sněženkama PŘED 25 lety to nemá nic společného. Generačně a obsahově úplně jinde, ale i přes to hodně dobré. ()

NikoKovac

Vtipy ohrané a již neoriginální, zápletka mi přišla podobná, ne-li stejná, jako v jedničce, akorát z hlavních hrdinů tehdejší doby jsou staří nostalgičtí "fotrové" a problémy jim dělají jejich ratolesti. Ona většinou každá snaha navázat na dvacet let starou úspěšnou komedii dopadá takto. Jednu hvězdu to má ode mě proto, protože zase takový odpad, aby se to mohlo rovnat Kameňákům nebo odporným komunistickým propagandistickým filmům, to není. ()