Odpal dobrý, ale těsně vedle ... Je vidět, že film měl velké ambice, herecké obsazení je téměř bezchybné, technicky to bylo taky perfektní a dlouho to vypadalo, že to bude skvělý zážitek. Nakonec z toho "jen" zážitek velmi dobrý, 3,5 hvězdiček, rozhodl jsem se ale toto tílko trochu podpořit. Scénář jiskří mnoha úžasnými detaily, profily postav se k mé sadistické radosti krásně křiví a rozpadají, má to švih i překvapivé momenty. Bohužel to ale nebylo dotaženo do konce - čekal jsem nějaký konkrétnější závěr, připadalo mi to, jako by jim skončily peníze a už neměli za co to dotočit pořádně. Je mi taky jasné, že některé postupy byly čistokrevným psychickým vydíráním diváka ... Moc dobrý pokus, snad to příště bude ještě lepší.(22.3.2009)

• Enšpígl

Věřím, že někde tam hluboku uvnitř má v sobě námět filmu něco skvělýho, ale nepodařilo se to bohužel dostat do filmu. Na vině jsou především špatně napsaný postavy, mě to jejich chování po útoku přišlo děsně jednosměrný a ne příliš věrohodný a jelikož na tom celý příběh stojí, víc nemám co říct. Pokud bych měl film popsat záchodovou terminologií, tak úplnej průjem to není, ale poměrně velká várka bobků už ano.(23.1.2015)

• Estrellita

Absolutně nechápu, co mělo tohle znamenat. Tak ploché, tak nudné, tak suché... Jenom jediná scéna obsahovala emoce - když se ten chlápek na konci počural strachy. Ale jednu hvězdičku dám, Dakota totiž tu svoji bláznivou a děsně špatně napsanou roli zvládla - ostatně jako zvládla zatím všechno. 10%(1.1.2014)

• Aaron.

I přes neuvěřitelný počet mých oblíbenců v tomhle filmu mě zaujal pouze Forest (nevim jak to ten chlap dělá, ale vybírá si fakt hodně zajímavý role, které mě vždy zaujmou i v tom nejhorším filmu). Film o ničem, nezajímavé příběhy, herci se sice snaží, ale se špatným scénářem toho moc nenadělají. Škoda(21.8.2012)

V tomto dramatu se silným hereckým obsazením sužuje pět hlavních postav trauma z tragické události, které má podobu přestřelky v restauraci za bílého dne, po niž přijde o život člověk. Pachatel se bezprostředně po činu zastřelí a divák zůstane ochuzen o motiv jeho konání. Postavy se s událostí vyrovnávají po svém. Svobodná matka Kate Beckinsale začne lovit muže, Dakota Fanning se dá na víru, Forest Whitaker propadne hazardu a tak dále. Z vedlejších postav zaujme Jackie Earle Haley. Snaha o zachování autentičnosti se režisérovi Rowanu Woodsovi daří a možná, že i některé postavy by se v reálu takto nějak po podobném traumatu chovaly, ale přesto občas film sklouzne do nevyrovnaného pojetí. Na druhé straně díky určité syrovosti divák s většinou postav nesoucítí, a to snímek činí zajímavým a nevšedním.(12.8.2010)

• - V scéne oživovania pacienta je jasne vidieť na monitore nápis "leads off" (zvody odpojené). Lekár by teda na pulzovú frekvenciu čakal márne. (Sociopath)

• - Kolovala tvrzení, že bylo těžké s Dakotou Fanning spolupracovat a že se dost jejích scén muselo sestříhat. Režisér Rowan Woods tyto pověsti ovšem popírá. (zajda404)