Nina, její přítel Martin, Clemens, jeho přítelkyně Alex a Mona jsou nejlepší přátelé už od dětství. Na jejich středoškolském promočním dni všichni dostanou stejnou sms s textem: “Do tří dnů zemřeš!”. Samozřejmě si myslí, že se jedná jen o hloupý žert od jejich kamaráda Patricka. Až když je Martin nalezen mrtvý v jezeře, uvědomí si, že jim hrozí opravdové nebezpečí. (Negatif)

jarkolar

Hm, klasický nepovedený vyvražďovák. Máme tu partu teenagerů, kteří sice uspěli u maturity, ale radosti si neužijí, protože je jim tak trochu neosobní formou sděleno, že jejich životy nebudou mít dlouhého trvání. Ti jsou kromě zamyšleníhodných rozhodnutí také tak hloupí, že příčina této šlamastiky jim dojde až po tom, co jich půlka umře. Vrah je pak bez šťávy a po odtajnění i těžko uveřitelnej. Nebylo by to ono, kdyby tu chyběl i hloupý policista, který tomu všemu samozřejmě nevěří a nic neudělá, dokud je pozdě a i potom je ve filmu jen pro nacházení mrtvol nebo zraněných. Vcelku nudný dění pak nezachrání ani ona jistota vražd, protože jejich frekvence je jeden mord za půl hodiny a to je při takhle nezáživným zbytku sakra málo. ()

*CARNIFEX*

Skupinka študentov sa po úspešnom ukončení maturitnej skúšky rozhodne pre večernú párty. Zmiznutie jedného z partie kamarátov a následné doručené sms s textom: "Do troch dní umrieš" sa stávajú predzvesťou, že tento večer nedopadne ako by si priali. Príčinou vyčíňania sériového vraha je spoločná, temná minulosť spolužiakov. Napriek tomu, že sa nejedná o najhorší horor, ktorý sa dá v slabej chvíľke pozrieť, ide o trilión krát obohraný štýl "teen" vyvražďovačiek na priemernej úrovni - 50%. ()

J*A*S*M

Dosti marnej slasher od našich jižních sousedů. Extrémně nenápaditá vykradačka všeho možnýho, sice obstojně řemeslně zvládnutá, avšak takto strašný děj by nebyl lehce sledovatelný ani ve špičkovém technickém provedení. K čemuž má tento film stejně ještě dost daleko. Těžko říct, komu by se In 3 Tagen bist du tot mohlo líbit. Možná tak dětem okolo 10 let, pro něž to bude první horor v životě. ()

6thSun

Teen slashery já rád, škoda, že jich je dobrých tak bolavě maličko. Tento mezi povedené taky zrovna nepatří, ačkoli není úplně marný, nohy mu surově podráží utahanost a přílišná snaha o vážnou atmosféru (truchlící kamarádi a rodiče). Když sakra horor pro puberťáky (mezi které ve svých 33 letech stále patřím), tak prosím dynamiku a nadhled. Druhému dílu šanci přesto ještě dám... 40% ()

LIVINGDEAD

Skvělé herecké výkony, perfektní kamera, nádherné barvy....je vidět, že horroroví antikristi na csfd opět nepochopili dobrý horror, který se stal v Rakousku "HITEM"! Ale jak jsem se již poučil, tady nelze nic jiného očekávat. Jen pro zajímavost : www.Filmweb.pl : 5,32/10 www.IMDB.com : 5,3/10 http://www.cineman.ch: 3,2/5 http://blog.sharebus.com : 5,6/10 http://profile.myspace.com 92% JAK JE VIDÉT, VŠUDE JE HODNOCEN FILM NAD 50% !!!!! A NAVÍC FILM DOSTAL OCENĚNÍ : AWARDS 2006 Undine Awards, Austria Beste Filmdebütantin (Sabrina Reiter) - winner ()

• Sabrina Reiter za tento svůj filmový debut získala ocenění Rusalka pro nejlepší debutantku v německy mluvících zemích. Za svou roli získala i Státní cenu. (Terva)
  • Snímek je v rakouské filmové historii jedinečným dílem. Jedná se o první komerčně orientovanou produkci s neprofesionálním protagonisty, navíc natočenou v regionálním dialektu. (Terva)
  • Filmový pár Laurence Rupp a Sabrina Reiter tvoří dvojici i ve skutečném životě. Jde o manželský pár. Mají společně syna Finna. (Terva)