Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CaptainNor
  *

  Buďme tolerantní a dopřejme hercům a tvůrcům trochu povyražení. Více než o bitevní pole a nějakou svatbu tady jde o klání ansámblů z Ordinace, Pojišťovny a samostatné jednotky Polívky s pupeční šňůrou Pechou. Umíte si představit ty krásné večery? Herci popíjí, třeba si i trochu zašpásují, pan režisér spokojeně bafá z nové fajfky, kterou dostal při první klapce, paní scénáristka operativně píše průběh dalšího dne a producent kontroluje zda jsou položky Má dáti-Dal ve stejné harmonii, jako veselá společnost. Tuhle pohodičku oceňuji jednou hvězdičkou a na to, co natočili, už mi další nezbývá. Kapitalismus v Čechách není Dušanu Kleinovi, stejně jako Štěpánu Šafránkovi nakloněn a jeho umělecké ambice skončily s Koncem básníků…(7.12.2008)

 • ZkuKol
  *

  Smutný obrázek českého filmu. Spousta slavných a zasloužilých herců "trapčí" v lidové hovadince jednoho z pěti českých nejhorších režisérů. Dušane, věnuj se prosím raději fajfce a už nás netrap! Paní Papoušková, stejně jako dramaturg a "mistr" Klein zřejmě neví, jak dnes žijí lidi pod padesát. Dialogy, gagy resp. vtipy si ani nedovolím hodnotit, sprostý bývám jen u komentářů Uwe Bolla. Lehká pochvala za slušnou kameru - ale jen v rámci žánru "lidová komedie" (ježíš mě se z toho zvedá kufr). Chcete, aby vám bylo líto českých herců? Chcete se dvě hodiny nudit? Chcete dvě hodiny následně nadávat na Dušana Kleina? Shlédněte toto veledílo... 10%(29.8.2009)

 • nash.
  *

  Tak to bylo hodně smutné a ani těch pár úspěšnějších pokusů o vtip či hlášku, ani Holasova hudba a Čechomor, to nezachránilo. Škodolibě pobavit nedokázal ani urputný souboj, který tu svedly nuda a trapnost, ať už v jejich barvách bojoval troškovatící Klein, bezradná Papoušková, nebo komicky bezmocní herci.(29.5.2011)

 • Radek99
  **

  Vykostěná šablona Vesničky mé střediskové intuitivně naroubovaná na Troškův populistický schematismus jeho hoštické trilogie nezafungovala tak, jak patrně tvůrci předpokládali - Svatba na bitevním poli se nestala zaručeným kasovním trhákem a patrně se v budoucnu nebude často nostalgicky vracet ani na obrazovky českých televizí. A nelze se ani divit - Dušan Klein není Jiřím Menzelem a scénáristka Eva Papoušková možná stačila na Pojišťovnu štěstí, na vážně míněný (byť komediální) celovečerní film ale její nápady (zatím) nestačí... Podobné filmy: Bobule(2.3.2009)

 • Big Bear
  *

  Také jsem se musel ujistit, zda to netočil pan Troška. Docela bych se divil, kdyby pana Kleina nestrašili v noci ti co padli u Slavkova. Celé to bylo takové nijaké, bez humoru, bez napětí, bez emocí... Opět se potvrzuje, že i přes ojedinělé herecké hvězdy, které ještě umí hrát, to s mizerným scénářem nejde vykouzlit a splácat jinak.... Divná kichta. *(15.7.2013)

 • - Při scéně velké hospodské rvačky bylo před kamerou najednou od osmdesáti do stodvaceti herců, komparsistů i kaskadérů. (DaViD´82)

 • - Představitelka filmová přítelkyně postavy Miroslava Šimůnka Jana Doleželová se může pochlubit titulem Miss ČR 2004. (Olík)

 • - Většina exteriérů i interiérů se natáčela v moravské vesnici Starovice. (DaViD´82)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace