Nezvaná

• USA The Uninvited (více)

Hrdinkami hororového thrilleru režiséra Charlese Guarda jsou sestry Anna a Alex, jejichž matka za podivných okolností před časem uhořela. Protože z její smrti podezírají ošetřovatelku Rachel, která nyní žije s jejich otcem, začnou pátrat v její minulosti...
Hrdinkami hororového thrilleru režiséra Charlese Guarda jsou sestry Anna a Alex Rydellovy, jejichž těžce nemocná matka před deseti měsíci uhořela. Anna se nyní vrací domů z pobytu na psychiatrii a zjišťuje, že otec, který je úspěšný spisovatel, žije s Rachel. Ta matku ošetřovala a on s ní měl poměr už za matčina života. Sestry zjistí, že matčina smrt nebyla nehoda, a protože z vraždy podezírají Rachel, začnou pátrat po její minulosti. Přitom jsou konfrontovány s přízračnými vizemi a hrůznými nočními můrami. Annin bývalý přítel, který se jí svěří, že viděl, jak její matka zemřela a chce se s dívkou sejít, je nalezen utopený. Drama však vrcholí ve chvíli, kdy otec na noc odjíždí z domu... V hlavních rolích Emily Browningová, Elizabeth Banksová, Arielle Kebbelová a David Straithairn. (oficiální text distributora)

Zakellinka

Film zpočátku dost průhledný. Sestry podezírající přítelkyni otce z vraždy jejich matky. Hlavní hrdinka Anna vídává ducha své mrtvé matky, která se ji snaží před něčím varovat. Po 20 minutách jsem věděla jak film dopadne, ale mýlila jsem se. Konec mi vzal dech. Nemohla jsem dát méně než 5 hvězdiček a film přidat k oblíbeným. ()

Spike86

Celkem dobře řemeslně provedený horor, který výrazně zvedá povedený závěr, který uzavírá příběh tak, že je smysluplný, všechno do sebe zapadá a je bez výraznějších děr. 67% ()

Morely

Horší, americká verze http://www.csfd.cz/film/169681-janghwa-hongryeon/ (i když nevím jak moc záměrná byla), už od začátku jsem věděla jaký bude konec a těch pár lekaček už to nezachrání. Hlavní hrdinka je nepřesvědčivá, otec neschopný a konec pro mě už neoriginální. Možná by se američtí tvůrci měli naučit tvořit sami a nekopírovat pořád asijské horrory, když na to nemají styl -__- ()

aeiouy

Celý film se vyvíjí v duchu klasických amerických hororů. Nicméně závěr je aspoň pro mě šokující a na americký film netradiční. Proto hodnotím relativně vysoko. ()

Fritaaa odpad!

Vydržel jsem se nudit půl hodiny, déle opravdu ne. Nějaký duch posouvá ženské komodu, aby tam nemohla uložit prádlo (y) :-D ()

zanvalzans

Konečne som sa dostal ku perfektne prepracovanému thrilleriku,ktorý nechá celý dej filmu myslieť diváka na niečo iné,než to napokon všetko praskne v posledných minútach ()

ter024

Spoiler! Docela dobrý film, ale přesně jsem doufala, že to neskončí tak, že si hlavní hrdinka všechno jen představovala. Bohužel to tak skončilo. Tenhle moment překvapení asi mnoho lidí baví, ale mě spíš baví, když je film logický a můžu v něm pointu sama aspoň maličko zachytit, což v tomhle filmu moc nešlo. ()

nikhaj

Mildret Kemp =D. Fajni hororcok, aj trillercok clovek zaziva aby sa poucil. Zaujimave je ako sa da cely pribeh rozne pohopit a nakoniec aj tak nieje jasne ci som to pochopil ()

flyer.nick

Konec je moc fajn a kvůli němu to stojí za to dokoukat. Akorát v průběhu ta atmosféra nebo něco záhadného, co by člověka udrželo i ten krátký čas ve střehu je nějak málo a dostat se tak k tomu uspokojujícímu konci je docela náročné. ()

doughnut

Celou dobu jsem čekal až přijde nějaký twist a nakonec přišel a byl - alespoň pro mě - hodně překvapivý. To je přesně to, čeho si u filmů tohoto žánru nejvíc cením, takže jasné čtyři hvězdy. ()

BT4U

Příjemné překvapení, ač konec vyzněl jako hollywoodské klišé, které se opakuje horor od hororu, nenudil jsem se, na Elizabeth Banks a Arielle Kebbel se dá celý film dívat a 3x za noc můžeme Davidu Strathairnovi jen závidět i my mladší :o) Neurazí, nadchne, ale pouze na chvilku, každopádně jeden z mála hororů, který si budu pamatovat... ()

matik_one

Pravdu poviem, pri tej postelnej scene s tymi rukami co tahali paplon, keby namjesto tych ruk vyleti nejaka tvar, tak sa pos*rem.. Tak napatu scenu, ket nevjete, co sa vam to po podlahe hybe, kym ste na posteli, som predychaval tazko, a keby mam o 10 rokov menej, tak by som spaval pri zapnutom svetle zopar tyzdnou, lebo vzdy som sa bal nechat nohu von z postele, ket som isiel spat.. Co ak je njeco pod mojou postelou?! Urcite to daktorí poznate.. :) S5 k filmu.. Ten zaver, ta pointa na konci, o ktorej som absolutne netusil, to bylo neco.. :) Nemam, co by som tomuto filmu vytkol.. Snad len skoda, ze nebol dlhsi.. A nejaku postelnu scenu s hlavnou hrdinkou by som tam pridal, lebo bola nadherna a strasne sladka.. ;) ()