rozbris

No je to pořád dokola, romantická komedie, kde první jsou spolu, pak ne a pak se zase dá dohromady ale už s někým jiným :-) Ve filmu můžeme vidět, že Jason Segel se nahoty nebojí, ale kua proč se tak nesvlíkly ty holky, proč on to je nechutný. ()

Kracken

Zábavná romantická komedie, Jason Segel je moc vtipnej a zábavnej herec, asi budu sledovat další filmy ve kterých bude hrát protože mě vážně bavil. ()

bari68

V kvantite niektorých stupidných amerických komédií sú Kopačky príjemným prekvapením. Dejová línia ako v iných romantických komédiách sa ako cez kópiu zachovala . Na tom ale nič nemení , že ide o dobrú zábavu s romantickým podtextom , ktorý práve v tomto filme do seba celkom pekne zapadá. ()

jondoe

Na zaciatok musim priznat ze ja komedie tocho tipu moc nemusim. A toto som si pustil len tak z nudy a musim uznat ze som sa pri tom skvele bavil. neiritovali ma ani sceny z odhalenym penisom co ma vacsine takychto filmou irituje. Lenze tu boly spravne nacasovane a da sa povedat ze aj zabavne. Teda hlavne ta prva. Najlepsia scena bola pri spolocnej veceri. a Mila Kunis je fakt kus-:) ()

Seti

V tomhle filmu bylo na mě až moc trapnosti a ubohosti na minutu krychlovou! Hlavního hrdinu jsem absolutně nechápal, občas se mi z něj chtělo blejt a povětšinou jsem mu nadával jak může bejt někdo takhle trapně ubohej. Řek bych, že to bylo ze Segelovi strany zbytečně přepálený, protože podobný kokotiny by nedělal nikdo s alespoň trochou sebeúcty (pokud to bylo schválně, tak podobnej styl parodie jde totálně mimo mě). Já osobně bych na Kristen Bell zapomněl přesně v okamžiku, když se za recepcí objevila Mila Kunis, protože to je tak žhavá kočka, že by rozpálila i Frankensteinova bratrance. Jedna hvězda je proto za ní a druhá je za osazenstvo hotelu, který alespoň trochu hláškovalo (hlavně Paul Rudd, kterej se začíná stávat mým komediálním oblíbencem). Při dobrý vůli je to i za tři, ale momentálně jsem celkem znechucenej. ()

chamba

Jedna z tých podarenejších romantických komédií kde, keď už išlo do klasických klišé scenárov (rozchod a nasladné znovu splanutie vzťahu), tak ich tvorcovia obmedzili len na posledných 10 minút filmu. ()

Ondra16

Kopačky jsou takovou variací na 50x a stále poprvé, až na to, že mnohem chytřejší. Segelův rukopis je jasně znát a možná, že z něho jednou bude ještě uznávaný scénárista. ()

Wally

Tohle, že má být komedie? A v čem byl tento film zábavný? V tom, že hlavní hrdina první polovinu filmu trapně probulí v momentech, kdy už máte pocit, že se film konečně zvedne? Nene...tato 'komedie' nesahá sandlerovkám nebo stillerovkám ani po kotníky. Herci nesympatičtí (možná až na toho tlustého havajana), jejich výkony mdlé (možná až na konci už to stojí za to, ale to je už pozdě) a celkově si myslím, že se z toho dalo vytřískat mnohem víc a to je asi největší škoda. Dal bych i 3*, ale protože si po pár hodinách nevzpomenu na jedinou zábavnou scénu, tak snižuji na 2*. ()

adam9

Skvělá romantická komedie, která mi ihned pomohla k zlepšení nálady. Marshall Eriksen mě přesvědčil, že není zrozen pouze pro jednu roli a Mila Kunis je jako vždy HOT. K tomu připočítejme nádherné prostředí Havaje + velice zajímavé nejen postavy hlavní, ale i vedlejší a máme tu hodnocení v podobě 5 hvězd :) ()

Mistickzz

Občas predvídateľné, ale inak celkom príjemné spestrenie dňa, hlavne keď vonku zúri marcová víchrica. Jason Segel má pár svetlých momentov a Mila Kunis je jednoducho úžasná, no tieto filmy ma až tak neberú, takže viac ako tri dať nemôžem. ()

Torimmer

Supr překvapení. Téma podané celkem uvěřitelně, v něčem originálně a většinou bez klišé, já sem si teda aspoň žádného výraznějšího klišé nevšim. To jen vykouzlí úsměv na tváři, když se filmaři pustí do něčeho takového. Tohle určitě není typická romantická komedie, kterých jsou tuny. Spíš taková tragikomická romantika. Humoru je dostatečně dost, ale člověk si podle mě film více užije spíš jako odlehčené drama. Jason Segel to napsal hodně dobře a jako herec má své hodně specifické sympatické hraní. Pak mě hodně zaujala krásná a kouzelná Mila Kunis a z menších rolí třeba cool Paul Rudd, ale i ostatní jsou příjemní. Viděna uncut verze a musím říct, že je lepší koukat radši na ní, protože snímek mi přijde takový přirozenější. Jako neříkám, že sem ale tu sestříhanou verzi viděl. Prostě je to hodně hodně dobré. ()

Pavlík

16. 11. 2013 (273.); Peter je kladný, Sarah záporná a Rachel tedy zaslouženě vítězí (jak to mohl pět let s ní vydržet?) ()

Zagros

Ehmm, byla to nuda plná hloupých hlášek a trapných vtipů. A Jason Segel je nepřesvědčivý až hrůza. Vždy si u podobných filmů říkám, že až příště dostanu kopačky, zajedu si na Havaj (nebo rovnou kolem světa) a budu si vybírat z těch krásných fajn bab, které tam na mě budou čekat s otevřenou náručí. :-) Kdyby nebyly tak pěkné představitelky hlavních rolí, možná bych film ani nedokoukal. Za každou jednu hvězdu. ()

showxman

Klasická odreagovávačka, kterou sem viděl za "zvláštních" podmínek. V sále pro asi 700 ve kterém, ale bylo 8 lidí, a sice samý pár. Z toho mlaskání všude kolem sem občas postřehl jen úžasnou Milu Kunis. ()

cab

Pokazena komedie s velkym potencialem u ktere jsem se nenasmal, ale na druhou stranu nenudil. Obligatnich 50% ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru