markuc

Apatow neznamena vzdycky zaruku kvality a u tohoto jeho posledniho filmu to plati dvojnasob. Napad, ktery by stacil na nejaky kratky film, ale udelat z toho celovecerni film znamena nudu. ()

PeterNet

Jednu z lítosti. Na Jasona Segela jsem byl zvědavý, nikoliv už však na jeho přirození. Byl ale výborný, toť vše. Na mě to bylo moc perverzní. ()

Mrkvič

Docela nuda až do chvíle, kdy si film uvědomí, čím chce vlastně být. Při scéně, kdy večeří všechny 4 hlavní postavy spolu, to začne být plné jízlivého humoru. Fajn je, že žádná z postav není tak jednoduchá, jak by se mohlo na první pohled zdát. A tak jsem ke konci neměl moc velkou jistotu, kde hlavní hrdina skončí. Jen v angličtině to mohlo být rozhodně lepší. ()

DaUr

Naprosto obyčejná komedie, která se po velmi vlažném úvodu přehoupne v ničím nepřekvapující žánrový standart. Nenadchne, náladu nezlepší tolik jak by se od "komedie z Havaje" čekalo (v tomto směru mě víc bavilo Sandlerovo Zkus mě rozesmát), ale: má Jasona Segela, který jakoby si chtěl vynahradit svou roli z HIMYM a do svých filmů (k tomuto psal scénář) zve vyloženě krásné herečky - nic proti jeho partnerce z onoho seriálu, ale jeho mužští kolegové tam v tomhle měli mnohem více... prostoru, řekněme. A Segel hraje skvěle, stejně tak jako Mila Kunis, kterou mám film od filmu radši. Především chemie mezi nimi pozvedá mé konečné hodnocení na 4*, i když výhrad bych měl ještě kopu. ()

Jizni Tlapa

Skvělý nástup a vtipně nadhozené "nahaté" scény slibovaly další z povedených komedii. Stejně tak obsazení, které nabízelo kvalitní herecké výkony. Podpořeno nádhernou scenérii a příjemnou muzikou. V celku se bohužel nejedná o nic výjimečného než pouhý nadprůměr, jelikož vtipu se cca od dvacáté minuty již nedostává a klišovitá šablona prostě přestává fungovat. ()

Honzíno

Jason Segel to táhne, Russel Brand parádaně karikuje, Kirsten Bell do počtu, Mila Kunis naopak. Jonah Hill s Paulem Ruddem trochu slabší, ale druhý jmenovaný má hrstku solidně uvolněných momentů. Slabší čtyři, ale velké sympatie, hlavně za parádní konec a 'opravdovou' scénu dvojitého rande s červeným vínem. ()

terunka003

Vtipné, lehké, romantické, šťastně končící, odpočinkové, vtipné hlášky × chvílemi brzdící, jasný konec děje již v první třetině filmu. I přesto to byla opravdu milá podívaná. Kdo zná Jasona z "Matky" musel se docela bavit jeho nahým scénám, srdceryvným písním a plakáním na hotelovém pokoji. Jak poznamenal kolega sheen: "..pohodová páteční komedie..". K tomu není co dodat, nic vám "Kopačky" nevezmou, maximálně se zasmějete ("Vemte mi raději oči, ale tu košili ne!"), pookřejete u šťastného happyendu, při sebedestruktních a bolestných scénách si zavzpomínáte na vlastní "Miluju Tě, ale musíme to ukončit.." a jdete spát s pocitem, že ta lepší strana stejně zvítězí. ()

oveckaoa

Naprosto dokonalý film který funguje jak jako komedie tak jako romantický rozhodně nejlepší film na kterém se Apatow podílel. ()

Beky

Byl jsem na tom v kině a určitě to vyznění celému filmu jenom prospěje, myslim, že nejde o nejvtipnější film roku, ale kdo se chce smát 90% filmu, tak určitě bude!! Navíc je zde požehnaně scén, které si určitě zapamatujete a těm, kteří se rozchází, možná i zvedne náladu nebo kufr:))!! Každopádně Segel je sympaťák a to se do komedie počítá a když jen tak prolítnete obsazení, poznáte spoustu známých tváří, kteří si své role a roličky evidentně užili:)!! Full fun! Jednou větou: Když máš sen, jdi za ním, drž se ho a nepusť...možná v budoucnu tě spasí a ty všem dokážeš, že Drákula je jako my, plný citu a pokory!! ()

Raven0

Americká komedie, která je opravdu vtipná a to (naštěstí) né díky trapným fekálním vtipům. No kdo by to byl řek, že amíci taky pro jednou natočí nějakou odlehčenou, pohodouvou komedii + Kristen Bell + Jason a jeho dokonalé fňukání a zoufalství = maximum... :-) ()

KitFisto

Parádní komedie s parádní Milou Kunis. Komedie nad kterou není potřeba se zamýšlet. Ona to po vás ani nechce jen sledujte a bavte se. ()

rudeboy

Oddychová a humorná lovestory tematizujúca rozchod s viac ako funkčným hereckým obsadením, niekoľkými naozaj vydarenými scénami, no s trochu "kliché" vyvrcholením. Ale ako inak by mali končiť romantické komédie? ()

Thommie

Co to bylo za otřesnýho, nechutnýho, přiteplenýho chlapa?? Já se nemohl ani smát. Bohužel tento fakt posílá film na 3*, ač jindy silné faktory Kristen Bell, Mila Kunis a nakonec i výkon Jasona Segela udrží aspoň 4* Oprostím-li od anglického přízvuku, vrcholu nechutnosti, příběh je skutečně velmi reálný a kvalitně vystavěn, ačkoliv poprvé na mě působil nesourodě. ()

Maki89

Mila Kunis, Kristen Bell, Jason Segel a Russel Brand? a na zaver este Jason Bateman... osuchany namet, no zabavne spracovanie, pritazlive prostredie, dobre situacne vtipky, ja som sa dobre bavil... a to romanticke komedie fakt nemam rad...8/10 ()

majxik

Užasná romantická komedie, jak některé nemam rád kvuli vyloženě trapným momentům tak u téhle jsem se nasmál hodně dobře. Hlavně celá zápletka měla takový nádech reality že mi to za celou dobu ani nepřišlo vyumělkované. Dalo by se říci že je to zlatá hvězda mezi romantickými komediemi, a Jason Segel zde opravdu ale opravdu zazářil. ()

Zdeňka

Když se podíváte na výraz Jasona Segela na promo plakátě - tak přesně takto jsem se tvářila já po celý film. ()

uhlajz

První půlka dost slabá, ale druhá to dost zvedla, takže celkové pocity jsou na 70%. A hlavně kouzelná Mila Kunis, asi nejhezčí herečka současnosti... ()

Pavlínka9

Jako již jiní zde - souhlasím s komentářem uživatele "lebowski". Aneb láska s námi dokáže dělat divy....Pro mě bylo ale příjemnější celé prostředí, ve kterém se film odehrával...Nahé scény a někdy až dost nechutné u mě zrovna nebodovaly... ()

BetuSKA

Přestože filmy v tomhle duchu nesnáším, Russellova roztomilá perveznost a mým oblíbeným Jasonem Segelem mě fakt očarovala. Kirsten Bell sice mé nadšení brutálně snížila, ale... no... holt mě to bavilo i tak. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru