Pavlo

Fest vydarená komédia, ktorej chýbalo málo a mohla sa stať najlepšou komédiou roka. Veru dlho som sa tak nenasmial. :D ()

HMTD

Jason Segel je borec, dobrý scénář, skvělí herecký výkon třikrát se zcela odhalí, ač v kině nic moc nepostřehnete, mě se po tom co u nás zazvonila návštěva podařilo nechtěně v takoví moment film zastavit a tak jsem si přivodil poněkud trapnější chvíli :-) ()

baterka.27

Na Jasona Segela se mi zkrátka dobře kouká. Má skvělý komediální talent. Tyhle Kopačky jsou především komedie, a až poté romantická. Hlášky v Kopačkách jsou tak vtipné proto, že jsou jako ze života, a film nepůsobí křečovitě jako jiné komedie, které se za každou cenu snaží pobavit. Oproti filmu Zbouchnutá (ze stejné producentské dílny) jsou Kopačky méně vulgární a přeci jen o trochu romantičtější, ale pořád zachází v legraci dál, než byste čekali. ()

D||X

V prvních minutách mi dělalo obrovský problém ztotožnit se s Peterem, protože pro mě je již spoustu let Jason Segel jedině a pouze Marshallem, ale tahle drobnost mi za chvíli vadit přestala a do příběhu a postav jsem se dostal. Bylo to příjemné, vtipné, upřímné, realistické a ... Mila Kunis ... wow :) 4* ()

tygrik05

Taková lepší romantická komedie. Jen se nemůžu ubránit pocitu, že Jason Segel je ve všech rolích úplně stejnej (např. HIMYM, Freaks and Geeks). Čekám, kdy se vyvlíkne z tohohle stereotypu, což se doufám stane :). ()

2sistem

Ani špatný, ani dobrý. Chvilku jsem čekal než se začnu bavit, ale pak jsem se dočkal a druhá polovina filmu byla plná vtipných hlášek. Díky tomu si film u mě získal hvězdu navíc a nemusel jsem sázet jen na skvělou Milu Kunis. ()

jdosek

Tři a půl hvězdy za opravdu hezky vyladěný, vtipný film, koření v podobě Russela Branda bylo přidáno zcela dokonale. Půl hvězdy navíc za Milu Kunis, jednu z nejkrásnějších žen planety. A jedna celá hvězda za to co nedokážu popsat - taková ta pohoda co z filmu čiší a dovoluje vám, či přímo nutí si ho dát vždy, když se chcete výborně odreagovat. ()

teseth

Velmi příjemná komedie, která není tak trapně stupidní jako většina podobných amerických pokusů o rádoby vtipnou adaptaci rozchod-láska. Vcelku ucházející začátek, který potom přejde v docela zajímavou jízdu, která je zakončena vynikajícím závěrem. ()

iwee23

vynikající a vtipné dialogy střídají méně utahané či dokonce zbytečné momenty...do kina bych na tento film nešla, ale na ponuré podzimní odpoledne docela slušná zábava ()

mine.slayer

Směšná rozchodová komedie s osobitým stylem a zábavným scénářem, překovává i Riskni to s Polly, kterémuž musím ubrat jednu hvězdu. ()

Gr.Martina

Tento film pro mě znamenal téměř dvouhodinovou nudu a ani si nevzpomínám, jestli jsem se u něj alespoň jednou zasmála. Postavy mají divné charaktery, a to ani nemluvím o nepochopitelných nahých scénách a sexu. Jediné, co je na celém filmu pozitivní, je Jason Segel, ale ani ten to bohužel nevytrhl. Pro mě horší průměr. ()

bombastus

Nejsem ani velkým příznivcem HIMYM ani romantických komediálních filmů, takže zcela objektivně můžu hodnotit, a to pozitivně. Vlastně dosti nadprůměrně. Samozřejmě, že výsledek mi byl jasný už v prvních 20 minutách , ale to už tak prostě bývá u tohodle typu filmu:) Tak jako tak, oddychovka ideální. ()

Lucka07

Byl by to celkem dobrý film ze života, kdyby se neustále netočil kolem mužského přirození. V páté minutě nám jej Segel ukáže, v desáté si jej nechá zkontrolovat u doktora, zbytek filmu pojednává o jeho potřebách a na konci by nám s ním snad i na rozloučenou zamával, ale raději si jej přikryl rukou. ()

lvi_psouk

Takovýhle kopačky bych si taky nechal líbit. Mám na mysly kopačky v podobě Mila Kunis. Nádherná ženská s krásnými očima. Film je docela dobrý, místy vtipný, místy romantický, místy trapný... ()

Tomik9

Velmi zábavná a svěží komedie na téma rozchod. Hlavní postavu skvěle zahrál Jason Segel neboli Marshall z HIMYM. Výběr herců je opravdu skvělý, obě ženy jsou krásné, tedy hlavně Mila Kunis pro kterou mám velkou slabost. Trochu jsem se bál že se na konci ke krásné Sarah Peter vrátí, ale nakonec vše dobře dopadlo i když bylo jasné že krásná recepční Mila Kunis mu tolerovat sice jen malinký úlet nebude. Nejlepší komedie co jsem za poslední dobu viděl, dávám čtyři hvězdy! ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru