vernerka

Po pravdě řečeno, po vyjádření mých známých a po předchozích titulech tvůrců, jsem čekala perverzní a pitomou "komedii", kde se to bude hemžit nahatým Jasonem Segelem a já budu muset film nejpozději v půlce vypnout. Ale Kopačky mě mile překvapili. Nahý Jason sice jak bylo slibováno "provázel" celým filmem, ale vůbec mě to neuráželo. Ba naopak, myslím, že nahota splnila svůj účel... A k mému překvapení mi to přišlo i vtipné, zápletka milá a celkově zkrátka komická romantická komedie. ()

mansonn

Takhle poprve ta ciernovlaska bola 3x krajsia ako blondyska.Film zamerany na principe hanbliveho chudaka ktereho opustila priatelka a cirou nahodou sa stretnu na dovolenke.Place ako Alf ked mu zdrhla macka na obed,niekedy az nasprosty humor ako po vybuchu atomky sa dojdu pytat ci nechcu kupit koberce.... k tomu by som to prirovnal.No takze film sa da pozerat a sa hadam aj zabavite , max na jedno pozretie ale. ()

shinlove

Tak tenhle film mě totálně zničil...řekl bych, že větší noční můru ohledně vztahů si lze představit jen stěží - dostat kopačky, odjet na dovolenou, kde si chci srovnat myšlenky a zapomenout na bejvalku, potkat ji tam s jiným, se kterým jen tak mimochodem chodila, už když byla se mnou - prostě neskutečně smutná záležitost, která se změnila v úžasnou komedii plnou skvělých scénech s vrcholnou verzí DRACULY!!!! :D 4* ()

chicocheco

Téměř tuctová romantická komedie s nepravděpodobnou zápletkou, lišící se od ostatních hlavně exotickým prostředím (i když je trochu škoda, že nakonec nejeli do Alp). Marshall z How I Met Your Mother mě tentokrát moc nepobavil (až na výborný hlas a klavírní schopnosti u improvizovaných songů - na playback to nevypadalo). Kdyby byl celý film jako závěrečná scéna s loutkami, dal bych 5 hvězd. Jinak tak něco přes tři, z toho hvězdička navíc za nádhernou recepční. Není divu, je to Slovanka ;) ()

Vital

Spíš jsem se těšil,že uvidim Kristen Bell konečně ve větší roli a i když tady hrála jen pár štěků,i tak mi tento příběh byl sympatický. ()

Kvico

skvelá zábava bez nánosov humusu, a aj scéný ktoré by Vám v inom filme prišli nechutné a nemiestne sú tu vložené bezchyne, nerušivo a pôsobia naozaj zábavne. Skvelý Jason Segel, ktorý ukázal, že dokáže sám utiahnuť film svojím vlastným komediálnym umením, a pre mňa osobne predstavuje jednáho z najlepších hercov v tejto kategórii. Vidno, že HIMYM nie je iba o umení Neila Patricka Harrisa...PS: Mila Kunisa je na zjedenie :) ()

parallelka

Takové lepší ***, z velké části hlavně zásluhou Jasona Segela, který pokračoval ve svém Marshallovském stylu, což na jednu stranu bylo fajn, protože jeho humor už se mi dostal pod kůži, ale na druhou stranu už jsou některé situace docela předvídatelné. Kristen Bell vidím tady spíše jako křečovitou panenku, která mě tolik zase nepřekvapí. Milá komedie, která ale nevyvolala žádný pořádný výchuch smíchu. ()

BaHa

Ne nelíbilo se mi to. FIlm, ve kterém se střídají scény plné sexu se scénami s narážkami na sex, bez příběhu, bez logiky, s typickým americkým "Když nedokážeme udělat humor, dáme tam chlapa jak **** figurku na pláži" mě opravdu zaujmout nedokáže. Jediná scéna, která snad stojí za podívání je loutkový Dracula, nic víc nic míň. Dvě hvězdičky snad jen pro to, že v bahně obdobných amerických snímků je přeci jen na vyší úrovni. ()

svist10

Svižně natočená komedie s dobře vybraným a neméně dobře zahranými postavami, což je vzhledem k na žánr neobvyklé délce docela výkon. Rolička Branscombe Richmonda aka Bobbyho Sixkillera nemá chybu. ()

kondomxxl

Veľmi podarená romantická komédia so skvelým obsadením a scenárom. Jason Segel sa ukazuje po How I met your mother ako ďalší komik vo svojom obore a veľmi sa mu to darí. Skutočne nemám čo vytknúť hercom, všetci ma presvedčili, či už milučká Mila Kunis či Russell Brand. Scenár si vzal pod seba samotný Jason a keďže mu to vyšlom určite v tom bude aj pokračovať. Skutočne ide o bezva komédiu :-) P.S. Odporúčam pozrieť Unrated Version ;-) ()

lada32

Vcelku vtipná podívaná nabourávající mýtus s hezkým hlavním hrdinou. Nechybí luxusni rekreační středisko,aby bylo hezké podívání.Ocenuji snahu jít nevyšlapanou cestičkou romantických filmů,jen si ale tvůrci na konci mohli odpustit opět tu samou nahou scénu s hlavním hrdinou,Opakovaný vtip není vtipem. ()

wrzec

Jasonu Segelovi se nedá upřít jistý komediální talent, je totiž osobitý a svěží. Ještě si k tomu zfoukl scénář, což je rovněž velice chválihodné a vznikla tudíž v celku originální romantická komedie na x-krát proprané téma, které vévodí sympatičtí neokoukaní herci (potěšila hlavně Mila Kunis) a několik povedených scének. ()

RoyBatty444

Neidem sa roztrhať aby som tento film vychválil. Musím uznať, že si ma napriek tomu získal. A to hlavne svojim nenúteným prístupom a hlavne trápnymi scénami ktoré sa dajú vydržať. Romantická skoro komédia s reálne vyzerajúcim príbehom. Odporúčam hlavne tým, ktorý si niečim podobným prešli. ()

Loganberry

Už jsem nějak těhle vztahových, romantických komedií přesycena. Pořád jsem měla tendenci čekat, kdy na scénu vstoupí Barney Stinson a spol. z How I Met Your Mother a oni pořád nikde. Segel u mě navždy zůstane zapsán jako Marshall Eriksen, to mi nikdy nevymluví. Nicméně mužskej je to sympatickej a svým nádobíčkem se v tomhle filmu musel hned dvakrát pochlubit, aby taky ne. ()

Al-khab

Patřím mezi milovníky dobrých romantických komedií, u kterých člověk vypne a oddechne si. Tento film takový rozhodně je. Jason Segel a Mila Kunis jsou charismatičtí a nadaní herci, kteří dokáží pobavit a zaujmout, důkazem čehož je i jejich stále častější obsazování. Nesouhlasím s názorem, že se jedná o slabší dílo Judda Apatowa, jelikož např. film Zbouchnutá se mi zdál minimálně po herecké stránce slabší. ()

petrastrela

Nic zvláštního jsem nečekala, celkem mile mě to překvapilo. Příjemná odpočinková záležitost. Závislost je opravdu pekelná věc a absťák může být hodně bolestivý. ()

xpluhace

Velice příjemná komedie o lásce a o tom co s lidmi dělá a jak si s nimi zahravá, kde se budete skvěle bavit a navíc budete kroutit hlavou nad tím, jak je to všechno pravdivé a jak neskutečně trefně to ve filmu vystihli...A pokud patříte k fanynkám HIMYM, určitě oceníte jednu obzvláště zajímavou scénu, trošičku spoiler :P ()

zero_zelo

Ačkoli vypada Jason pořad stejně jako v HIMYM, tak sem to dala a víckrát. prostě mě to baví, i když smíchy se neřežu. přijde mi to lidský, nepřehnaný a konečná scéna loutkovýho provedení Drakuly mě rozbila maximálně. klidně to dám znova, mě se líbí, jak je správně vyřízenej a vůbec se mu to vsechno nes*** :) a taky to nebylo přecukrovaný, což je u mě aspoň ta hvězdička navíc, toho už bylo fakt dost. ovšem Jonah Hill co předved? toho bych na dovolenou brala, opravdu lidský přístup ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru