P@\/EL

Ono to zpočátku vypadalo na super komedii, která jednak působí oddychově a pak také předvede povedený humor. Velká škoda, že se to zvrhlo v tuctový americký film s nespočetněkrát omletou romantickou zápletkou a stejně neoriginálním rozuzlením, protože to vlastně, jak nás u léta hollywoodští tvůrci přesvědčují, ani jinak nejde. Tento neduh ovšem nemění nic na tom, že jsem u filmu dobře zabavil. A kdyby nic, tak aspoň na žhavou Milu Kunis se dá dívat. ()

ReTeZa

Odpoutat se od Jasena Segela jakožoto představitele Marshala z HIMYM pro mě bylo dost náročné... Opominu-li tento fakt celkem příjemná oddychovka s rychlým tempem a zábavnými momenty... ()

Dobstaf10

Je to hezkej pták Petre, nádhernej!!..Poslouchej Petre, holka ti dala kopačky ano? Bolí tě to? Si uražený? Nech toho, přestaň brečet, použij ptáka a musíš šoustat. Opíchej co se hejbe.. jen si vem kondom. Vyborná komedie a ještě lepší ukázka toho jak to v životě prostě chodí, až na ten happyend. ()

tominger

Romanticka komedia a v nej neskutocna Mila Kunis. Co viac si priat. I ked niesom velky oblubenec romantickych filmov, tento som si pozrel a nelutujem. Miestami komedia, miestami drama, miestami romantika a pekny zaver. Z kazdeho rozku trosku + krasne prostredie Hawaiia. 4/5 ()

Pythonator

Skvělá komedie, ale ty 4 hvězdičky jsou u mě takové slabé. Spíš je to na tři. Když jsem se rozhodoval mezi 3 a 4, vybavil jsem si pár scén s Russellem Brandem a musel jsem se znova zasmát. Ta jeho postava je nezapomenutelná. Výuka sexu na obřích šachových figurkách je skvělá a Mila Kunis je tu tak rozkošná, že bych ji hned... ()

Logicomix

Smrtonosně průměrná romantická komedie. Nikdo z hrdinů mě vyloženě neštval, holky jsou hezké, ale romantická chemie je nulová. Raději si znovu dejte Lásku přes internet. ()

KuceraJohny

Když jsem viděl upoutávky na film docela mě zaujal. Čekal jsem nějakou průměrnou příjemnou komedii. Film ale předčil očekávání. Při sledování jsem se opravdu zasmál. Je to správná komedie jak má být líbí se mi že se nebojí ukázat nahotu a někdy trochu vulgárnější výrazy. Herecké obsazení skvělé. Jen mi přišlo že byl film utnut moc brzo. Celý děj šel tak hezky plynule a pak konec je jak na horský dráze. Kdyby se ke konci přidalo tak ještě 10 minut navíc tak by to bylo ideální. Výběr místa natáčení se povedl po shlédnutí snímku jsem chtěl jet na Havaj. ()

as-minor

Pre mňa srdcová záležitosť, ktorá sa okamžite po prvom zhliadnutí „katapultovala“ medzi moje najobľúbenejšie filmové kúsky. Príkladný vzor toho ako má vyzerať „feel good movie“. Jednoduchý príbeh s rozmanitými, no uveriteľnými postavami pretkaný ich rôznymi absurdnými stretmi a zasadený do pestrofarebného havajského prostredia. Dokonca i úvodná dramaticky výraznejšia pasáž (stále sa však jedná najmä o komédiu) pôsobí príjemne a vy dokážete vycítiť, že útrapy hlavného hrdinu čoskoro nahradí nefalšovaná radosť. Reakcie postáv pri situačných zrážkach, a nech sú akokoľvek alogické, pôsobia neuveriteľne úprimne a v mnohých prípadoch vyčaria rýdzi úsmev na tvári diváka. Filmová realita zreteľne napodobňuje „romancu“ našej reality, avšak zachováva si svoju originalitu a neoslabuje ju zbytočným klišé. Bavil som sa počas celého filmu a na duo Jason Segel a Mila Kunis sa veľmi dobre pozerá. Jeden z mála filmov ku ktorému sa navraciam pravidelne. Ešte raz podotýkam pravidelne! Preto hodnotím film s jednoznačným verdiktom. Plný počet! ()

durkes

Americké komédie sa málokedy vydaria. Ani táto nepatrí k nijakému ternu. Nevyhla sa trápnostiam a pôsobí dosť nesúrodým a rozporuplným dojmom. Herci prehrávajú a dej časom dosť nudí. K tomu keď pripočítam príšerný slovenský dabing, v ktorého znení som túto nezaujímavú vec videl, neviem dať viac ako jednu hviezdu a už nikdy viac nechcem o tomto zbytočnom filme ani počuť. ()

pichta

Priemerný film. Segel stále ukazuje cikulu, až mi to vadí. Občas trápne. Prostredie pekne, dej Ok. Film na kľudný večer a potom spať. ()

Robbie

Do tvorby tohoto filmu išlo veľa veľa lásky a životných skúseností. Dlho som nevidel niečo, z čoho by sršala takáto dobrá energia. Tvorcovia si očividne dali obrovsky záležať a herci museli mať z natáčania úžasné zážitky, súdiac podľa perfektnej chémie medzi všetkými, ktorá vás nakazí aj cez obrazovku. Až som im trochu závidel.. :-) ()

LadyKarol odpad!

Trapný, prázdný. Laciný vtipy. Vedlejší postavy ještě trapnější než hlavní. Je to ohrana písnička stále dokola už od mých 13ti let, kdo se na to ve 33 má furt koukat, natož tak smát. ()

vinducha

Tak tady , když se 2metrový Jason Segel rozbrečí , tak sem si opět poprskal stolek před televizí , bavil sem se královsky. ()

KraLuban

Bóže to byla chujovina...a to fakt u těchhle filmů nečekám nic, jen vypnout a koukat. Ale tohle fakt ne, 1* za Havaj, 1* za občasný vtípek. Jinak to stálo úplně za prd. ()

EricNor

Ve filmu je hodně výrazných postav. Kupodivu nový přítel expřítelkyně, rocková hvězda není čurák(ve filmu často používané slovo), ale chlapík, co je docela sympatickej, jen bych ho nechtěl vidět blízko svojí přítelkyně. Celkově je to něco mezi romantickou a čuňáckou komedií. Zazní tam několik dobrejch písniček a hlavně se nenudtíe. Zážitek mi zkazilo jedině to, že ani po urgenci v kině na Floře nestahli okraje širokoúhlého plátna. Takže 70% ()

___Tuco

příjemná zábava na sobotní odpoledne, herci na rozdíl od jiných amerických komedií vypadají jako lidé a ne jako herci v reklamě na zubní pastu(no i když trochu mejdlové to bylo), má to spád a laskavý humor a navíc docela poučné!!! ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru