SonyOne

Pre mňa výnimočne osviežujúca komédia. Vtipná úplne novým spôsobom, ktorý sa nepodobá na nič iné a súčasne viete, že v tom má prsty Judd Apatow. Je celkom možné, že to nebude šálka kávy pre každého, no pre mňa jednoznačne trefa do čierneho! ()

Daninja

Ano, ano, ano! Tenhle film mi byl na první pohled sympatický svým obsazením, těšil jsem se na něj jako na příjemný filmeček, ale mé očekávání po chvíli hravě splnil a pak už to bylo jen a jen lepší...pokud film hodnotím jako romantickou komedii, nemůžu hodnoti jinak, než 5*...z celého filmu čiší příjemná energie, celý film provází pohodová atmostféra, najdou se i vtipné momenty. Už jen kvůli trojici Segel-Kunis-Brand je záhodno se na film podívat. Pro mě díky tomuto filmu J. Segel postoupil o příčku výš v hereckých kruzích. Velmi jsem se těšil na Russella Branda, se kterým jsem viděl nedávno rozhovor na Late Late Show s Craigem Fergusonem, kde se mi moc líbil, Brand mě nezklamal ani ve filmu, kde svou roli zvládl bravurně. No a lepší herečku na roli Rachel než je Mila Kunis si dovedu těžko představit...děkuji ti, Jasone, že jsi mi připravil dvě hodiny skvělé zábavy! ()

Uframufrag

Komedia ktora naozaj prevysila moje ocakavania. Vyber hercov bol skvely a kazdy sa do svojej role naozaj hodil. Krasne exteriery havaja, a sexi Mila Kunis sa dobre "pozerali". O vtipne scenky neni nudza a preto sa nebojim dat 4* ()

Deacon59

Velmi povedená komedie, mezi ústřední dvojicí to příjemně jiskří. Rozhodně jedna z nejlepších romantických komedií. Hodně mě bavil Russel Brand a Mila Kunis je kráska jak se patří. ()

wairau

Kdyby se na podobné vlně vezlo více komediálních nebo řekněme zábavných kousků, hned by bylo veseleji. Forgetting Sarah Marshall má vše, co má mít. Vtipné dialogy, pohodovou ústřední čtveřici, nádherné prostředí, dobrou muziku....Je to prostě po všech stránkách špičkově natočená zábava. Mila Kunis je krásná až nemožně, Aldus Snow je absolutně cool týpek, Jason Segel do toho sedí a Kristen je dost rozkošná, abyste Segelovi věřili jak kvůli ní trojčí. Dracula zpívaný u klavíru v baru na Havaji naprosto nemá chybu a ten muzikál na konci je prostě super. Co víc říct.... Parádní komedie! P.S. Nevypínejte po skončení, protože Nothing Compares 2 U od Prince v havajském podání je prostě dokonalá. ()

slimi2

nejdřív sem si myslel že to bude další v pořadí....ale byl jsem příjemně překvepenej, zábavnym, nápaditym romantickym filmem, kterej bych klidně skouknul hned znova.... Jason Segel je mistr grimas a mimiky, hodněkrát mě pobavil a stal se mi velmi sympatickým a dobrým hercem.... avšak Mila Kunis (kdo by řek že je ukrajinka, viděl jsem jí jako jasnou španělku, nebo něco jižního:) ) je nadnádherná:-) o to mě to bavilo víc:) shnrnutím zveřejňuji doporučení na tuhle svěží a překvapivě vkusnou komedii.... ()

floppy4 odpad!

Sobotny vecer a dilema ci si pozriet Forgetting Sarah Marshall alebo nudnu 5 seriu Superstar... zvolil som FSM a lutujem! Chcel som sa aspon trochu zasmiat, ale neslo to zo mna von alebo inak povedane: bolo to trapne! Film laviroval celu dobu niekde medzi zlou komediou a cliche romantakom, furt ne a ne sa rozhodnut. Proste slabe, bezduche a nebolo to ani romanticke, ani vtipne a bohuzial to neni ani take originalne a fresh jak pisu hore. Mozno namiesto 4 zaberov na Segelove genitalie mohli viacej ukazat Kristen aby som mohol dat aspon 1 hviezdicku ale sorry toto je vazne filmovy a tiez intelektualny odpad! ()

RAPTTTOR

Komedie… (lámat v pase se určitě nebudete, stejně jako já) Kopačky je film, který se mi hodnotí jednoduše: je to nuda. Každý z nás někdy dostal kopačky a k smíchu to určitě nebylo. No a ten film je o tom, že chlap dostane kopačky a najde si jinou. Takže než koukat na tohle, jděte raději se svou láskou někam na kafe než dostanete kopačky sami…Mimochodem volné pokračování filmu pod názvem Dostaň ho tam je určitě větší zábava. ()

Crabmen

Osvěžující příjemná komedie, Segel je velký sympaťák, postavu Alduse mám rád, a celkově byla většina postav sympatických. Příběh není nic originálního ale to od tohoto film ani nikdo nečeká ne? A Mila je mnohem větší kočka než Kristen!! ()

Boylina

Pár scén mi tam opravdu nadchlo! Mohl to být mnohem zajímavější kousek, ale zkazily to některý jiný blbý scény, který tam daly jen proto, aby se bavila i ta debilnější část publika? Pro mě škoda, ale i tak dobrý. ()

karmenka

Komedia, ktoru si bez mihnutia oka pustim hocikedy, ked neviem co s nacatym vecerom. Toto je fakt perfektne! Ziadny presladeny grc, ziaden nechutny humor, proste to ma hlavu a patu a ja sa zakazdym nekutocne bavim. Skvely afektovany Russel Brand, krasna ( a dost uskriekana) Mila, roztomily Jason Segel... Proste vkusna zabava. ()

Ivan_kucera

"Zase raz jeden z tých ošúchaných romantických filmov ktoré človeku bohvie čo neponúknu" myslel som si pred tým, ako som si pozrel Kopačky, ale zodpovedne môžem povedať, že som sa mýlil. Môj omyl je ovplyvnený v prvom rade hereckým obsadením ktorému v hlavnej úlohe "velil" Jason Segel. Postava mi prišla takmer totožná s Marshalom Ericksnom z HIMYM čo ma zaujalo ešte viac a možno preto zostal dobrý dojem z filmu. V druhom rade túto romantickú komédiu zachránila Mila Kunis. Spolu so Segelom pôsobila serióznejšie ako napríklad Russell Brand takže celý projekt neskončil ako obyčajná bláznivá, trápna komédia preplnená scénami, ktoré človeku často nepídu ani vtipné, hoci sa o to snažia. Takže je to pre mňa originálna komédia a nebudem sa brániť pozrieť si ju niekedy ešte raz. ()

dogzila

proste presladené. dokonca aj russell b. bol akýsi nemastný neslaný. ja tieto americké psychokomedie asi nemusím. nebyť zopár úchylov je to film o ničom. ten umelý morálny odkaz smrdí počas celého filmu ako prdík ktorý sa nedá vyvetrať. brrr naháňal mi proste husiu kožu. ledva 3* ()

xxxblade

Docela zklamání pro mě . Čekal jsem asi víc. Byl sem silně natěšenej na pořádnou komedii , ale dočkal sme se průměru . Nemužu řict , že mě to mrzi že sem se na to díval je to příjemna odychovka , ale neočekavejte vybuchy smýchu spíš par trapnych situací k zasmaní. Ale pravda je , že film popisuje rozchod a přiznejme se v hlouby duše , v určitých momentech uvidíme samy sebe( ty co si rozchodem prošli) ()

TomRod

"What are you doing here?" "Came here to murder you?!" hláška roku. Komedie nejtěžšího kalibru, Jason exceluje od začátku do konce. Ať už brečí, ukazuje penis, zpívá, žadoní Kristen, balí Milu, nadává nebo radí, pokaždé je to sranda jako řemen. Zdatně mu sekunduje Russell Brand, zatímco Jonah Hill a Paul Rudd jsou tu tak nějak navíc. Obzvláště Hill je tak trapně trapnej až to není trapný a tudíž ani vtipný. ()

Michael08

Já na tyhle filmy sice nejsem, ale nechal jsem se přemluvit přítelkyní, aby jsme to spolu zkoukli..Otráveně jsem přikívnul a psychicky se připravoval na 90 ďasu a utrpení,ale opak byl pravdou...Film byl super, já se u něho náramně nasmál a řekl bych že se mi možná líbil víc než přítelkyni..;) ()

mg6683

Dávam 5 hviezd preto, lebo som sa nečakane pobavila :-) Na film som narazila náhodou a od jeho začiatku som sa pochechtávala, čo je dobré znamenie :-) Veľmi známe klišé o opustenom partnerovi, ale myslím, že pojaté s veľkým nadhľadom :-) No kto by Petra nemal rád - hlavne keď dokáže byť ako hysterická pani... :-) Kristen Bell bola pre mňa občas trošku rušivý element - akosi ju mam stále zafixovanú ako Veroniku Marsovú - ten seriál som nemala rada... Veľmi príjemná oddychovka, super humor... ja si ešte určite niekedy znovu pozriem :-) ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru