Cerebrum

Další z řady takových těch "nestydatých" komedií pro nás sprostý neprostý lid :-), které jsou stokrát romantičtější než laciné slzopudné ždímačky se zcukernatělými výrazy hlavních hrdinů a mají mnohem větší výpovědní hodnotu než pseudointelektuální artfilmy (Salut, La France!). Čtvrthodinku jsem byl sice nalazen na úplně odlišnou vlnu, ale na Havaji to dostalo pořádný náboj. A hlavně - Milu Kunis, kterou mám po "kamarádském tenise" ve Friends with Benefits hodně rád. ()

Sakyvanity

Celkem fajnová komedie s krásnou Milou Kunis, jejíž herecké ambice stále rostou. Hlavní hrdina mi byl nesympatický a ve filmu bylo na můj vkus až moc sexu a nahých scén. Nicméně film jsem si užila, nejlepší byla Kristen Bell se svým ,,předstíraným orgasmem". Tím mě naprosto dostala. 80% ()

swinevenca

Takovejch přiblblejch náhod na Havajskejch ostrovechto to kazí. Pánská část bodovala a z Aldose sem dostával křeče, fóry laciný ale dobrý, prostě neurazí, nezaujme, čest. ()

wilczo2

Pre mňa je Forgetting Sarah Marshall film, ktorým Segel ukázal, že nie je len skvelým seriálovým hercom, ale sedí mu i hlavná filmová úloha, a najmä že dokáže napísať výborný scenár - tu dokonca rovno "romantický film pre mužov"... Skvele mu sekunduje najmä Russel Brand, ktorého človek musí milovať napriek tomu, že "Segelovi prebral ženskú"... No a o Paulovi Ruddovi, to je postavička vo filme, ku ktorej sú slová zbytočné - "Vyzerá, že ťa niečo trápi... Na to je len jeden liek... Tráva... Máš nejakú? Nie? Tak poďme surfovať!" ()

pafka

To je proste zabava na jeden vecer, typicka popcornovka, ktera velmi prijemne zabavi, potesi a za chvili zmizi z hlavy. Ovsem ja si jednou za cas dam tyhle kousky, protoze je to cire osvezeni. ()

Veena.cz

Kryšpín má pravdu, Jason dokáže zahrát seriálového Marshalla, i zapomínat na filmovou Marshallovou. A dělá to se stejnou nevinností v obličeji. Původně jsem byl rozhodnut filmu nadělit 3*, možná dokonce 2, dokud nepřišla scénka u společného stolu, která mě z polohy ležmo dostala do polohy sedmo s výrazem "Neeee neeeeeeeee". Vše, co následovalo potom, už byl dominový efekt pocházející z odjištěného granátu, který měl jen poněkud pomalou rozbušku. A jsem rád, že jsem mojí milovanou Milu Kunis viděl poprvé v Black Swan, protože vidět tu zlou a divokou šelmu, jak se roztomile culí v Tedovi, nebo v Kopačkách, to je prostě k nezaplacení. ()

ajusinka14

trošku som sa toho bála, že to bude jedna veľká trápnosť, ale nebolo to také zlé... zasmiala som sa a hláška ,,What an asshole!" ,,Nah, he's just a boy." mi len pridala na spokojnosti... beriem to tak, že tento film sa dal dosť pokaziť, pretože takýto typ komédie mi nie vždy učarí, ale toto prešlo v pohode :) a plus sú to aj celkom vierohodné situácie a myslím, že je to slušný poroschodový filmík, kedy človek potrebuje pochopiť určité veci :) a veľmi dobre sa mi pozeralo už aj kvôli obsadeniu,pretože Kristen milujem a Mila mala milú postavu ;) ()

DaliborekD

Neskutečně upřímná a trefná "chlapská" romantická komedie. Jason Segel si svou roli sympatického loosera napsal na tělo a ikdyž mohl ubrat záběrů na svůj penis(těžko říct, jestli jde o nějaký chlapský komplex nebo o prachobyčejnou reklamu :-), je v ní přirozený a uvolněný, stejně jako zbytek hlavního osazenstva, jejichž role jsou přísně škatulkové, ale pevně zasazené do děje. To vedlejší osazenstvo je tu hlavně proto, že jsou to Jasonovi kámoši a aby dělali prdel, ale proč ne. Spousta originality, spousta osobních zkušeností a spousta často nekorektního humoru, pramenícího hlavně z výborně napsaných dialogů. Pro romantiky s nadhledem jasná volba, pro fanoušky Mily Kunis povinost. ()

krumlajs

Nejlepší komedie, kterou jsem za poslední dobu viděl. Přesně takhle mají vypadat romantický komedie prostě víc vtipu než zamilovanosti. Segel je dokonalej jako herec a ukázal se, že i jako scénárista. Láska vždycky zvítězí :) ()

Don Maty

To čo ma najviac očarilo bol Dracula a jeho bábky. Tá hra bola lepšia ako celý film. Ale nebolo to až také stratené. Jason Segel bol sympoš :)...3* ()

Luccy007

69% Pěkná komedie o tom, jak pokračovat (nepokračovat?) se svým životem po rozchodu... Fandila jsem Peterovi (J. Segel) a myslím, že ty šílené situace, kdy stále potkával svou bývalku (opravdu nesimpatickou K. Bell) v doprovodu s magorským :-) milencem (velmi vtipný R. Brand) zvládal opravdu skvěle... Konec dobrý, všechno dobré..Na mě až moc ujeté... ()

lobo87

Najlepší film v doterajšej kariére režiséra Stollera aj Jasona Segela. Krásne prostredie, vtipná zápletka, príbeh, ktorý sa vyhýba tradičným klišé. Segel je veľký sympaťák a musíte mu držať palce. Mila očarujúca a sympatická a spolu im to prekvapivo ladí. Jedna z romantických komédií, ktoré dokážu osloviť a potešiť aj chlapov. Skvelá práca... 70% ()

Stanmi

Už bylo načase abych se i já konečně podíval na nějakou apatowinu, ať vím, jak vypadá taková současná americká komedie, kde se to jen hemží samými Segely, Brandy, Hilly, Ruddy nebo Batemany. A volba padla na snímek Kopačky (zrovna jej dávali v televizi), kde sledujeme příběh hudebního skladatele Petera Brettera (Jason Segel), kterého opustí jeho přítelkyně seriálová herečka Sarah Marshallová (Kristen Bell). Peter je z rozchodu psychicky na dně a tak si dopřeje dovolenou na Havaji, aby přišel na jiné myšlenky. A jako na potvoru se ubytuje ve stejném hotelu jako Sarah se svým novým přítelem rockovým zpěvákem Aldousem Snowem, zároveň však Peter potkává sympatickou recepční Rachel (Mila Kunis)...Judd Apatow tentokrát zůstal jen v roli producenta, režii svěřil debutantovi Nicholasi Stoller a scénář si napsal sám Jason Segel. Příběh je místy mile loserovský, ale přesto je to už několikrát viděná komediální romantika, akorát je tu více sexu. Jason Segel jako melancholický hrdina je fajn (až se bojím, že se z této škatulky už nevyhrabe, ale třeba se mýlím) a Mila Kunis je fešanda, to se musí nechat. Vtípků je dost a ne, že ne, ale jejich vtipnost je značně proměnlivá, i když velmi povedené byly záběry z krimiseriálu, kde hraje Sarah, především skvělý výkon Williama Baldwina a povedená je také Peterova myšlenka rockového loutkového muzikálu o Drákulovi. Kopačky tak jsou sice netradiční, ale v zásadě klasickou romantickou komedií (bacha spoiler!) se šťastným koncem. ()

Thovt

Úplně jsem cítil tu infantilní radost provázející tvorbu tohoto filmu. Rozhodně doporučitelný kousek! ()

Eywa11

And if I see Van Helsing, I swear to the Lord I will slay him! A-ha-ha-haa! Dracula musical!!!!!wooooouuu!! :D perfektné :) Milá komédia o rozchodoch, o tom že v podstate sú na vine vždy obaja a všetko chce čas, aby to prebolelo. A vôbec neuškodí, keď sa odprášite niekam preč (napríklad Hawaii) obklopíte sa novými ľuďmi, a možno stretnete aj takú Milu (krásna tu je :) ), ktorá je podobne stratená ako vy. Pretože stratiť sa je niekedy náhodou celkom fajn, a aj "pohniť si" a nič nerobiť je niekedy potrebné a nakoniec vás to niekam aj tak posunie. Len to netreba robiť donekonečna :) Je fajn nájsť niekoho, kto za vami skočí, keď sa v živote topíte, kto vo vás vidí potenciál, aj keď vy sami ho momentálne nevidíte. Takže sa mi páči ako sa našli trochu si spolu "pohnili" a vedeli sa nakoniec navzájom dokopať z letargie. On dokončil Drakulu, ona sa vrátila na školu.... :) ()

Karlos8

Bylo nebylo a jednoho krásného večera mi v hlavě utkvěla myšlenka na výbornou komedii z prostředí Havajských ostrovů. Marně jsem si však zkoušel vzpomenout na název. Nakonec jsem našel. S velkým očekáváním a ještě větší jistotou pustil. Podíval se a ihned po skončení usnul. Natěšenost byla obrovská, což se mi už hodně dlouho u žádné komedie nestalo, ale celkový pocit nebyl přitom vůbec dobrý. Neuráželo mě to ale ani to uvnitř mého já nevyvolávalo žádnou komediální erupci. Pořád jsem čekal nějaký zvrat na plátně a ve výsledku jsem dostal jen dávno předvídatelné. Já nevím proč ale znovu už takovou chuť mít nebudu. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru