johnymdoe

Tři hvězdičky jen za překrásnou Milu Kunis...jinak nevím co na tom má být vtipného nebo komediálního. Nezasmál jsem se ani jednou...některé scéný byly až zoufale trapné a blbé, jiné nechutné a Russel Brand je prostě příšerný. Film pro mě tak na 40 procent....co tohle dělá v červených číslech? Pěkná Havaj a pár dobrých herců to nezachránilo. ()

Matli

Hvězdička navíc za Milu Kunis, jinak celkem žalostné. Natočené to nebylo uplně nejhůř, ale na Jasona Segela už začínám být alergickej. S Matkou se narodil, s Matkou by měl i umřít (umělecky samozřejmě) a nebo by měl zkusit třeba divadlo, tam ho určitě neuvidím:-) Jo a jednou jsem se pousmál a romantiku jsem hledal taky marně. 40% ()

drozdy1

Komedie ze života, která si postupně, bez jakéhokoliv, na sílu, našroubovaného klišé, vybudovává pouto k hlavním postavám tak moc, že si i člověk, který moc nemusí přehnaně sladké konce (třeba já), bude přát happy end. Je to milé a pravdivé, v některých momentech i emotivně laděné. Mila Kunis překrásná slečna s neodolatelným pohledem a Jason Segel je velký sympaťák. Povedený a příjemný zážitek, který jsem sám moc nečekal, protože romantické komedie nejsou tak úplně můj šálek kávy. Hodnocení: 80%. ()

PaSup

A hele! Co to tu máme? Nepřipomíná vám to scény ze seriálu "How I met your mother", kdy Marshalla opustila Lily? Že by?! :-) Každopádně takováto role Segelovi přesně padne! 80%! ()

wakeup

No to je mazec. Potom, co jsem videl plakaty na busech s drzkou Russella Branda (kterej tu uvadel Big Brothera) jsem cekal maximalni sracku (damy a citlivky prominou), no a ono to bylo vazne dobry. Russell snad hral sam sebe. Dobry je slaby slovo, to by bylo za tri hvezdy. Opravdu vtipna a romanticka komedie, jejiz nevetsim bonusem je to, ze ikdyz v pulce ztraci dech, opet ho chyti a bavi az do konce. ()

Axident

Popravdě řečeno se mé dojmy v průběhu filmu dosti přelévaly. Přesněji: asi do 3/4 jsem si v hlavě formuloval kritiku, proč a jak moc se mi ten film nelíbil a zklamal mě, ale po vtipném, dojákovitém, drákulovském závěru jsem vypínal s vyteleným úsměvem na rtech a pocitem, že život je fajn, takže to až taková hrůza nebude. Ale na čtyři to není. (Jonah Hill už je ale dosti profláklý a jeho zbytečná rolička mě skoro rušila.) ()

derek007

Je pěkný jednou necejtit kalkul a jen se nechat hoďku a půl dobře bavit. SYMPATICKÝ(to se hodí jako nej přirovnání)... ()

*Colorado

Moc příjemná komedie.. Dělalo mi potíže odhadnout, jak to skončí, takže jsem se soustředil celou dobu a bavil se. Segela mám rád, ale hlavně ho mám spojeného s Marshallem z HIMYM, takže mi přišlo jako by Marshall hrál v nějakém filmu.. Mila Kunis je opravdu kus, Kristen Bell taky nevypadá špatně, Aldous Snow byl zvláštní, nepředvídatelnej ale zábavnej, na Havaj bych jel i kdyby tam nebyla ani jedna z nich a tenhle film si pustím brzy znovu.. ()

Darkslayer

Vyborná vecicka, ktorá ma milo prekvapila. Celý film sa nesie v sviežom duchu a vobec nenudí. Na moje potešenie sa oblúkom vyhýba akýmkoľvk klišé. Nie je presladený ani príliš tlačiaci na humornú stránku, ale naopak skvele vyvážený pokrm (už onedlho po užití som mal chuť na prídavok :) ). Obsadeniu kraľuje Jason Segel, ktorý je rovnako skvelý ako v HIMYM a Mila Kunis, ktorá je skrátka k nakusnutiu .... mňam. Inteligentný humor a príjemná atmosféra zaručujú pohodovo strávené 2 hodinky, ktoré si radi zopakujete (ja určite) 4+. ()

BathoryMan

Neviem prečo ale tým pritrúblim komediam z Apatow Company nejako nemožem príst nachut!To už ani nieje vtipné ked sa komedia snaží zaujat tým ako hlavný hrdina po rozchode strieda známosti na jednu noc!Ako by toho sexu nebolo všade okolo nás málo a ešte sa ho snažia napchat aj sem a nie v malom množstve!Hlavný hrdina mi nepripadal ako nejaký echt sympaták a tak som sním ani velmi nemohol sympatizovat a tej jeho bývalke Sarah Marshall by som dal najradšej s kladivom pohlave!Tak mi bola tá postava a aj herečka nesympatická!Kulisy Havaja boli síce fajn ale ani to nezachranuje umna dojem inteligentne sa tvariacej ale inak blbej komedie!Ale aj tak hviezdička za nádhernú Milu Kunis,dalšia za tie sympatické vedlajšie postavy a hlavne ten tlstoch z reštiky nemá chybu či ten tlstý a dobrosrdečný kuchár!A poslednú dávam za celkom slušný sountrack či nádherné už spomínané Havajske kulisy alebo za fakt že som sa u tejto komedie aspon zopár krát predsa len zasmial! ()

Adm.Nelson

Od Apatowa určite to najslabšie, ale stále dobré. Už len kvôli krásnej Mile Kunis a scéne, kto koho prekričí pri sexe, by som rád nejakú tú hviezdičku pridal, nakoniec ale ostanem na solídnych troch. 6/10 ()

atmen

V čem se liší Kopačky od jiných romantických komedií? Snad jen ve dvou bodech. Standartní holliywoodská komedie trvá hodinu a půl, zde se film protáhnul na téměř dvě hodiny ( což je na škodu). Ale tím hlavním rozpoznávacím znakem je užívání běžného neučesaného jazyka ( což je plus). Nebýt toho, tak film splyne v moři podobných.... ()

matini

Podle hodnocení jsem se na tuto komedii těšila, ale musím uznat, že jsem se spíš zklamala. Čekala jsem víc než jsem viděla. Očekávala jsem vtipnou komedii, ale vtipu jsem tam moc nenašla. Obsazení hlavní role, nevím nevím, prostě mi tam nějak neseděl. Pár dobrých scén, ale jinak prostě jen klasická komedie. Celkový dojem pouze 3*. ()

merigieren

Zábavné po celou délku filmu. Je to taková romantická komedie s dvouma holkama, několika domorodci, turisty, skladatelem hudby a hudebníkem abstinentem . Docela hezky se doplňují jednotlivé scénky, které nevyvolají chrochtající zajíkavý smích, ale potěší (třeba skok z útesu). Také je zde stvárněn nekonečně kráte zábavnějším způsobem jeden nejmenovaný film z roku 1922 o jednom upířím hraběti :-). po pěti letech ubírám hvězdičku, za nahatýho ptáka, proč ho tam vůbec strkali? a proč holky taky něco neukázaly?, navíc sem měl asi rozhozenou stupnici po upíru z nosferatu... ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru