Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Thomick
  *****

  "Knock knock" - "Who's there?" - "One awesome sitcom ..." --- Na Not Going Out je strašně znát, že si to Lee psal sám a na tělo. Jde o jeden z těch nejsebestřednějších seriálů vůbec. Ale dokud je Lee Mack sám sebou, bude to fungovat. Styl, jakym se protlouká životem, mi je neobyčejně blízkej, ne-li podobnej. A jeho imitace Hugha Granta podle mě určitě patří k vrcholům televizní zábavy. --- Osobní highlighty po třech sériích: s01e04, s02e02, s02e04 (appendix), s03e06 (speech).(20.8.2013)

 • Splasher
  ****

  Jak už to na čsfd u komiků bývá, Lee Mack (hraje hlavní postavu) tu nemá ani profil. Jeho ironický styl mi je docela blízký a neomrzí ani při opakování vtipů (viz dialogy s uklizečkou - Mirandou).(3.10.2011)

 • Rose.Tyler
  ****

  Lee Mack je skvělý, ale Not Going Out je pouze průměrným sitcomem - do chvíle, kdy se na scéně objeví Miranda Hart (!) v roli uklízečky.(26.4.2013)

 • Sowa
  ****

  Pěkný oddechový britský sitcom s výborným Lee Mackem. Nic extra originálního, prostě dobrá zábava na víkendová odpoledne.(29.12.2007)

 • dezorz
  *****

  Konecne (mainstreamovy) anglicky sitcom, ktory je dostatocne smiesny a nie je trapny. Stipka realistickej dramy ako korenie funguje ako aj humor Lee Macka a Tim Vine-a. Romanticky sitcom o troch postavach, cosi ako Game On, len menej pritaihnute za vlasy.(15.10.2007)

 • - Miranda Hart se měla objevit pouze v jedné epizodě. Nakonec svým výkonem coby akupunkturistka okouzlila štáb, který z ní pak udělal jednu ze stálých postav seriálu. (Patw)