Yes Man

• USA Yes Man (více)

kikka20

Opravdu skvělá komedie. Jim Carrey má na kontu opět vtipný a u mnohých lidí oblíbený film. Nejlepší hláška byla o redbullu. U toho jsem se vážně zasmála.. :) ()

Ollie235

Za poslední dobu už mám Carreyho dost a myslel jsem, že mě už pobavit nemůže. V tom jsem se zmýlil, tento film totiž stojí na jeho výkonu a padá na velmi slabém scénáři. První půlhodinku jsem se bavil výborně, ale pak se téma ohrálo a čekal jsem nějaké oživení, kterého se mi nedostalo ani po zrodu lovestory s krásnou Zooey Deschanel. A ikdyž ten stereotypní děj občas vychrlí něco potěšujícího, nestačí to na víc než obyčejný průměr. ()

dobso

Určite najlepší Carreyho film. Konečne nielen trápne výstupky, ale aj nejaká myšlienka. Keby nebol hlavný herec Jim, dal by som aj 5* ()

Zombi

Příjemná komedie s gumákem Jimem a roztomilou Zooey, sektářská omáčka mi nevadila, protože jsem ji nebral vážně, ale jen jako výchozí bod k rozehrání absurdních situací. Silné 3 hvězdy. ()

Tomyfrok

Tři věci: Mám rád Jima Carreyho, zbožňuji Zooey Deschanel a nenamítám nic proti romantickým komediím, zvlášť, když mají originální scénář. Pokud je vám něco z toho protivné, raději Yes Mana vynechte, jelikož všechny tři jmenované aspekty jsou zde ve své podstatě typické. Jim Carrey (Carl Allen) je zde sice poněkud méně střeštěný, ale dohání to jeho spolupracovník Rhys Darby. Jeho gagy jsou stejně jako on tak hloupé, až se nikdy neudržím a musím se smát. Dokonalostí jsou pak tematické filmové večery. Další a mnohem podstatnější postavou je již samozřejmě Zooey Deschanel (Allison). Tahle kráska na sebe strhává podstatnou část pozornosti. Přestože vypadá v každém snímku skoro stejně, nikdy se neokouká. Když k tomu přidáte, že bude hlavní postava po většinu filmu říkat na všechno "yes", je to super - lepší, než se může na první poheld zdát. (75 %) ()

mazadlo

Velice poetický snímek zabývající se přesně tím čemu říkám "Životní krédo." Doposud jsem stejně jako Carl dával přednost penězům, jistotám a na veškeré příležitosti k zábavě nudně odpovídal NE! Ale asi tak před půl rokem jsem svůj život změnil protože jsem díky lidem ve svém okolí pochopil, že život je jen jeden a nikdo nám ho nezaplatí ani nevyplní zážitky. Neříkám sice tak laskavě ANO! jako Carrey ale na druhou stranu mi v tomto filmu bylo hodně aspektů blízkých. A závěrem? Příjemná romantická komedie na pozdní večer, která baví vtipy ale glosami o tom jak vést skutečný život. A závěrečná láska či sjezd kopce na bruslích po celém těle dodávají celému rozhodnutí jen ty správné grády! ()

GreatestFan

Mě se to prostě nelíbí, na Jima Carreyho mi to nepříjde moc vtipné a navíc se mi nelíbilo ta reakce od Allison, když zjistila co Carl přoč dělá, přišlo mi to spíš jako depresivní tragédie. Viděno 1X ()

Nethar

Čekal jsem větší bláznivinu, což sice obyčejně tak úplně nemusím, ale Carrey se na takové filmy hodí. Rozjezd vypadal dobře, pak se to ale zbrzdilo. Kdyby byly všechny scény takové, jako třeba ta o bitce v baru, tak bych se asi celou dobu smál a nevadilo by mi, že to není nic intelektuálního. Ale ono to byla taková klasická romantická komedie, příšerně klišoidní, asi jsem moc čekal, proto jsem byl zklamán. ()

HonzaSim

Ano, ano, ano! Proč jsem na Yes mana nenarazil dřív! Zbožňuji filmy, které mě dokážou natolik oslovit, že mě v životě ovlivní. Když se člověk nad tím zamyslí, najednou si uvědomí, kolik příležitostí a zážitků promrhal z nesmyslných důvodů, (nedostatek peněz, energie nebo chuti někam jít.) I když jsem v posledních letech stále více aktivnější, stále se v tom vidím a věřím, že nejsem sám. Scéna s bezdomovcem až po cestu na benzínku ve mě asi zůstane. Takhle jsem se dlouho nezasmál. Musím přiznat, že Jim Carrey nepatří mezi můj šálek kávy, ale tady mě neskutečně bavil a myslím, že mu ještě dám šanci. Tohle není jen film, to je poselství a návod na šťastnější a hlavně zajímavější život. Všiml jsem si, že když se stalo něco skvělého, byla to souhra náhod. Naprosto tak věřím tomu, že se člověk rozhodne jinak než obvykle, může ho potkat něco, co mu změní život. Třeba jako Carl svojí milou. Není to ale o tom, říkat na všechno ano. Je to o tom naučit se přijímat výzvy a reagovat kladně. YES! 90% ()

Oralfabet

Yes Mana jsem viděl už před nějakou dobou a po opětovném shlédnutí mě celkem příjemně překvapilo, jak vtipná komedie to je. Jen je hrozně předvídatelná a až příliš spoléhá na klasickou romcom strukturu. Ale Jim Carrey je prostě boží a má to hodně příjemnou feel good atmosféru. 7/10 ()

Milky.

Jo, pěkně se na to dívá a samozřejmě film má i nějaké to poučení. Ale jinak je to typicky vykalkulovaná holyvůdská šaškárna na sobotní večer a za týden si nebudete pamatovat ani jednu scénu. Deschanel standardně šukézní, ale nic extra neukázala. Carrey mě potěšil, že se snaží něco hrát a jenom se nepitvoří jak zvířecí detektiv. Ikdyž ani tomu jsme se nevyhnuli. Kdyby to film vzal trochu střízlivěji, bylo by to fajn. Ale těžko se člověk motivuje brát svět s "Ano" na rtech, když nemá příjem Jima Carreyho aby zaplatil všechno, co odkývne. ()

Cement73

Príjemná a zábavná romantická bláznovina. Občas sa hovoriť len Áno na všetko oplatí… aj ked “odtiaľ, potiaľ” :) ()

Pawlisman

Jasný film o třech a půl hvězdách. To tu bohužel není a tak jsem se po rozhodování nakonec rozhodl pro menší. Ano, lehounce nadprůměrný a vrchovatě oddechový. Stárnoucí Carrey ve stále svěží formě. Tři dobré fórky, kupa trapných frků, příběh ucházející. 80%?? neee.... 6,5/10 ()

Simgal

Konečně jsem po dlouhé době z kina odcházel velice příjemně překvapen. Filmy Jima Carreyho mám upřimně rád, ale popravdě jsem od Yes Man zas tolik nečekal. Přece jen už Carrey není nejmladší a navíc takovéto střeštěné komedie poslední dobou moc nefrčí. Musím ale říct, že jsem se nasmál tak jak už dlouho ne. Srandovních momentů je tady opravdu spousta, Carrey řádí jak zamlada a Zooey Deschanel je tu tak úžasně trhlá a sympatická, až je to i nakažlivé. Pokud se rádi smějete nebo potřebujete jen trochu zvednout náladu, tak tento film vřele doporučuju. Užijete si ho od začátku do konce. ()

muoaner

Yes není to zas k popukání, yes místy to je hodně nudné a zdlouhavé, yes snědl sem při tom velký balíček chipsů a zapil to jedním teda 3 kousky vychlazeného budvara, yes mohl mít alkohol v mojí už tak dost zakalené krvy vliv na hodnocení, ale co bavil sem se místy královsky a na scénky s prokalenou nocí s redbulem a ranním běhání jen tak nezapomenu. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí