Zabijáci lesbických upírek

• Velká Británie Lesbian Vampire Killers (více)

Jimmyho pustila k vodě další holka. Přemluví proto kamaráda Fletche, aby s ním vyrazil na venkov zapomenout. Na radu vesničanů najdou nocleh v opuštěné chatě, kde shodou okolností pobývá i parta místních děvčat. Jimmymu a Fletcherovi ale přestane být do smíchu, když se z děvčat z ničeho nic vyklubou krvelačné lesbické upírky... Nemyslí na nic ... jen na krev. (oficiální text distributora)

Arzenic

Začátku bych dala hvězdičky 3, ale zbytek je prostě nic moc...hlavně tam jsou pořád ty dva neschopní pitomečkové, který hrajou dost nesympatický kluci, kdyby tam alespoň byly nějaký zajímavý postavy... ()

blekekeke

Chvílemi nehrané, chvílemi přehnané. V celku neslané, nemastné a bez polevy. Chyběla i ta balónková bitva na kterou jsem se tak těšil. Teď už vím, že ne vše co je Britské, je dobré. ()

Katy19

Příjemná hororová komedie na víkendové odpoledne. Nad očekávání dobré efekty, zajímavá atmosféra místa, sem tam super hlášky a příběh taky fajn. Pro chlapy myslím moc hezká podívaná na vnadné krásky! ()

Patr1k

Tento film netreba brať nijako seriozne, ide o čistú oddychovku, videl som to s dabingom a celkom som sa kosil, dobré hlášky, momenty a musím povedať, že aj vizuálne a hudobne to bolo skvelo zvládnuté nato že išlo o silný "downstream"...dúfam že budú nakoniec aj tí teplí vlkodlaci :D ()

gpx

Z tohohle tématu se přece dalo vytěžit mnohem víc. Mnohem víc rajcovních scén plných obnažených sexy ďáblic, mnohem víc záběrů na pevný prdelky v minisukních nebo roztrhaných nočních košilkách, mnohem víc líbaček a lesbi mazlení, víc francouzáků, víc sexy pohledů a dvojsmyslných narážek. Snad někdo natočí dvojku a vletí na to bez bázně a hany. ()

andret

Film s takovým jménem, který přitom naní ani porno ani erotický "rádoby horor" prostě nemůže být myšlen vážně, navíc pokud se jedná o film britský. Už jen samotný začátek filmu, parodující "komixové" střihy z akčních filmů musí něco napovědět. Když pak dva hlavní hrdinové, kteří jsou vlastně spíš naprostí troubové, "náhodou" potkají čtyři studentky, které jsou "náhodou" všechny sexy a "náhodou" představují klasické typy postav: chytrá, drsňačka, superkočka a zahraniční studentka, musí být každému jasné, že tento film nebere vážně ani sám sebe. Pokud chcete vidět horor, plný akčních scén a odhalených ňader, podívejte se na jakýkoliv slasher z poslední doby, pokud ale chcete vidět parodii na horory "Made in England" je toto to pravé ořechové. ()

Ondrew

Napriek mierne podozrivemu nazvu (uznajte sami, co vsetko sa z toho moze vyklut) som nevahal a s istou davkou odvahy doslo na zhliadnutie "Zabijakov lesbickych upiriek". Ake bolo moje prekvapenie, ked sa miesto totalnej sr@cky na obrazovke rozihralo celkom slusne mnozstvo vtipnych scenok. Vsetko zamaskovane ironiou, podoplnane o rozne digitalne efekty, aby sa zakryl nizky rozpocet a zaklincovane dvojicou hercov, ktori mi -- priznam sa -- neboli trikrat najsympatickejsi. Realne ma film dokazal slusnejsie rozosmiat maximalne patkrat, no tak ci onak som sa cely cas bavil, az mi je to divne :). Ide o mierne nadpriemernu snimku, ktora ma dve devizy: 1) neurazi a miesto toho pobavi; 2) lesbicke upirky sme tu snad este nemali. 60%. ()

Venceslao90

První polovina filmu byla jako komedie skvělá. Jedna lepší hláška za druhou. :) Ke konci to trochu začínalo ztrácet dech, ale jako celek to nebylo špatné. Pokud se chcete jen odreagovat a vyčistit hlavu, tak doporučuju. Ale radši nad tím moc nepřemýšlejte :) ()

fikee odpad!

Nejlepší je na tomhle filmu jeho název. Kamera a výprava jsou slušné, ale idiotský scénář mi opravdu působil utrpení. Dementní příběh by se dal snést, ale pravidelnost s jakou se pokusy o gag mění v trapné blábolení nepříliš zdatných herců byla nad moje síly. ()

Chuckiecz

Po 5 minutách jsme měl 100 chutí to vypnout. Pak se to trochu rozjelo, ale trapnost střídala trapnost.... Ani nevím za co je ta jedna hvězda... ()

Ogneslaw

ako bavil som sa velmi na tom filme, jasne bola to dost hlupost, ale pacilo sa mi, ze to bolo take ...britske... aj ten ich prizvuk... a ten meč, no to bola nadhera :D len som nechapal, preco z nich strieka biela tekutina a nie krv. A upirky boli veeeelmi pekne. ()

Zlajdaa

Je to nehorázná stupidita, ale uteče to rychle a zasmála jsem se - takže to účel splnilo :) A jak tady už někdo podotkl - ta legenda je docela pěkná, snaha byla :) ()