Zabijáci lesbických upírek

• Velká Británie Lesbian Vampire Killers (více)

Jimmyho pustila k vodě další holka. Přemluví proto kamaráda Fletche, aby s ním vyrazil na venkov zapomenout. Na radu vesničanů najdou nocleh v opuštěné chatě, kde shodou okolností pobývá i parta místních děvčat. Jimmymu a Fletcherovi ale přestane být do smíchu, když se z děvčat z ničeho nic vyklubou krvelačné lesbické upírky... Nemyslí na nic ... jen na krev. (oficiální text distributora)

ZackSawyer

A svět (minimálně jedna vesnice) je zachráněn :-) "Kdybych náhodou zemřel, tak si pamatujte tuhle poslední větu. Je to jenom kvůli vám :-)" No prostě taková absurditka plná mladých vnadných upírek :-) ()

parabellum

Pro mě velké zklamání podle názvu jsem čekal perfektní béčkovou "ptákovinu", kdy se budu válet smíchy po posteli, ale nic takového se nestalo. Jeden bod dávám za fešné kočky a druhý za pár dobrých momentů kdy jsem se usmíval. ()

bjukenenen

Parádní oddechovka, která je taková jako má oddechovka být a má přesně to co od oddechu očekávám, tj. lesbické upírky, jejich ejakulaci připomínající smrt a „dildo“ meč. Byl v tom i nádech hororu, o ty hodné německé slečny jsem měl fakt strach a jednou jsem musel odvrátit zrak. Chtěl jsem se pobavit a vyšlo to, bavil jsem skvěle. ()

zuzzzh

jedna hviezda za vinikajuci originalny napad :) a druha za ten vtip s hovnom, ktory ma vlastne zaskocil-som sa teda davno tak nesmiala na jednej vete :) ()

Jenislávek

herecky výkony žádná sláva, příběh taky nijak extra, ani nečekanyma zvratama se to nehemži zrovna . . . nicméně oko si člověk spravi :) film balancuje na hranici mezi pěknou pohádkou a lechtivym hororem . . . bohužel na horor je to moc pitomy, na lechtivé film je to moc suchy a na pohádku pro děti zase moc lechtivy no nevadi mně, že sem si našel pro tento film čas :) ()

E lan

Velké zklamání, určitě zajímavý námět navíc zfilmovaný brity, to se rozhodně nemělo potkat s tímto výsledkem. Trapné nudné scény, nechutnost a dohromady vůbec nic zajímavého. Škoda... ()

Seraph1

Ty dvě hvězdy jsou v podstatě jen za ten poslední záběr s vlkodlakem, který mě opravdu rozsekal, a u něhož jsem si okamžitě vzpomněl na Twilight :-D ()

TomasRichtr

Já prostě nemůžu dát míň než čtyři. Ten film sice není strašidelný ani za mák, ale já se u toho královsky bavil (možná i díky nějakému tomu alkoholu v krvi). Vtípků tam je požehnaně, natočené to je perfektně a efekty také fungují. Sežerte mě. ()

Filisthin

Jestli si nějaký film v historii kinematografie zaslouží 5*, tak je to tento... je tam všechno, co vyžaduje každý osamělý muž :-) kašlu na to, že to je kravina...pobavila...a 5,5* za WOLFMOTHER... ()

merlinovic

Tento film jsem musel vidět ut už jenom kvůli názvu, ačkoliv sem byl upozorněn od kamaráda, že se na to ani nemám dívat. Od tohoto filmu sem absolutně nic nečekal (respektive měl sem představu, že to bude Porno/Gore), ale mile mě překvapil dobrým zpracováním a svou naprostou blbostí, jednoduší příběh kdy dva kluci jedou na venkov na dovolenou kde čirou náhodou přijede na dovolenou parta sexy holek, které se změní v upírky a párty může začít. Jenom škoda, že upírky mají bílou krev a po zabití zmizí takže sem si moc gore scén neužil. Porno a erotiku zde taky moc nenajdete, což je škoda protože by se to k filmu skvěle hodilo. Nadchli mě, ale nádherné stylizované účesy upírek a pěkné holky. Je to tak blbý film až je užasný a plný vtipných hlášek a "meč s kokotem" mě opravdu poznamenal ()

KdG

Celkem nářez oddechový film. Některé scény byli super, ale bohužel konec byl už trochu méně vtipný. ()

ANTYCHRYST

Tvl mám tady meč s kokotem 😂😂 To je chujovina ... ale jako je povinnost se kouknout na film o lesbických upirkach :) .. pro upirky mám slabost...Film těžko komentovat... pár vtipných momentů se najde.. a jsou tam tupý kozaty prdelky .. Ps: jako kluk jsem vždy snil o sexy upirce...55% totální oddychovka ..totálně o hovně..:) ale dalo se .. jako.. říkám si ..proč někdo točí něco takového.. trošku výsměch beckovym filmům.. :) ale ty upirky ...sakra mám pro ně slabost... kundolizalky.... :) a Dildův meč je opravdu Top :) :) za něj dávám o hvězdu více.. :) *** ()