Na katolické střední škole se populární a velmi krásná dívka (Mischa Burton) spojí se školním reportérem, aby vyšetřili případ ukradených závěrečných testů. Ale když už mají své podezřelé, na povrch vyjde obrovké spiknutí. (Sydonai)

Malcolm337

skvělý film který si zaslouží víc jak 60% zajímavé, sympatické a Bruce Willis si zahrál skvělého principála za mě 70% + ()

STREITER odpad!

Zbytočné peniaze na natáčanie. Dopozeral som to úplne celé no absolútne nič tam nebolo. Bruce zrejme potreboval job inak si to neviem vysvetliť... Otrasné ani odpad! Si to nezaslúži ()

GizmoD

Zaujimavo ponata detektivka osadena na strednu skolu s pohladnou mrchou Mischou Barton a militaristickym riaditelom Bruceom Willisom. Miestami vtipne hlasky. Lepsia trojka ()

MclaireM

Ja tento film považujem skor za oddychovu teen-komediu ako za krimi ktoré mi tam velmi nesedí.Trochu som sa nudila hlavne v druhej polovičke filmu .Vela scén je tam podľa mna dosť zbytočných no napriek tomu som sa časťami aj bavila.A B.Willis v úlohe riaditeľa Kirkpatricka nemal naozaj chybu.Takže takých 3-. ()

smazilek

Takovou s prominutím blbost jsem teda fakt už dlouho neviděla... naprosto obdivuju všechny, kteří se dodívali až do konce. Anni božský Bruce to nezachránil.... ()

lumi1

ajajajajaj :-/ Bruce Willis sa na nič lepšie nezmohol (?) Veď je to výborný herec a nechal sa nahovoriť na pár záberov a pár viet. Tento film asi každého oslovil už tým že videl práve tohoto herca a každý bol zvedavý na to čo to bude za dielo. Bola som z toho veľmi sklamaná, síce je to už pán v rokoch ale aj tak... toto bolo veľmi slabučké a strašne som sa nudila. ()

JerryPilsen

Příjemná oddychovka od studentských filmů.Vtipné sebeparodující hlášky a nepravděpodobné zvraty.Škoda konce,mohl být propracovanější. ()

PORTER44

Slabší krimi komedie ze střední školy.Jeden ze studentů jako školní reportér vyšetřuje krádež testů,docela nudná podívaná a B.Willis tam je jenom do počtu. ()

gagun

Na tenhle film se prostě zlobit, nedá. Není to jeden táhlý smích ani trapné ticho od začátku do konce, humor který dávkuje po kratičkých částech je fajn - obzvlášť tvrdý Willis. Z části je to i teenagerské detektivka, sic zakončená fádní tečkou.........Není to žádná střední extra tvrďáků ani nerdů. Netřpytí se nám tu Plochej ksich, takže je to super fajn.---- za mě rozumných 60%. ()

Lightning

Bruce tu nemá chybu :-DD Vtipné scénky+zajímavý příběh.. Potěšil filmek. :-) Škoda, že jsem se o něm nedozvěděl dříve. :-) ()

Marrakech86

Noo..už od začátku mi to přišlo pěkně trapný, ale ono se to tak vyvíjelo i nadále, nebýt pár hlášek Willise, tak bych tomu dal 20 %. ()