Třetí díl série Underworld, která ve světě vydělala přes 200 milionů dolarů, se zabývá podstatou krvavého boje mezi aristokratickými upíry a barbarskými Lycany (vlkodlaky), který se táhne už po staletí. Mladý Lycan Lucian (Michael Sheen) se ujme role mocného vůdce a sjednotí vlkodlaky v boji proti Viktorovi (Bill Nighy), démonickému králi upírů, který je po stovky let pronásleduje. K Lucianovi se připojí i jeho tajná láska, krásná upírka Sonja (Rhona Mitra), aby se společně pokusili osvobodit Lycany z jejich krutého otroctví. (oficiální text distributora)

madline24

Mezi prvnimi tremi dily Underworldu, je tenhle asi uplne nejslabsi - alespon je taky ale ze vsech nastesti nejkratsi. Bill Nighy je jediny svetly bod (pokud se da upir spojovat se svetlem :) tohoto filmu, ktery je jinak zmateny a celkem bez deje. A taky mi neskutecne vadi obsazeni Michaela Sheena jako Luciana, podle me je to typicky charakterni divadelni herec, jehoz vystupovani je jako pest na oko a obvykle nevim, jestli se mam smat, nebo brecet. ()

GiorgioB.

Třetí díl série o válce mezi upíry a vlkodlaky se konečně dostává k jádru pudla a pozorný divák se konečně dozví, jak to doopravdy bylo a že možná při sledování prvního dílu fandil někomu, kdo si to ani nezasloužil. Skutky jednotlivých postav dávají smysl a celá historie dvou klanů Nesmrtelných je na poměry svého žánru překvapivě propracovaná a zajímavě rozdělená do jednotlivých dílů. Krutovládce Viktor (Bill Nighy) je jedinečný a kdyby si vyndal modré čočky a přestal pít krev, obstál by na výbornou i v seriózním historickém dramatu. A komu se líbilo, jak se svých okovů zbavil kdysi Spartakus, ten musí držet palce prvnímu z Lykanů Lucianovi. Už jsem viděl o dost horší a kupodivu zároveň o hodně slavnější slátaniny o našich krvelačných spoluobčanech. ()

Montanus

Fňuk, tak pekne to začalo, malo to v sebe sľub sofistikovanej potechy pre oči. A ako to dopadlo? Katastrofa. Pekný rozjazd, ktorý mal pomôcť nazrieť do histórie nenávisti. V skutočnosti, po cca 10 minútach zostala len gýčovosť a ďalšia premárnená šanca. ()

LordLaser

Slušné. Ten koniec nejako nedáva zmysel nebudem spoilovať. Čo si cením, je šermiarsky súboj, ktorý potreboval nejaký tréning. ()

fero27

Tenhle díl byl podle mě nejzajímavější z celé série, zajímavé prostředí, pěkná temná atmosféra atd. . . není co dodat. ()

PanIncognito

Nepříjemné postavy, které žvaní koniny mají na svědomí, že je snímek plytký a únavný. Akce, střih, triky i výprava nestojí za nic. Z herců má nadání jen Bill Nighy... jeho vkusný výkon vede snímek dopředu. Snímek, který je jinak hloupostí s prázdnou atmosférou. :-( (viděno s 2. dabingem) ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Je to tvoje dcera, Viktore!" Prvopočátky nekonečného krvavého konfliktu mezi upíry a vlkodlaky! Akce tady nestojí za nic. Pořád někdo s někým seká, občas vzduchem proletí kus hlavy nebo ruky, ale dohromady je to prostě a jednoduše bordel, v němž se člověk nevyzná. Herci jsou bez charisma a soulož Sheen/Mitra je směšná. Navíc mi to přijde jako zbytečnost, která vznikají jen proto, že Kate Beckinsale nechtěla pokračovat. - 20%. ()

jpapene

dvě, hvězdy je mrzké, fantazie lidí opouští, anglický, americký výmysl, uvýtejte každého netopýra, který, přiletí k Vám domu. papez ctyry hvezdy.... ()

Milsa

Film je v podstate 0. diel, keďže ukazuje, čo sa stalo na začiatku a ako to teda celé začalo. Škoda je, že človek po zhliadnutí predchádzajúcich dielov už vie ako to celé skončí. Na druhej strane sa má možnosť stať súčasťou dejín vzniku Lycanov. ()

yejb

Pothos je touha... síla, která nás prý přivádí na tento svět. Síla, která nás učí milovat, i nenávidět, chtít. Alexandr Veliký míval prý záchvaty, při kterých se Pothos manifestovala a tyhle okamžiky mu ukazovaly cestu. Tenhle vnitřní hlas je my, každý z nás o něm ví ale jen někdo má dost odvahy si to připustit. Nejsilnější energií ve Vesmíru je láska. Pothos. 100% ()

Válka upírů s vlkodlaky taky ve 3-D

Válka upírů s vlkodlaky taky ve 3-D

11.08.2009

Třetí Underworld s podtitulem Vzpoura Lycanů sice nevydělal tolik jako předchozí dvě části, ale při rozumném rozpočtu 35 miliónů dolarů jsou i tržby v celkovém souhrnu 91 mega docela potěšující. Něco… (více)

Jeníček a Mařenka – lovci čarodějnic

Jeníček a Mařenka – lovci čarodějnic

03.05.2009

Prezident v ohrožení. Už zase.

Prezident v ohrožení. Už zase.

17.11.2008

Len Wiseman se po úspěchu Smrtonosné pasti 4 vykašlal na sérii Underworld a třetí část za něj natočil trikový mistr Patrick Tatopoulos. Len očividně čekal na mnohem atraktivnější nabídky. Jedna… (více)