Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník

• USA High School Musical 3: Senior Year (více)

„Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník“ nám ukazuje studentské „mazáky“ Troye a Gabriellu v okamžiku, kdy se vyrovnávají s faktem, že se jejich cesty rozejdou, protože každý z nich směřuje na jinou univerzitu. S ostatními spolužáky se rozhodnou, že nastudují propracovaný muzikál, ve kterém se pokusí zobrazit všechny své dosavadní zkušenosti, své touhy a zároveň obavy ze změn, jež budoucnost přináší. Se skvělou muzikou a úžasnými tanečními čísly, která maximálně využijí potenciál velkého formátu filmového plátna, bude tento film pro mladé publikum skvělou zábavou s elektrizující energií.

Třetí film navazují na mimořádně populární dílo příznivě přijaté nejen diváky, ale i kritiky. Film má na svém kontě mimo jiné dvě ceny Emmy, DGA Award (Directors Guild of America), cenu prestižního hudebního časopisu Billboard a byl nominován na Americké hudební ceny. (oficiální text distributora)

Tinaa

Ač je tenhle film děsně komerční a nic není doopravdy, tak je to alespoň fajn. Jasně, něco nebo něco víc tu bylo trapné a tak dále a tak dále, ale bohužel tohle je teď mé téma, tak to trochu prožívám a to je dobře odvedená práce Kennyho Ortega a dalších. P.S.: Vše je objektivní, nikdy se nezamiluji do Z.Efrona a nebudu si lepit jeho plakát, ale rozhodně se nestydím, že tohle považuji za fajn film. Nehledě na propracovanost. ()

migsee

Vcítím-li se do role teenagera, pro kterýho je tenhle film určen, je to senza! Nebo jak dnešní teens říkají cool:) Třetí díl mně ze všech High School Musicalů přišel občas opravdu docela vtipnej a upřímně si myslím, že z některých účastníků, se časem můžou stát opravdu dobří herci. Jasně, je to American dream v té nejsladší a zároveň nejodpornější podobě, ale dneska si nevyberete. Dnešní puberťák se dívá na seriály a filmy plný tohohle americkýho pozlátka, šouhá to na něj odevšad, ale nemyslím si, že by ho to nějak zásadně ovlivňovalo... Která z nás kdy nevzdychala pro nějakýho herce nebo zpěváka? Tak nechme teens vzdychyt pro Zaca Effrona a Vanessu Hudgens:) ()

Moni33

Nejspíš nejlepší díl ze série HSM. Písničky se od předchozích dílů o něco zlepšily a některé se už dají i poslouchat (jako např.: The boys are back nebo závěrečná píseň High School Musical), ale dějově se jedná stále o to samé, tedy nuda ()

LucyViv

Kýč, kýč, kýč, bohaté dětičky chodící na úžasnou školu, kde jsou všichni šťastní.. Vážně? Objektivně, herecké výkony nic moc, příběh očekávaná nuda. Zamilované písničky jsou přeslazené až hanba, co docela ušlo byly písně neobsahující milostná vyznání - za to ta hvězdička. Nevylučuji, že se na to někdy z popudu mladších příbuzných podívám znovu a změním názor, ale brzy to asi nebude. ()

AndyDarcia

Guilty pleasure. Trojka je každopádně nejpovedenější z celé série. Vyšší rozpočet je rozhodně vidět, choreografie je super a mě to baví. Moc nechápu ten celospolečenský hate. Ano, scénář je pitomý a herecké výkony nic moc, ale v rámci žánru je to opravdu kvalitně zpracováno. Nedovedu si představit, jak by to šlo udělat pro danou cílovku lépe. Nejlepší číslo je rozhodně I Want It All. ()

Jamall

Na tohle jsem šel z donucení,donucen jsem byl i k shlédnutí předchozích dílů a jedno se musí nechat - tohle aspoň ušlo!Filmová plátna Muzikálu ze střední prospěla.Písničky jsou stejně otřepané,sladké,zvrácené apod. ,ale tentokrát je to všechno mnohem snesitelnější a hlavně tu jsou promakaná taneční čísla,což vyvyšuje hodnocení na tři hvězdy (sice slabší,ale na tři ) ()

cici24 odpad!

Zac Efron je prostě jednička, nemůžu si pomoct, ale borec je zralej na oskara:-))..Když zpívá na hřišti love song a měl by se u toho i tak tvářit a jeho výraz připomíná člověka, který propařil celou noc a ráno sedí na záchodě v neuvěřitelných křečích a zkouší všechno ze sebe dostat, nemůžu, prostě jednička:-)))) ()

oSiSko

veľmi veľa nudných pesničiek bez emócii...keď nespievali bolo to oveľa lepšie, aj keď netvrdím, že dobré... ()

LucMosss odpad!

Dodnes si kladu otázku, jak jsem mohla v kině přežít až do konce... Ne, na co si tady hraji? Tento film a všechny jemu podobné jsou natočeny tak, aby bavily a i přes značnou nereálnost děje zaujaly... Fakta typu výběr herců a smysluplný děj jsou přece v dnešní době klišé... Avšak, pokud rádí ztrácíte čas u počítače, pusťte si tu hrůzu... A nejlepší komentář k tomuto filmu? Civale, sama bych to neřekla lépe. ()

Xpat odpad!

Popíšu fakt jen ve stručnosti - absolutně trapný film bez toho, aniž by se něco dělo. Puberťáci, kteří zpívají o konci roku? No co tohle je už za úroveň! Tyhle filmy bych zakázal! ()

JackieBliz

Je mi docela líto, že většina uživatelů hodnotí film, aniž by si protřeli oči od dvou předchozích dílů a píší jen "High school musical - trapárna pro náctileté". Ne, není to nijak překvapující ani kvalitní film s dobrým scénářem, ale choreografie je oproti dvoum předchozím dílům vynikající a písničky taky nejsou až taková pohroma. ()

josefklimes

***Rozpočet-$11 milliónů***Tržby víkendové-$42,030,184***Tržby USA-$90,559,416***Tržby celosvětově-$252,909,177*** ... Tak mi došlo, že ta dvojhvězdičková hodnocení která jsem dal předchozím dílům na csfd, sem dalo mé mladé naivní já, které si myslelo, že chodit do školy je děsná švanda (jen tak pro info, není!!). Chtěl bych vidět ty fanynky HSM jak jdou poprvé na střední. Ty dostanou pěkně do vaječníků, až zjistí, že jsou ve skutečnosti sporťáci horší než milión Sharpay dohromady. Ale teď konečně k filmu. Herci (v čele s Vanessou) by si mohli konečně uvědomit, že při smíchu by neměli vypadat jako kdyby chtěli porodit tlustý střevo a z taháku celé série (ze songů) mi bylo na blití. První dva díly měly pokud jde o tohle co nabídnout, ale tady to vypadá, jako kdyby texty psal Justin Bieber a měl přitom v krvi LSD. Ale i přes ty všechny negativa má film ten správnej Disney náboj (na pecku Lemonade Mouth ale nemá) a i přes tu delší stopáž film jakž takž baví.*35%* ... +i přes ty všechny negativa má film správnej Disney náboj, -otřesné výkony a -naprostá nerealičnost ... EDIT: Zvyšuju na 2 hvězdy za dokonalou scénku "I Want It All" a za Ashley Tisdale aka Sharpey, která tam jediná dává těm řiťopichům do těla. ()

unclejack

High School Musical sa ako-tak dočkal konca. Určité zložky filmu boli dobré a po technickej stránke a z hľadiska choreografie môžeme hovoriť o akom takom úspechu. V komentári k Filmu mojich snov som však spomenul chuť experimentovať pri choreografických číslach, ktorú HSM 3 postrádalo. Potialto to vyzeralo na priemerné hodnotenie. Lenže... Autori neprišli s ničím novým a dejovo vykrádajú prvé dva diely, poprípade iné filmy zo štúdia Disney. Nemusím dodávať, že nové charactery Tiary a Rakeťáka majú nulovú budúcnosť a že tvoria fakticky len nepotrebný prevyšok. Nemusím tiež dodávať že Troy a Gabriella sa majú zasa odlúčiť, že Ryan sa seberealizuje, že Sharpay sa hrá na ružovú diktátorku, že sa veselo spieva a tancuje kde inde ako v jedálni - viz HSM 1 - a nakoniec hlavní predstavitelia zmrazení vo vzduchu, vo chvíľke veselého výskoku. Okrem toho piesne nepovažujem za nijak zvlášť podarené, možno tak jedna. Len ma trochu zaráža vidina HSM 4... ()

PanPyzamo

Po průměrné jedničce a podprůměrné dvojce přichází třetí a zároveň poslední díl, který ačkoliv není nijak výjimečný, tak přeci jen lehce potěšil, protože se dle mého názoru jedná o nejlepší díl. Naše hlavní postavy jsou už v maturitním ročníku a jedná se o takovou poslední jízdu zpěvu a o takové společné rozloučení, které se ještě k tomu většinu času koná opět ve škole a ve finále je to celkem nostalgie a návrat do prvního dílu. Písničky opět nedokážu říct, jestli byly horší nebo lepší. Příběh opět nehledejte nic kvalitního, ale jak už jsem řekl, tak zde bych ho považoval z trilogie za ten nejlepší. K tomu ještě šel vidět posun v kameře. Za mě tedy průměrný film, který tenhle muzikál uzavírá a pro fanoušky nejspíš lahoda. Pro běžného diváka nic moc. 5,5/10 ()

Pokračování, kam se podíváš – 2. část

Pokračování, kam se podíváš – 2. část